"superelita"

Ali da se vratimo na svetsku elitu.

Ta svetska elita ima odgovornost proisteklu iz prava koja su davno osvojili njihovi preci.

Pred kim imaju odgovornost? Cime je dokazuju? Koji je nivo etike zastupljen i kakve to ima veze sa Nicheom?

- - - - - - - - - -

Da li je elita humanisticka ili zastupa ispravnost tj. pravednost?

Tacnije, dobrobit covecanstva ili pravdu ili je sama sebi dovoljna?

Koliko je istina zastupljena u vladavini elite?
 
Vidljivi su samo revolucionari koji vec 250 godina ruse svaku vrstu hijerarhije. I sad mi neko treba objasniti kako medju njima postoji bilo kakav red. Ako svi znamo da ce krajnji ishod njihove "vladavine" biti moderna Indija, onda tu nema sta da se razmislja, i jos da se bori protiv njih. Ako neko nekog naziva kretenima, degenericima, debilima, a vidi da ih ima previse, onda je svaka rasprava sa njima izjednacavanje. A ja koliko vidim svima su oni na pameti. Ne mozes ih pobijediti, ne mozes im se pridruziti, ja onda predlazem da ucutis. To nije elita nego grupa hriscanskih fanatika koji drogama i seksom ubijaju dusu i tijelo. I sto vise pricas o njima sve vise ih navodis protiv sebe.
 
Nemoj se kriti iza imigranata. Oni su poslani da se pomijesaju sa Evropljankama, jer nece da radjaju djecu, kako ne bi zazivio islam, nego opet hriscanstvo. Vidis da tvoja masonska elita misli na buducnost. Nije tvoj djeda dzaba bio kod njih.A dobro ste odglumili i 11 septembar, sve fino dalekovidno. I Putin igra svoju ulogu za 5-icu.

Čekaj, otkud sad ovo? Moguće je da sam samo umislio, ali zar nisi do nedavno tvrdio da je dovlačenje migranata put u islamizaciju, odnosno propast Evrope?
 
Čekaj, otkud sad ovo? Moguće je da sam samo umislio, ali zar nisi do nedavno tvrdio da je dovlačenje migranata put u islamizaciju, odnosno propast Evrope?

:lol:

- - - - - - - - - -

Ali da se vratimo na svetsku elitu.

Ta svetska elita ima odgovornost proisteklu iz prava koja su davno osvojili njihovi preci.

Pred kim imaju odgovornost? Cime je dokazuju? Koji je nivo etike zastupljen i kakve to ima veze sa Nicheom?

- - - - - - - - - -

Da li je elita humanisticka ili zastupa ispravnost tj. pravednost?

Tacnije, dobrobit covecanstva ili pravdu ili je sama sebi dovoljna?

Koliko je istina zastupljena u vladavini elite?


Znaš i sam da taj pragmatizam lažljiv ka kera...Lažni moral koji veoma podseća na pravi,ali koji se ne odnosi na onog ko ga zagovara...:mrgreen:
 
Čekaj, otkud sad ovo? Moguće je da sam samo umislio, ali zar nisi do nedavno tvrdio da je dovlačenje migranata put u islamizaciju, odnosno propast Evrope?

Bilo bi logicno da to bude krajnji efekt, a sad, namjere ovih koji ih importuju mogu biti drukcije.

- - - - - - - - - -

Jer ako je hriscanstvo zaista uzrok izumiranja, onda to papa i njegovi politicari sigurno nece priznati i u toj apsurdnoj odbojnosti propasce im kombinacija.
 
Pre će biti uštrojeni.

- - - - - - - - - -

http://www.blic.rs/vesti/svet/brita...zila-nov-nacin-borbe-protiv-terorista/b96v82b

''Premijerka Velike Britanije Tereza Mej je zatražila da se ponovo razmotre antiteroristički zakoni, i predložila duže kazne za neke napade. Navela je i da bi trebalo da bude stroža kontrola interneta jer on pruža "slobodan prostor" ekstremistima.''

Šta oni doživljavaju kao odgovor na terorizam, kukala im majka...
 
Da, ali to je zato što su oni varvari, mi smo bolji od njih. :roll:

Još jedna stvar mi nije jasna - kako to da ljudi u zemljama gde migranti prave sranja do sada nisu organizovali neku vrstu narodne milicije? Ne mora to da bude ništa preterano moćno, dovoljne bi bile i noćne patrole kroz krajeve gde su najučestaliji napadi na lokalni živalj. Prema onome što sam do sada video, ovi migranti su teške kukavice koje napadaju samo bespomoćne.
 
Rekao sam ti da mirganti nisu budale. Ne napadaju oko svoje kuce, nego se to fino rasporedi da se ne bi ponavljalo na istom mjestu. Nema nijednog muslimana koji nije svjestan slabosti evropskog covjeka. Njih njihovi vjerski poglavari pozivaju na uzdrzljivost, jer znaju da vrijeme radi za njih.
 
Ali mi je i dalje neverovatno da su Evropljani toliko nedruštveni da se ni na koji način ne organizuju, makar na nivou mesnih zajednica. Siguran sam da bi se u Americi, pogotovo na jugu, izvesni broj ljudi drznuo da uradi tako nešto.

Želim da verujem da bi i u delovima Srbije bilo tako.
 
Poslednja izmena:
Pa to je stara klimatska boljka. Na jugu Evrope ljudi sjede po kaficima, jer je toplo i borave skoro cio dan napolju, a na sjeveru je zbog klime sve jako asocijalno i sve se desava po nekakvim zatvorenim "klubovima".
 
Pa nisu ni teroristi ludi, mi smo ludi.

Govori samo u drugom licu. Nemoj molim te sebe da podvodiš pod "lud". :confused:

- - - - - - - - - -

Da, ali to je zato što su oni varvari, mi smo bolji od njih. :roll:

Još jedna stvar mi nije jasna - kako to da ljudi u zemljama gde migranti prave sranja do sada nisu organizovali neku vrstu narodne milicije? Ne mora to da bude ništa preterano moćno, dovoljne bi bile i noćne patrole kroz krajeve gde su najučestaliji napadi na lokalni živalj. Prema onome što sam do sada video, ovi migranti su teške kukavice koje napadaju samo bespomoćne.

Zato što to što zoveš "narodna milicija" nije zakonom regulisano. Oni već imaju narodnu miliciju koja je pravno regulisana. Pošto izabrani predstavnici naroda donose zakone i regulišu pomenuta pitanja, treba na njih i da se utiče ili smene. Demokratija je to. :)
 
Zato što to što zoveš "narodna milicija" nije zakonom regulisano. Oni već imaju narodnu miliciju koja je pravno regulisana. Pošto izabrani predstavnici naroda donose zakone i regulišu pomenuta pitanja, treba na njih i da se utiče ili smene. Demokratija je to. :)

Nije stvar u demokratiji nego u kulturi. Švabe nikad ne rešavaju probleme direktno već uvek cimaju menadžere. Nedostaje im svest o vigilantism-u.
 
Poslednja izmena:

Back
Top