BIVŠI ZAMENIK ŠEFA CIA Menjaće se granice na Balkanu, Makedonija da se pripoji Srbiji

Da li biste podržali ujedinjenje Srbije i (krnje) Makedonije?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
И онда да им титрамо да нас не би напустили. Нисмо ли се уморили од тога?

Nismo! Nemozemo dozvoliti da Albanci i Grci i Bugari diktiraju i prisvajaju na Yu prostoru!
Mozemo se mi krviti izmedju sebe, ali ovim ostalima to ne mozemo dozvoliti, zbog proslosti i zbog buducnosti!
 
Pa to je cena federacije. E sad zašto prihvatiti federaciju, možda zato što smo sličan narod. (...)
А можда и зато што ако се за Косово каже да је Србија, исто толико и Маћедонија је "Србија". Где је Куманово, Битољ, Кајмакчалан? Где је била престоница Цара Душана? Е "моји" ТАКОЗВАНИ "националисти"....
 
Poslednja izmena:
Ali možda Srbiju i Makedoniju ujedini antialbanska politika. Problem velike Albanije podjednako muči obe zemlje.

Макдонци мрзе Србе а воле Албнце.

- - - - - - - - - -

А можда и зато што ако се за Косово каже да је Србија, исто толико и Маћедонија је "Србија". Где је Куманово, Битољ, Кајмакчалан? Где је била престоница Цара Душана? Е "моји" ТАКОЗВАНИ "националисти"....

Македноја је била Србија до ддоласка комуниста.
 
(...)



Македноја је била Србија до ддоласка комуниста.
Није истина, била је Краљевина Југославија, а у којој ни Србија није постојала.
Комунисти су поново васпоставили Србију, и ми сада живимо у тој Србији, бар што се тиче граница, с тим што су тзв. "српски националисти" на челу са својим "вождом" изгубили Косово јербо им је био мрзак Устав из 1974. И да друг Тито није протерао швабове из Војводине - и на њихова имања довео турбо-Србе из пасивних крајева бивше Југе - изгубили би и Војводину и то пре него Косово.
 
Poslednja izmena:
Уједињење са целом Македонијом да, никаква "крња" Македонија не долази у обзир.

Не може са целом Маћедонијом [btw, када кажеш 'цела', тиме аутоматски признајеш Авнојевске тј републичке границе у СФРЈ као и одлуке Бадинтерове комисије чиме су исте постале државне границе, што је чудно за једног тако профилисаног "националисту" :roll:] јер Додиков плаћени лобиста заправо пропагира теорију да треба да направити "Велику Албанију", "Велику Србију" и "Велику Хрватску", тј да се разменом територија по етничком принципу дође до вечног мира на Балкану.
Наравно, претпоставка је да би се до тих нових и коначних граница дошло мирним путем и уз општу сагласност. Лепа бајка из арсенала чика Звонета, те сам гласао "за", ахахаха... Било би заиста идеално да Срби пристану да дају општине на Југу Србије за Север Косова ( и да то исто пристану и Албанци), да Бошњаци пристану да се Херцег-Босна одвоји од БиХ, као и Република Српска, а да им се то компензује србијанским делом Санџака, на шта такође Срби треба да пристану, што је предивна научна-фантастика, а онда да се тако настале нове држава уједине у Балканску Конфедерацију јер проширења "ЕУ" неће бити; по истој бајци у овим границама немогуће је склопити такву конструкцију као што је Балканска Конфедерација, јер су наводно ове садашње границе "извор проблема", а не садашња национал-шовинистичка руководства (са изузетком Заева).
 
