Idealna visina

Poruka
4.292
Idealna visina muskaraca je preko 185cm a za zene ispod 170cm. Sledi analiza.

Kad je muskarac visok preko 185cm blago njemu imace mnogo devojaka i moze sa svakom curom :) Ko je visok preko 185 cm on je fizicki lep. Visina je ta koja odredjuje fizicku lepotu muskarca drugo nista, Moze da bude usat, nosat, glavonja, bilo kakav on ce biti privlacan zenama.

Blago devojkama nizim od 170cm jer one lako nalaze momke i sa svakim muskarcem mogu po pitanju visine. Jer muskarci ne prave nikakva pitanja sto se tice visine. Svakom muskarcu ko ima preko 185cm ner smeta cura od 160cmza vezu. Ima takvih parova koliko hoces.

Medjutim u veeeelikom su problemu muskarci ispod 180cm jer oni imaju ogranicenja, mogu samo sa nizim curama od 170cm jer vislje devojke ne zele nize od sebe muskarce jer one u svojoj glavi racunaju i stiklu.

A najveci problem imaju dzigljaste devojke koje su preko 175cm jer one ne zele nize od sebe muskarce a mnoge ne zele cak ni muskarce koji su oko 185cm jer da bi mogle da nose stiklu.

Kad se na kraju posle 40 tih godina starosti podvuce crta neozenjeni muskarci na kraju ostaju uglavnom koji imaju ispod 180cm, a neudate ostaju one koje su vislje od 175cm.

Da nadjes nekog ko je vislji od 185cm nema sanse osim ako nije neka budala koja sam ne zeli brak. A isto tako da nadjes neku neudatu koja je niza od 170cm nema sanse, naravno izuzev onih devojaka koje ne zele da se udaju.
 
Poslednja izmena:
Idealna visina muskaraca je preko 185cm a za zene ispod 170cm. Sledi analiza.

Kad je muskarac visok preko 185cm blago njemu imace mnogo devojaka i moze sa svakom curom :) Ko je visok preko 185 cm on je fizicki lep. Visina je ta koja odredjuje fizicku lepotu muskarca drugo nista, Moze da bude usat, nosat, glavonja, bilo kakav on ce biti privlacan zenama.

Blago devojkama nizim od 170cm jer one lako nalaze momke i sa svakim muskarcem mogu po pitanju visine. Jer muskarci ne prave nikakva pitanja sto se tice visine. Svakom muskarcu ko ima preko 185cm ner smeta cura od 160cmza vezu. Ima takvih parova koliko hoces.

Medjutim u veeeelikom su problemu muskarci ispod 180cm jer oni imaju ogranicenja, mogu samo sa nizim curama od 170cm jer vislje devojke ne zele nize od sebe muskarce jer one u svojoj glavi racunaju i stiklu.

A najveci problem imaju dzigljaste devojke koje su preko 175cm jer one ne zele nize od sebe muskarce a mnoge ne zele cak ni muskarce koji su oko 185cm jer da bi mogle da nose stiklu.

Nemas ti pojma.

Imam preko 190 cm a zenski svet ne luduje za mnom, ponasaju se normalno.
Drugar jedva da ima 160 cm a non-stop se muva sa devojkama.
Poznanik jedva da je vislji od ovog a ljubavni zivot mu je kao u priplodnog kunica.

Sto se tice visinske razlike i tu si promasio.
Da li nekada pokusao da poljubis stvorenje 30 cm nize od sebe?
 
znaš komšo da su ranije rokeri bili smatrani za zajebane likove...al to kad sam bio mali, 80tih...
a sad kad vidim metalca il rokera bude mi milo

U mojoj vukoebini su vazili za sektase i narkomane, ne znam da li novi klinci imaju tih problema...

bajkeri su zajebani na silu jer su gledali američke filmove pa bi i oni tako
inače bajkeri su mahom doktori, inžinjeri, pravnici, tako ti jaki likovi

Ima i dosta majstora medju njima komso ali voze motore stare po 20-30 godina firmi koje vise ne postoje ili nisu poznate vecini naroda...
 

Back
Top