Iz Ništa je sve nastalo?

Ma ko zna šta sve postoji u tvojoj glavi, možda ima i negativnih prostora, samo još nisi došao do njih..Tvoja svest još nije svesna tvoje podsvesti...Ko zna.. A kad postane svesna eto nama još naučne fantastike , za isprane mozgove prave gimnastike ;) E, kako sam ovo složio, Još i pesnik mogu biti...gimnastika fantastika . Hahahahahaha:hahaha::hahaha:

Nisu nulti prostori u mojoj glavi nego su na najmanjoj razini naše stvarnosti.

Biti će zapisano da sam ja Teodor PRVI došao do toga otkrića.

A ti se samo smij, to neće ništa pormijeniti glede postojanja nultih prostora, najmanjih "cigli" u našem svijetu. :hvala:
 
Nisu nulti prostori u mojoj glavi nego su na najmanjoj razini naše stvarnosti.

Biti će zapisano da sam ja Teodor PRVI došao do toga otkrića.

A ti se samo smij, to neće ništa pormijeniti glede postojanja nultih prostora, najmanjih "cigli" u našem svijetu. :hvala:

Po BB-teoriji je i tako sve nastalo iz nultog prostora? Ali toga više nema?

- - - - - - - - - -

Zato jer jeste sve nastalo iz Ništa, nisam to ja izmislio, to je istina. :super:

Nadam se toga NIŠTA nema u mojoj blizini!
Zamisli, piskaram ovo, a odjednom se kraj mene iz Ništa stvori cela jedna Galaksija!:super:
 
Ma ko zna šta sve postoji u tvojoj glavi, možda ima i negativnih prostora, samo još nisi došao do njih..Tvoja svest još nije svesna tvoje podsvesti...Ko zna.. A kad postane svesna eto nama još naučne fantastike , za isprane mozgove prave gimnastike ;) E, kako sam ovo složio, Još i pesnik mogu biti...gimnastika fantastika . Hahahahahaha:hahaha::hahaha:

A jesi ga pogodio usred srede. Dao si mu dijagnozu, kao doktor. Hi hi hi.

- - - - - - - - - -

Nisu nulti prostori u mojoj glavi nego su na najmanjoj razini naše stvarnosti.

Biti će zapisano da sam ja Teodor PRVI došao do toga otkrića.

A ti se samo smij, to neće ništa pormijeniti glede postojanja nultih prostora, najmanjih "cigli" u našem svijetu. :hvala:

Hoce, hoce, reci ce da si ti prvi dosao do necega. Kako neko rece kako se nisu setili da ti dodele Nobelovu nagradu. Znas kad ces dobiti priznanje? Juce. Ajde bezi trolu.

- - - - - - - - - -

Kako vas zajebava ovaj teodor, pa to je strasno. Umislio da je portparol vanzemaljaca, a u stvari je najobicnija neznalica. Reinkarnirani Nikola Tesla.
 
"[B]Zato jer jeste sve nastalo iz Ništa, nisam to ja izmlislio, to je istina. [/B]" :rotf::rotf::rotf:

Morawa sam i ovo NISHTA da isposhtujem :manikir:
Idi begaj! :hahaha:
I Istina je nishta!!! ??? I mi smo NISHTA! :zcepanje: I nishta ce da ode u raj!??? i Nishta ce da se desi!??? :manikir: I to NISHTA cak nisi izmislijo kako kazesh! :rotf:...
umorih se ajt dosta sam NISHTA poshtovala :manikir:
I NISHTA bre nisi razumeo!!! :rotf:
:bye:
 
Nema moje i tvoje logike, logika je samo jedna i vrijedi za sva bića koja postoje.

Beskonačno kao broj može samo NEPARAN biti.

Kraj priče.

Naravno da kraj brojeva u beskonacnom nizu koji nema kraja nije ni u parnom ni u neparnom broju.Ako nesto nema kraja,onda kraj nije ni tu ni tamo,samo sto si ti metadebil,pa nemas pojma o tome i vise nije ni zalosno sto ne mozes to shvatiti u pet godina koliko ti se objasnjava,nego postaje zabavno kako metadebil valja idiotarije!:D
 
Naravno da kraj brojeva u beskonacnom nizu koji nema kraja nije ni u parnom ni u neparnom broju.Ako nesto nema kraja,onda kraj nije ni tu ni tamo,samo sto si ti metadebil,pa nemas pojma o tome i vise nije ni zalosno sto ne mozes to shvatiti u pet godina koliko ti se objasnjava,nego postaje zabavno kako metadebil valja idiotarije!:D

Kome ćeš ti beskonačnost objašnjavati kada nemaš blage veze o tome, ajde pametnije ti je da ništa o tome ne pišeš jer ni ne znaš ništa.