Poslednja izmena:
Није истина, била је Краљевина Југославија, а у којој ни Србија није постојала.
Комунисти су поново васпоставили Србију, и ми сада живимо у тој Србији, бар што се тиче граница, с тим што су тзв. "српски националисти" на челу са својим "вождом" изгубили Косово јербо им је био мрзак Устав из 1974. И да друг Тито није протерао швабове из Војводине - и на њихова имања довео турбо-Србе из пасивних крајева бивше Југе - изгубили би и Војводину и то пре него Косово.

bila je Srbija do 1917 godine.... Delom Kraljevine Jugoslavije je postala tek posle

Vi komunisti ste uz naciste i ustase najvece zlo koje je vladalo na ovim prostorima vi ste od Srba izmisljali neke kvazi komunisticke nacije da bi ste nas sto vise unistili i ponizili

- - - - - - - - - -

bivsi direktor CIA za Balkan zna planove CIA

A plan CIA je ocito pravljenje velike Albanije

Sad postavlja se pitanje sta da rade sa ostatkom BJRM koji ne mogu da uguraju u veliku Albaniju

Pa plan im je ocito da taj de pripoje ili Srbiji ili Bugarskoj ali mislim da ce odluku o tome pre svega doneti sami gradjani te teritorije
 
И онда да им титрамо да нас не би напустили. Нисмо ли се уморили од тога?
Не постоји "ми и они", ми смо један српски народ, овде и тамо. Српска зона интереса су Србија (са Косовом и Метохијом наравно), Босна и Херцеговина, Македонија, и Црна Гора. Што се тиче Српске Крајине, тешко да се ту нешто више може урадити, мислим да је то готова прича, и да смо је заувек изгубили. Зато морамо учити на грешкама, да не изгубимо опет још нешто.

Муслимани одлично знају да су Православни Срби толерантни, и да их никада неће стварно угрожавати. Муслимани могу сада да се буне, зато што имају подршку из иностранства, међутим, онога тренутка када буду схватили да од унитарне Муслиманске Босне, и од Велике Албаније, нема ништа, примириће се, и сешће са Православним Србима да се договоре. О овоме треба размишљати унапред, и створити српску стратегију. Усвојити политичку доктрину, према којој постоје Срби Православне, Католичке, Муслиманске, и Јеврејске вере, такође и Срби Македонци као језичка и регионална категорија. Јесте да ова идеја звучи масонски, али то је једини начин да се српски национални корпус уједини и живи у миру.

Не може са целом Маћедонијом [btw, када кажеш 'цела', тиме аутоматски признајеш Авнојевске тј републичке границе у СФРЈ као и одлуке Бадинтерове комисије чиме су исте постале државне границе, што је чудно за једног тако профилисаног "националисту" :roll:] јер Додиков плаћени лобиста заправо пропагира теорију да треба да направити "Велику Албанију", "Велику Србију" и "Велику Хрватску", тј да се разменом територија по етничком принципу дође до вечног мира на Балкану.
Наравно, претпоставка је да би се до тих нових и коначних граница дошло мирним путем и уз општу сагласност. Лепа бајка из арсенала чика Звонета, те сам гласао "за", ахахаха... Било би заиста идеално да Срби пристану да дају општине на Југу Србије за Север Косова ( и да то исто пристану и Албанци), да Бошњаци пристану да се Херцег-Босна одвоји од БиХ, као и Република Српска, а да им се то компензује србијанским делом Санџака, на шта такође Срби треба да пристану, што је предивна научна-фантастика, а онда да се тако настале нове држава уједине у Балканску Конфедерацију јер проширења "ЕУ" неће бити; по истој бајци у овим границама немогуће је склопити такву конструкцију као што је Балканска Конфедерација, јер су наводно ове садашње границе "извор проблема", а не садашња национал-шовинистичка руководства (са изузетком Заева).
АВНОЈевске границе су реалност, и било каква нова и другачија подела ишла би само на српску штету. Од предлога за цртањем нових граница, који на жалост долазе и из Русије као и из Америке, диже ми се коса на глави. Нема разлога да се цртају нове границе, то би само даље дестабилизовало регион. У реду, Словенија и Хрватска су међународно признате у АВНОЈевским границама. Онда је сав преостали део бивше заједничке државе - српски, јер је основана 1918. као Краљевина Срба Хрвата и Словенаца. То би требало да буде српски став, на коме морамо инсистирати.

Овај "профилисани националиста" купује редовно бурек у албанској пекари :eek:, па ти види. ;)
 
Није истина, била је Краљевина Југославија, а у којој ни Србија није постојала.
Комунисти су поново васпоставили Србију, и ми сада живимо у тој Србији, бар што се тиче граница, с тим што су тзв. "српски националисти" на челу са својим "вождом" изгубили Косово јербо им је био мрзак Устав из 1974. И да друг Тито није протерао швабове из Војводине - и на њихова имања довео турбо-Србе из пасивних крајева бивше Југе - изгубили би и Војводину и то пре него Косово.

