STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ал што је најгоре сви који су ми гледали ћороскоп рекоше да је добар. :hahaha: Можда би било боље да им нисам ни показивао...овако сам набио себи очекивања.
 
ал што је најгоре сви који су ми гледали ћороскоп рекоше да је добар. :hahaha: Можда би било боље да им нисам ни показивао...овако сам набио себи очекивања.

Meni je problem i samo gledanje, imam suvise lufta da agi moze da odredi podznak :(

Mozda da se bacis na politiku da ih ostvaris :lol:
 
Нисам за политику...
А можда је и боље да ти не гледају...да немаш нека предубеђења, очекивања, идеје о ограничењима итд...
 
luisroyo7.jpg


да мало поправимо расположење
 
Управо видех вест на Крсти да је умро Роџер Мур, мени најшмекерскији Бонд. Његови филмови су ми најлепши део детињства.
 
Сећам се Свеца по мало, гледао сам га 90-их. Волео бих да репризирам серију, али немам баш пуно слободног времена.
Најбољи агент 007 ми је Крејг, а највећи шмекер упрао Мур.
 
a meni kao stalo do tvog mišljenja :lol:
svašta
davala sam ti šansu da si samo prostakuša ali ne ....
ti si i glupa :)

ne treba da ti je stalo do tuđeg mišljenja nego do svog obraza. ;)

hvala, od koga je komplimenat je... i stavljam tačku na temu.
dok mi opet ne uđe mars di ne treba... :rumenka:

p.s. i fala ti na šansama, al nisam ih tražila. :zper:

- - - - - - - - - -

Изгледа овде само мени звезде нису наклоњене...:dontunderstand:

zvezde su ti uvek naklonjene (sem kada je saturu u pitanju, ali samo neprikosnoveno natalno ''stanje'') samo je pitanje kako ćeš ih iskoristiti ili ne... :lol:
 
Тјах, не знам...онда можда радим нешто погрешно.
А како су ми то звезде увек наклоњене? Не капирам то...Плус што ми неки позитивни транзити нису радили.:dontunderstand:
 
Тјах, не знам...онда можда радим нешто погрешно.
А како су ми то звезде увек наклоњене? Не капирам то...Плус што ми неки позитивни транзити нису радили.:dontunderstand:

tako što recimo imaš šansu da osvojiš neku premiju, ali ti ne uplatiš tiket.
tu ti zvezde ne mogu pomoći...

jedino što je pogrešno je preveliko opterećenje oko zvezda i ta očekivanja koja uzgajaš...
 
али звезде често кажу и - но, но не можеш да ( додати по избору ). Неће бити да дају потенцијал за све...
Чак и тамо где имам потенцијал по хороскопу не штима...све више се питам да се ових последњих 12 година колико ми је астрологија занимљива и од кад су људи кренули да ми гледају карту нисам самозаваравао ( али се не кајем што пишем на овој теми! ;) ).
 
dobro, recfimo po natalu je trebalo da se ostvarim na određenom polju, tj imala bi uspeha... ali ja to nisam uradila, tj odbila sam u određenom trenutku zbog nedostatka samopuzdanja recimo, ili što nije bilo profitabilno, ili recimo što nisam tip koji se exponira na taj način... znaš one priče sa više završetaka?
pa mene natal asocira na tako nešto, ništa nije konačno ''zapisano'', sem kao što rekoh, ako se ne radi o sudbinskom uticaju saturna, tu nema pomoći.
 
ne verujem ni u šta do kraja, tako ni u astrologiju, ali je u jednom momentu počela da opterećuje, znaš kad iz sve snage tražiš rešenje, da ti se kaže... a sve ti se svakako kaže kako god okreneš možda malo kasnije.
i onda tražim šta je do toga dovelo, i nađem... da sam tražila preventivu, ali ne umem, vrv bi je našla... ali u tom slučaju neke planete ne bi imale nikakvu ulogu. obrisali bi saturna.
većina stvari se uči na greškama i teškoćama.
takođe postoji i višestruko tumačenje, skoro uvek značenje mož biti ovo ali i ono... pa ti sad budi pametan.
i tu je najveća greška, ako živiš mozgom.
a u astrologiji nema srca ako joj veruješ bespogovorno.
zato ja na verujem, jer ne umem da funkcionišem mozgom...
 
dobro, recfimo po natalu je trebalo da se ostvarim na određenom polju, tj imala bi uspeha... ali ja to nisam uradila, tj odbila sam u određenom trenutku zbog nedostatka samopuzdanja recimo, ili što nije bilo profitabilno, ili recimo što nisam tip koji se exponira na taj način... znaš one priče sa više završetaka?
pa mene natal asocira na tako nešto, ništa nije konačno ''zapisano'', sem kao što rekoh, ako se ne radi o sudbinskom uticaju saturna, tu nema pomoći.

некако ми се чини да ако немаш самопоуздање или си нешто одбила јер није профитабилно...то говори о твојим особинама. А зар и оне нису предиспониране хороскопом?
Као лични водич рецимо своје снове сматрам практично непогрешивим...само је питање умећа тумачења.
Тако да ако вам будем тражио да ми погледате нешто немојте!
 
ne, na njima se radi.
važi... :lol:
ja inače snove ne pamtim, noću ne sanjam, samo ponekad danju ako zalegnem i to su uglavnom horor scenariji proteklih dešavanja...

nego da ti dam savet: pokušaj da ne razmišljaš o ''predodređenom'' već se opusti i dozvoli sebi da uživaš u životu.
ja to nisam umela uvek, ni sada ne mogu uvek, dozvoljavam da me poremete i ometu neke gluposti, ali sam svesna problema i trudim se da ga rešim, kad koliko mogu.
 
Meni je Mur bio najbolji u seriji "Svetac", seca li se neko?

007 mi je najbolji bio Son Koneri

Secam se serije, bila je na lokalnoj TV kasnih 90-ih i mozda ranih 2000.
Voleo sam da je gledam kao klinac.

tako što recimo imaš šansu da osvojiš neku premiju, ali ti ne uplatiš tiket.
tu ti zvezde ne mogu pomoći...

jedino što je pogrešno je preveliko opterećenje oko zvezda i ta očekivanja koja uzgajaš...

:think:

reče osoba koja umesto obraza dup.e postavlja :)

Svako kaci sta ima :lol:

Pozdrav svima u kafani :pivce:
Za dame i :cvet:
 
ne verujem ni u šta do kraja, tako ni u astrologiju, ali je u jednom momentu počela da opterećuje, znaš kad iz sve snage tražiš rešenje, da ti se kaže... a sve ti se svakako kaže kako god okreneš možda malo kasnije.
i onda tražim šta je do toga dovelo, i nađem... da sam tražila preventivu, ali ne umem, vrv bi je našla... ali u tom slučaju neke planete ne bi imale nikakvu ulogu. obrisali bi saturna.
većina stvari se uči na greškama i teškoćama.
takođe postoji i višestruko tumačenje, skoro uvek značenje mož biti ovo ali i ono... pa ti sad budi pametan.
i tu je najveća greška, ako živiš mozgom.
a u astrologiji nema srca ako joj veruješ bespogovorno.
zato ja na verujem, jer ne umem da funkcionišem mozgom...
:ok:
:ok:
:ok:

- - - - - - - - - -

Pozdrav i od mene

- - - - - - - - - -

Meni je Mur bio najbolji u seriji "Svetac", seca li se neko?

007 mi je najbolji bio Son Koneri

Ja se sećam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top