Kefalonija

Наравно и незаобилазни Миртос
5897588247525771682
 
U Grcku idu ovi bez para, u Tursku idu pametniji

- - - - - - - - - -

mislim da mi se ne uvredis, Turci nemaju blage veze sa tim tu hibridima u okruženju
više liče na nas nego na te hibride

Na Kefaloniju i generalno grčka ostrva, ne idu oni bez para. Naprotiv. Srba tamo ima vrlo malo, možeš da ih izbrojiš na prste jedne ruke, turisti su uglavnom Englezi, oni kulturni, ne "pijani-Zakintos-i-Kavos" fazon, zatim Italijani.

- - - - - - - - - -

A đe je to?Jel to stvarno postoji ta zemlja?

Nisam jos bila u Grckoj.Vise od 50% Srbije odmara u Grckoj i Turskoj

Deluje zaista nestvarno, kao usamljena, predivna planeta, raj na zemlji, nisam sigurna da sam pisala baš na ovom forumu o tome, ali na drugim forumima imate temu baš za Kefaloniju, to je najlepše moje letovanje u životu, a putovala sam onoliko...
 
Evo me na Kefaloniji pa cu kad de vratim da dam detaljnije informacije a i sveze fotke lokacija i plaza koje sam obisao. Par servisnih informacija. Povratna karta troje ljudi i auto za trajekt iz Astakosa 149 eura, iz Kilinija je ponuda bila 138 ali uzmite u obzir taksu za most od 12 eura + gorivo za tu razdaljinu. Ako idete preko lefkade uracunajte osim rizika da trajekt bude otkazan jer ne isplovljava ako je nemirnije more i dodatno vreme da od Fiskarda dodjete do zeljene lokacije. Cenu nisam proveracao jer mi je zbov boravka na jugu ostrva logistika bila prekomplikovana. Egnatia odos i ionian odos autoputevi su sada spojeni i mozete bez izlaska sa istog voziti do blizu astakosa.
 

Back
Top