STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Milence je prava žena zarobljena u telu muškarca
i ima piskutav glas
verovatno je umro jer je bio mator i tada
e sad doduše ja nisam preterano ulazila u problematiku šta oni tačno rade jedan sa drugim:zcepanje:
Znam npr. da jedan naš čuveni umetnik deklarisani homo, voli isključivo da on vrši felacio i NIŠTA DRUGO:D

i ja volim ponekad da se ocesljam kao musko... zivot je jedan :)
imala sam srece da u blizoj porodici imam jednog divnog coveka, cika sretena, sa kojim sam mogla da pricam o svemu sto nisam htela a i smela sa mamom i tatom... nikad ne znas sta moze da ti se svidi :p
 
koji izblazirani bolid:zcepanje:
ovo je priceless:D
rukavice ga vade:lol:
verovatno se njima distancira od materijalnog sveta:mrgreen: i štiti od njegovih zagađenih vibracija
što svi misle da umetnici po defaultu moraju da se preseravaju?:(
to posebno važi za slikare
a ovaj krembecil provalio yin yang ko rupu na saksiji:mazi:
 
Milence je prava žena zarobljena u telu muškarca
i ima piskutav glas
verovatno je umro jer je bio mator i tada
e sad doduše ja nisam preterano ulazila u problematiku šta oni tačno rade jedan sa drugim:zcepanje:
Znam npr. da jedan naš čuveni umetnik deklarisani homo, voli isključivo da on vrši felacio i NIŠTA DRUGO:D

ko je taj naš čuveni umetnik? :D Šalji na pp ili bonom!
 
Гледам сад Патон са Џорџ Си Скотом. Има ли још неко да препознаје генијалност овог глумца јер је поприлично запостављен?
 
Sad nađoh slučajno ovo i dopalo mi se
zanimljivi-radovi-photoshop-3.jpg
 
Најјача ствар је публика која поред тога што прати Гејмотрон гледа (+ анализира, дапаче) и нови Твин Пикс. Предана је подједнако и једној и другој серији. С тим што код Гејмотрона, развијају се фантастичне теорије, анализирају се сви ликови до најситнијих црева, догађаји се посматрају из свих могућих (а и немогућих углова) и на основу свих доступних информација (изложених у претходним епизодама) праве се процене шта ће се десити у финалној епизоди, не само у њој, него и у последњој сезони, чак иду корак даље - као генерали који у командном штабу предвиђају исход битке, тако и Гејмотрон фан екипа самоуверено са јаком дозом хладног и хирушки прецизног интелекта, категорично тврди шта ће Мартин у својим предстојећим књигама да напише. :lol:

Гејмотрон је предвидљив и знају све, али кад им кажеш да своје аналитичке и пророчке способности употребе и на Твин Пиксу и да с истим ентузијазмом кажу шта ће бити на крају Твин Пикса - завлада тајац. :lol: Ћуте ко заливени. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Lepo je kada se ljudi zanimaju nečim. Lepo je videti nekoga čija je strast prema nečemu ogromna. Loše je kada ta strast utihne i nestane umesto da se taj neko samostalno povuče kada oseti da je vreme.

Game of Thrones i Twin Peaks su dijametralno različite stvari u potpunosti i u mojoj glavi neko ko uživa u GoT-u i diše GoT nikada ne može da zaista razume lepotu nečega što je vanserijski poput Twin Peaks-a.

Disclaimer : ne znam kakav je novi Twin Peaks, ali znajući stari lako mogu da tvrdim gorenapisano. :mrgreen:

Disclaimer 2 : GoT je predosadno sranje i sve što se tiče gritty fantazije je predosadno sranje imho, a pogtovo ljudi koji se lože na gritty fantazije u kojima nema ni trunke stila... ko u tome uživa može podjednako da uživa i u Parovima.

Disclaimer 3 : Ne gledam ništa od toga, ja sam čovek u godinama kada razmišljam o zimnici i tome koji novi zvučnik da kupim. :ceka:

Disclaimer 4 : Mnoge serije su precenjene. Jedino X Files nije po mom mišljenju.

Let the wars begin. :twisted::ceka:
 
Ovo za parove je potpuno neosnovano poređenje,nekog ko je samo zagrebao seriju i nema realnu predstavu o njoj
Ja imam i sve knjige i celu seriju
Srećom to mišljenje je krajnje lično i ne baš zastupljeno
A imam i 60 diskova x filesa i obe sezone Twin peaksa
Sve je dobro i potpuno različito i apsolutno nije za poređenje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top