Neradi mi cortana na windows 10

nebecki

Obećava
Poruka
97
Imam instaliran operativni sistem windows 10, koji je do neki dan radio kako treba. Odjednom su prestali da mi rade cortana i windows store. Pokusavo sam sa raznim varijantama da povratim cortanu na koju sam se navikao. Store i nemoram da imam tamo ionako nema nista intresantno ali cortanu neznam kako da povratim.Je li neko imao ovakva iskustva i ako je imao kako ih je resio?
 
Ne znam kako da je vratis ali me zanima kako si je uklonio :D posto sam ja na sve nacine pokusavao da uklonim retardiranu Cortanu koja zajedno sa jos jos glupljim Edge-om ume da optereti slabasni procesor na ultrabook-u pa sam se bacio u misiju gasenja cortane i edge-a i nikako mi nije poslo za rukom,uvek se vracali iz mrtvih. :evil:
 
Ne znam kako da je vratis ali me zanima kako si je uklonio :D posto sam ja na sve nacine pokusavao da uklonim retardiranu Cortanu koja zajedno sa jos jos glupljim Edge-om ume da optereti slabasni procesor na ultrabook-u pa sam se bacio u misiju gasenja cortane i edge-a i nikako mi nije poslo za rukom,uvek se vracali iz mrtvih. :evil:

Imaš programčić koga ja koristim za uklanjanje Cortane , Stora, Defendera itd zove se Microsoft Windows 10 TNBT v6.5.6 i ovaj SpybotAntiBeacon.
 

Back
Top