napusen na netu???

MInhauzen

Obećava
Poruka
56
Evo bio sam malo na slavi kod nekog lika,cirkali,mezili zita i pusili malo skanka...i sad u miru toplog doma,slusam Nick Cavea i kuvam virsle,jer sam opasno gladan.Dok cekam virsle,reku da podelim sa zainteresovanima ovo malo srece :)
a sad pitanje: A vi kako te??
 
Znas sta mi nije jasno? Nije mi jasno, kako naduvan mozes da piskaras. Mene mrzi... vrtim svoje tripove, ne treba mi arena. I drugo... Sto nisi tamo pomeo sve sto je bilo na astalu? Bilo je i kolacica, sigurno. Sad kuvas virslice... Je l' imas makar keks domacicu, da zasladis?
 
ja sam izuzetno retko napushen na netu....pravo je chudo da je tako....nisam nikad pushio u manastiru il crkvi....al sam bivo pod dejstvom....jednom mi na sadbi nije bilo dobro....dok je onaj pop obilazio...uh....a u manastirima je trip ona tishina....pa ako si van nekog hepeninga tipa svadba....i ako nisi na exqrziji....skroz se istripujesh kad ti sqvaju kafu u lepome dvorishtu punome cvetja i svega....nema manastira s gadnim dvorishtem....sve je pod konac....svi rade ko crnci da bude tako....valja ako rade onda ne misle o gluposti u koju veruju....pa recimo da i ja to radim upravo sada...
 
MInhauzen:
Evo bio sam malo na slavi kod nekog lika,cirkali,mezili zita i pusili malo skanka...i sad u miru toplog doma,slusam Nick Cavea i kuvam virsle,jer sam opasno gladan.Dok cekam virsle,reku da podelim sa zainteresovanima ovo malo srece :)
a sad pitanje: A vi kako te??
U prvi mah sam pomislila da te je neko od članova napušio ili otjerao sa neta.
Ali, pošto se izgleda govori o duvanju... onda će ti biti potpuno svejedno hoću li išta pisati ili ne.
 
bejbica:
U pi..u materinu da `prostis na izrazu.
Cudim se da jos niko nije napisao da je zapalio ****** u crkvi ili da je isao na liturgiju nadimljen.

Evo da se prijavim ja sam prije deset godina popusio 5 kom u crkvi(od tada vise nisam usao u crkvu)...A sto se tice slava svi prijatelji organizuju samo sajber slave tipa koks,chivas,jack al barem nema horsa :D ...Yebote bas imam dobru ekipu...
 
MInhauzen:
Evo bio sam malo na slavi kod nekog lika,cirkali,mezili zita i pusili malo skanka...i sad u miru toplog doma,slusam Nick Cavea i kuvam virsle,jer sam opasno gladan.Dok cekam virsle,reku da podelim sa zainteresovanima ovo malo srece :)
a sad pitanje: A vi kako te??

kakva ti je to slava kad morash kuci da kuvash virshle...nishta kolachichi meze i tako
:I
ahahha novi obichaji : ))
ma onako ja kasnim mislim ovde sad ima toliko mnmogo ljudi da se potpuno sve gushi pojeshcemo ovaj tuzhni forum
 

Back
Top