macko totalno si moderna

dive

Legenda
Poruka
61.140
pratite li trendove?
imate li u svom cipelarniku par tendi obuce za svaku sezonu?
kazu trend za ovo leto..

letnji-hit-puma-by-rihanna-papuce (6).jpg


-PAPUCE-OD-KOZE-I-KRZNA-_slika_O_60036303.jpg


ajde sada vi:)
 
Ja se iskreno izvinjavam što ću ovo reći, ali kada bih video u gradu ženu/devojku koja ovo nosi ja bih najiskrenije smatrao da je umnobolna.

Nemojte se ljutiti, ali mislim da nisam video nešto ružnije u skorije vreme.
 
Ja se iskreno izvinjavam što ću ovo reći, ali kada bih video u gradu ženu/devojku koja ovo nosi ja bih najiskrenije smatrao da je umnobolna.

Nemojte se ljutiti, ali mislim da nisam video nešto ružnije u skorije vreme.

sto se izvinjavas
ja sam mislila da od razgazenih ugg kineske varijante ruznije ne moze
pa su izbacili letnje cizme sa otvorenim prstima
pa sam mislila to je, nema dalje
a onda hit natkolene cizme od providne plastike
ok, to je, nema dalje
opa, evo gumene papuce sa krznom..gumene papuce sa perjem, gumene papuce sa satenskim masnama..
ne znam sta da kazem
 
Ima nas muskaraca,koji smo totalni totovi,za zensko modno oblacenje.Smetaju im kod zena,sve i s svasta.Izgleda da im najvise smetaju zenske gacice.Lenjivci,hteli bi
da jednim pogledom,vide i ono,sto ne treba svi da vide.Muskarci su uglavnom vecina,pustli te bradurine,pa se covek na ulici,oseca,kao da je usao u Stab Draze Mihajlovica.
Sto se mene tice,ja bih modnim kreatorima,jedino predlozio,da se napravi jedan moderan,savremen,pojas nevinosti,koji bi garantovao da kada smo mi muskaarci na sluzbenom
putu,da nece neko "uleteti",u nasu zensku.Eto,to bi bila moja molba kreatorima.ostale modne ludorije,ne smetaju mi.!
 
Poslednja izmena:
Немам.

Купујем искључиво оно што се мени свиђа, што је мени удобно и што сматрам да ми лепо стоји.

Ако се у то случајно уклопи нешто што је модни крик, ок, ако не, заболе ме.

Носим боје које ми лепо стоје, не оно што је модерно, ако сам у томе као гробље или страшило.

И никада нисам разумела особе које прате трендове по сваку цену.
 
stopalo je ružno, muško, sa razdvojenim prstima i noktušom na palcu veličine šoferšajbne na kecu.
garant je i broj 42..:sad2:

sta fali broju 42 :)
a meni jesu gadne te velike nokatne ploce i ti dugacki nokti na nogama

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 444961

- - - - - - - - - -

Mekane kao dusa :zaljubljena:

super ti je kupaci..ja volim te kombinovane gornje i donje delove
samo bih taj gornji sa nekom ukrasnom masnicom stegla na sredini, ili cerkinom rozikastom gumicom za kosu, da ne bude tako siroka povrsina ispod koje ostaje bela boja
 

Back
Top