У Краљевини Југославији, све је било Србија , што није било Словенија или бановина хрватска. Друг тито је протерао мирне немце из тзв Војводине. Злоковци су одавно побегли. Остли су они који никакве везе нису имали са ратом. То је зато што је друг титиоп убица и хрват. А и ти си наказа своје врсте, ко и тај твој сифилистични усташа тито. Тито је србију потпуно упропастио и то твоје нагваждање и просеравање не може да прикрије.
 
Не постоји "ми и они", ми смо један српски народ, овде и тамо. Српска зона интереса су Србија (са Косовом и Метохијом наравно), Босна и Херцеговина, Македонија, и Црна Гора. Што се тиче Српске Крајине, тешко да се ту нешто више може урадити, мислим да је то готова прича, и да смо је заувек изгубили. Зато морамо учити на грешкама, да не изгубимо опет још нешто.

Муслимани одлично знају да су Православни Срби толерантни, и да их никада неће стварно угрожавати. Муслимани могу сада да се буне, зато што имају подршку из иностранства, међутим, онога тренутка када буду схватили да од унитарне Муслиманске Босне, и од Велике Албаније, нема ништа, примириће се, и сешће са Православним Србима да се договоре. О овоме треба размишљати унапред, и створити српску стратегију. Усвојити политичку доктрину, према којој постоје Срби Православне, Католичке, Муслиманске, и Јеврејске вере, такође и Срби Македонци као језичка и регионална категорија. Јесте да ова идеја звучи масонски, али то је једини начин да се српски национални корпус уједини и живи у миру.


АВНОЈевске границе су реалност, и било каква нова и другачија подела ишла би само на српску штету. Од предлога за цртањем нових граница, који на жалост долазе и из Русије као и из Америке, диже ми се коса на глави. Нема разлога да се цртају нове границе, то би само даље дестабилизовало регион. У реду, Словенија и Хрватска су међународно признате у АВНОЈевским границама. Онда је сав преостали део бивше заједничке државе - српски, јер је основана 1918. као Краљевина Срба Хрвата и Словенаца. То би требало да буде српски став, на коме морамо инсистирати.

Овај "профилисани националиста" купује редовно бурек у албанској пекари :eek:, па ти види. ;)

Па не могу да верујем.... па ти покушаваш овде, као нешто озбиљно да разматраш, на овквој теми??????
Свашта.
Слушај другар. Срби су само они који се тако осећају, и који кажу да јесу, то јест, који се тако декларишу.
Нико други. Ја одлично знам да ће муслимани, чим их оставе насамо са нама, покушати са нама да се договоре. Да ће престати виктимолошка политика тоталне мржње. Али, под један, то је сад касно, јер су створене генерације које тако страствено мрзе Србе, због онога што Срби нису урадили, да их нико никад неће разблажити. А и иначе, конвертитска мржња себи стално себи тражи повода и спрема покољ. Нема дубље мржње него конвертитиске. Зато се не треба надати ничему, него се спремати на само одбрану. Отуд неизлечива патолошка мржња хрвата,, муслимана према онима који су остали Срби. А слично је и са македонцима, само за сад у једној блажој форми , пермантеног непријатељства, где још није било додуше дечије крви, али где се појединци страховито малтретирају нон стоп. И тако даље. Мислим да тврдо грешиш и да начини које су наши предци тако величанствено спроводили у 19 веку, нису поновљиви, али, срећом ни њихове грешке. Једина стратегија која може да помогне је стретегија " око за око, зуб за зуб". У свакој прилици и по сваку цену. Да смо ми такви, сад би нас било 20 милиона. и то је сасвим очигледно. И да занаш, Крајину смо изгубили јер нисмо казнули хрватски народ, ( да, баш народ) после другг светског рата за страовит геноцид над Србима. Па пошто нису кажњени, а иначе су хрвати, што га не би поновили?
 
