Pravila forma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.658
Poštovani moderatori foruma Krstarice
molim Vas da mi odgovorite da li je dozvoljeno na forumu pisati velikim slovima ukoliko matični pojam ima velika slova.
Na primer AIMP, VLC, CPU-Z

Naime, znam da je zabranjeno pisati velikim slovima zato što se to vodi kao vikanje te me interesuje da li je dozvoljeno pisati u navedenoj situaciji.
 
НИЈЕ...

Иди на пдф Политику...тамо пуно њих пише ...ВЕЛИКИМ СЛОВИМА...или ...БОЛДИРАНИМ...а ја користим све то и у ..Б О Ј И...;) ...јер нисам далтониста...:aha2:

Неко време су ме неки модератори кажњавали за коришћење ВЕЛИКИХ СЛОВА, БОЛДИРАНИХ и у ..Б О Ј И...а онда су схватили да није важно како је нешто написано, него " шта је написано "...:aha2:

А...ја сам се само придржавао правилника --> Negujte sopstveni stil izražavanja!

Ако неко жели да се извиче псујући и сипајући вулгарности ...може то да уради и " малим словима "...:per:

- - - - - - - - - -

Тако да...


  • Budite iskreni!
  • Budite originalni i duhoviti!
  • Budite tolerantni i odmereni!
  • Negujte sopstveni stil izražavanja!
  • Dobro razmislite pre nego što bilo šta napišete, jer se „pisana reč ne može vratiti“! ( али се може обрисати у року од 24 часа ;) )
  • Pažljivo odaberite ime ili nadimak kojim ćete pospisivati sve svoje poruke i nemojte menjati svoj potpis!


  • И ...НЕЋЕШ ИМАТИ ПРОБЛЕМА...:aha2: :aha:
 
kojeimedadam

Nema potrebe da dezavujises korsnike davanjem pogresnih informacija,
a da nisi ni procitao pravilnik, tj.citao si samo ono sto tebi odgovara

Šta je zabranjeno?


vikanje (korišćenje velikih slova)
pisanje nečitljivim ili iritirajućim stilom

https://www.krstarica.com/info/pravilnik/


tako da ces i ti morati da postujes Pravilnik.
..a negovanje sopstvenog stila izrazavanja odnosi se na komunikaciju u kojoj bi vas svi ispostovali ,a ne na pisanje velikim slovima
Velika slova se koriste ne pocetku recenice, a ne za pisanje cele recenice..Isto vazi i za bold i slova u boji.
Opcija bolda i boje postoji i moze se koristiti ali samo kada se zeli naglasiti rec ili deo recenice u tekstu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top