Odobravate li forumske ljubavi

Nema tu šta da se odobrava ili ne . Ljudi su se oduvijek upoznavali na razne načine . Prošlo je vrijeme posijela
i navodadžija a sada je došlo vrijeme interneta pa je logično da se preko interneta upoznaju sve češće .
Po meni će upoznavanje preko interneta postati dominantno i ne vidim tu ništa loše .
Ako si pametan sve ti može biti od koristi a ako si pritupav mogu te prevariti i na internetu a i na pijaci .
 
Nema tu šta da se odobrava ili ne . Ljudi su se oduvijek upoznavali na razne načine . Prošlo je vrijeme posijela
i navodadžija a sada je došlo vrijeme interneta pa je logično da se preko interneta upoznaju sve češće .
Po meni će upoznavanje preko interneta postati dominantno i ne vidim tu ništa loše .
Ako si pametan sve ti može biti od koristi a ako si pritupav mogu te prevariti i na internetu a i na pijaci .
Tačno tako!
 
Nikad se ne zna...možete ubosti premiju, ali i mačku u džaku.

U svakom slučaju - nisam baš optimistična kad su ovakve stvari u pitanju jer iz iskustva znam kako to može da završi.
Može da se završi potpuno isto kao i kada se dvoje upoznaju u kafiću ili bilo gde drugde.

Uvek je početak svake veze mačka u džaku.

Na forumu dve osobe mogu da samo da se upoznaju i dogovore sastanak. Sve ostalo je isto ma gde se upoznali.
 
Poslednja izmena:
nije u tome problem nego sto je uzivo u 4 oka,a ovde ih ima puno na gomili,ispostavi se da se sedi na vise stolica istovremeno i usputno,za uzivo su svi izgubili herca i na prilaz nesigurno odbijaju,ovde steknu malo laznog samopouzdanja,to kazem jer mnogo znam koji iskljucivo preko neta nalaze zbog te nesigurnosti uzivo,a sve vise je takvih
 
ako mene pitas forum je forma tema na koje se odgovara,muvanje je na drugim drustvenim sajtovima gde se licno predstave slikom i necem o sebi,mada i tamo ce vecina tvrditi da nije ocajna preko neta da trazi
Ne verujem da iko dolazi na forum zbog muvanja. Za to zaista postoje drugi sajtovi.

Međutim kada iz nečijeg pisanja zaključiš da je u pitanju pametna osoba, poželiš i da je vidiš. Da li će se susret ikada desiti i ponoviti zavisi od mnogo čega.
 

Back
Top