(...) Од предлога за цртањем нових граница, који на жалост долазе и из Русије као и из Америке, диже ми се коса на глави. (...)
Не долазе ни из Русије ни из Америке.
То о чему сада режимски медији "испирају уста", ја сам, као уосталом и многи други, читао на блогу Звонимира Трајковића још пре десетак година. На свом блогу, тај бивши званични саветник Милошевића у време јогурт-револуције, Караџића у време Сребенице, Коштунице у време ДОС-а и Ђукановића у време проглашења независности Црне Горе а тренутно "незванични" саветник Вучића, представио је наведено као НЕМАЧКУ ИДЕЈУ.
И то има смисла када се зна да је 1) Америка препустила Балкан Великој Немачкој, 2) да би Велику Албанију највише волели да виде Немци тачније BND - уосталом, није Харадинај рекао "хвала Америци" него "хвала Немачкој" што ће наводно он да направи Велику Албанију: http://mondo.rs/a1007497/Info/Srbija/Ramus-Haradinaj-Uzecu-Srbiji-trecinu-teritorije-pocev-od-Nisa.html
 
Poslednja izmena:
У Краљевини Југославији, све је било Србија, (...)

Није тачно јер је Краљ Александар прописао интегрално Југословенство као државну политику.
Па је тако на пример у свим институцијама префикс "српски" имао бити замењен префиксом "југословенски".
Краљ Александар је БУКВАЛНО укинуо Србију, а са друге стране је створио државу у држави - Бановину Хрватску.
И сама династија Карађорђевић престала се звати српском краљевском кућом. Постала је - и то званично - ЈУГОСЛОВЕНСКА краљевска кућа.
Како сам већ рекао, комунисти су васпоставили Србију, која је по уставу била република српског народа.
Васпоставили су комунисти и Хрватску, с тим што су Срби били конститутиван народ у тој републици, као и у Македонији, Црној Гори и БиХ.
Једино су се Србија и Словенија водиле као републике једног народа односно српског у СР Србији и словеначког народа у СР Словенији.

Албанци на КиМ, као већина на том подручју, добили су своју аутономију, као и Војводина због њених посебности односно огромних разлика у односу на Србију. Смрдљошевић је аутономије укинуо уставом из 1990, и тиме дао за право иреденти која је говорила "не можемо са Србима"; својом анти-политиком дао је "за право" и свим другим неопријатељима СФРЈ, до тада маргиналним и дебело санкционисаним појавама у другим републикама, па је тиме подстакао и рат у СФРЈ.
 
Poslednja izmena:
(...) И да занаш, Крајину смо изгубили јер нисмо казнули хрватски народ, ( да, баш народ) после другг светског рата за страовит геноцид над Србима. Па пошто нису кажњени, а иначе су хрвати, што га не би поновили?

Није истина да Хрвати нису били кажњени. Читај мало сећања пок. Симе Дубајића.
Није извршен узвратни геноцид над Хрватима, о коме су маштали и маштају тзв. "српски националисти" , али је смешно тврдити да нису били кажњени.
 
(...)
bivsi direktor CIA za Balkan zna planove CIA
A plan CIA je ocito pravljenje velike Albanije

(...)
Бивши директор CIA је плаћени лобиста Додика.
Можда си чуо да је лобирање у Америци бизнис као и сваки други и за исти се плаћа порез. А кад платиш порез, можеш лобирати и за Северну Кореју.
А ваш Смрдљошевић је уместо да плаћа неку лоби групу и маркетиншку агенцију (једна јача му се чак и сама нудила, а он ју је одбио али нису је одбили Албанци) у САД, плаћао је пучисте у Русији, а који су неславно завршили.
 
Poslednja izmena:
Koliko ti imaš godina? 8?

Сасвим довољно. И одлично знам какаав су прогон Срби дооживели у Македонији.

- - - - - - - - - -

Није истина да Хрвати нису били кажњени. Читај мало сећања пок. Симе Дубајића.
Није извршен узвратни геноцид над Хрватима, о коме су маштали и маштају тзв. "српски националисти" , али је смешно тврдити да нису били кажњени.

Не лупетај, мајке ти. И те како нису били кажњени. Сима Дубајић је убио више Срба него хрвата.
 

Back
Top