- - - - - - - - - -

Beskonačnost postoji kao cjelina i ona je neparan broj.

Ništa iz čega je sve nastalo također je neparan broj, da nije ne bi život nastao.

Ali kome ja to pričam, "mea culpa!"
 
Znam da zvuči nevjerojatno da bi iz Aposlutnoga Ništa bilo što nastalo, a kamoli ovakav svijet kao što je naš, ali bilo je primjera u prošlosti gdje se dokazalo da je baš ono što je najluđe zvučalo bila ona prava istina.

Tako je i sa postankom našega svijeta.

Niti je slučajno nastao, niti je stvoren, već ima svoj uzročno-posljedilčni slijed, koji ću objasniti u svojoj teoriji svega, na filozofiji.

A sve počinje iz Ništa!

To je početak svega.
 
:zcepanje: El Frankic yopet prnuo bre iz Nishta? :zcepanje: joj :klap:
Ajt pustite ga dobjasni tu teoliju nishta i da je dokaze matematicki - bash me zanima kad pocne se lazbacuje s ciflama kako ce to da izobjasni?:zper:
Ne rece nam ni dal su nas pozdlavcicli ti koji mu to "znanje" plenoseee
Nishta nam nisi leko :ljutko:
Bum nam sprehel o tim blojkicama da cujemo kak se to matematicki dokazuju teolije nishta?:zper:
Jer si je vec dokazao recima ; Nishta nam nisi reko :zcepanje: nit objasnio
:bye:
 
Znam da zvuči nevjerojatno da bi iz Aposlutnoga Ništa bilo što nastalo, a kamoli ovakav svijet kao što je naš, ali bilo je primjera u prošlosti gdje se dokazalo da je baš ono što je najluđe zvučalo bila ona prava istina.

Tako je i sa postankom našega svijeta.

Niti je slučajno nastao, niti je stvoren, već ima svoj uzročno-posljedilčni slijed, koji ću objasniti u svojoj teoriji svega, na filozofiji.

A sve počinje iz Ništa!

To je početak svega.

Podsećaš me na Jehovine Svedoke: Već 2000 godina najavljuju nešto! :super:
 
:sad2: Men ga mawkice zao :sad2:
Stvalno ga nema - ni na pitanja nije odgovarao!!!
A shta to znaci ? Kad prodje 3m - ce ga vrate el? :think: Treba da se udostoji da pwica kuwtuwno i vlatice ga ewda? :think:
Intewesantan cova - misim ja nikad nisam srela ni ovde ni u zivotu nekog da tvrdi tako neshto pa sam bash htela da ga priupitam svashta :( i sad cemo da cekamo 3 m na pozdrave i odgovore?
:sad2:
Fwankicu :confused: blate - ja necu vishe da te nelvilam :D nit plovocilam - dosadno ovde bez tebe :lol:
Vlacaj se ovamo da si nas odma ispozdravjao!!!:rtfm:
AD HOK!!! :zcepanje::rotf:
:cao: Pozdlavcic
 
:sad2: Men ga mawkice zao :sad2:
Stvalno ga nema - ni na pitanja nije odgovarao!!!
A shta to znaci ? Kad prodje 3m - ce ga vrate el? :think: Treba da se udostoji da pwica kuwtuwno i vlatice ga ewda? :think:
Intewesantan cova - misim ja nikad nisam srela ni ovde ni u zivotu nekog da tvrdi tako neshto pa sam bash htela da ga priupitam svashta :( i sad cemo da cekamo 3 m na pozdrave i odgovore?
:sad2:
Fwankicu :confused: blate - ja necu vishe da te nelvilam :D nit plovocilam - dosadno ovde bez tebe :lol:
Vlacaj se ovamo da si nas odma ispozdravjao!!!:rtfm:
AD HOK!!! :zcepanje::rotf:
:cao: Pozdlavcic
Otišao je u..... Ništa. Zato ga nema... To ništa ga je i odvelo odavde...
 

Back
Top