STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za SP sigurno može preko mundane astrologije.

Solar za ruski grad, tranziti za ruski grad.

1. Istraži se istorijat svih učesnika, njihove fudbalske karijere kako bi se videlo šta je njihov vodič u fudbalu. Svaka država igra svoju neku igru. Španci kruže, argentinci igraju prljavo, srbi daju golove iz prekida. Za fudbalsku reprezentaciju bitan datum je donošenje novog ustava i nešto manje bitno menjanje selektora. Nisam siguran za selektora doduše.
Šta se tu dobija? Planeta ili planete koje im najviše odgovaraju za pobedu.

2. Pored solara za grad gde se igra fudbal kao i tranzita koji su tog dana usmereni na 5tu i 11tu kuću, pogledati i trenutne tranzite tokom same utakmice.

Lopta - Merkur
11 igrača - Vodolija
Formacija (tipa 4-4-2, 5-3-2, 5-4-1)
Igrače čiji je Asc isti kao i znak Države.

3. Karta za početak meča (ovo sam ja radio onomad kada sam rekao da će Srbija da povede protiv K.R. nakon čega su i poveli iako je Srbija statistički gledano rangirana daleko ispod K.R.)

Moguće je samo gledati kartu za početak meča ako se nešto malo zna o mundanoj astrologiji i tome kako država funkcioniše istorijski. Za Srbiju je bitan znak Jarca, a najveći problemi nam dolaze od strane država sa simbolom Merkura (Hrvatska, Švajcarska, Brazil).

Ako pogledamo kartu Brazila videćemo Asc u Vodoliji, a oni su upravo poznati po igri koju sačinjava 11 igrača, a to je fudbal. Njihov Uran zajedno sa Neptunom u 11 kući u Jarcu ovde već objašnjava o kakvom se timu radi. Uran nam ponovo govori o fudbalu i igri koja se često ili završava lobovima (Visina) ili na apsolutno nepredvidiv način (Uran). Sa Neptunom koji je tu postavljen situacija može da izgleda potpuno mirno i bezizlazno za Brazil, odakle vrlo lako mogu da se povrate.
Tu je i Mars u Škorpiji. Brazil je u stanju da uvek vrati ''milo za drago'' i ne ostaje dužan bilo kome.

Ako pogledamo njihov Mesec i Jupiter u 4 kući, vidimo apsolutno fantastičan uspeh u fudbalu kada se igra kod kuće (4 kuća). Ali ne i kada se radi o zemljama koji su jaki predstavnici Ovna. Tu vidimo Pluton koji apsolutno jede brazil čineći suludu opoziciju Merkuru i kvadrate upravo Brazilskoj igri, zajedno sa trigonima upravo ličnim planetama u 4oj kući. Iako su Mesec i Jupiter u trigonu sa Plutonom, ovo ipak donosi negativnu poziciju jer Pluton je retrogradan, a upravo vlada MC-em Brazila koji je u Škorpiji. Tu je upravo i Mars, jedan jedini pravi izazov za Brazil koji se upravo nalazi na simbolu 3eg(Blizanac) i 4og(Rak) stepena u kući inostranstva (9) odakle, simbolično, i preti najveći poraz Brazila.

Na dan te igre Mars se nalazio u Vagi (prirodno 7mo polje Brazila), simbolizovalo je upravo pad (Mars u Vagi) golova (Merkur 7) protiv (7) Brazila (Devica 7), za šta Brazil krivi isključivo sebe (Mars u Škorpiji). Tada su od Nemačke (Ovan) izgubili 7-1 (simbol Marsa u Vagi, ali ukupan simbol Marsa u Škorpiji koji je prikazao Brazil kao plačljivce (kuća 4) često prikazujući prvo vidno srećne (Jupiter), a onda i rasplakane ljude(Mesec) ili šareno odevene rasplakane ljude u agoniji (Jupiter Mesec konjunkcija)

Iz ovoga vidimo da se Srbiji loše piše jer Brazil ima daleko bolje pozicije za fudbal u generalnom smislu, a ukoliko izgube na domaćem terenu to je za Brazil katastrofalan poraz.
 
Zavisi. Od osobe kojoj pomažem. Ako procenim da je osoba dobra i da je vredna pažnje, da je vredna svakog uloženog evra, svake uložene emocije, onda sam spreman da toj osobi pomažem dok mi se ne ugasi sveća. Ako procenim da je osoba ljigava, da manipuliše mojim emocijama, da zloupotrebljava moju dobrotu, da se igra sa mnom, mogu joj pomoći jednom, pa čak i drugi put, ali onda ću napraviti radikalni rez, precrtati tu osobu i neće za mene više postojati.

Konkretan primer.
Promene se ljudi od dobrih, iskrenih i lepih u ljigave i lude. Neki prividni odrazi ljudskosti se mogu nazirati, ali ako nekome daješ i daješ kako bi oni mogli da žive, a u stvari uopšte ne mare za tvoj lični život, onda ipak treba da se to precrta, da se stavi tačka.
Čovek, ipak, prvo sebi mora da pomogne bez obzira koliko je nekom drugom potrebna pomoć. Pogotovo ako je čovek već pomagao i pomagao bez nekog efekta napretka.
E, sada, ja te pitam kada je dosta? Kada treba prestati davati nekome, a i dalje zadržati taj ''status dobre osobe'', pogotovo kada osoba kojoj pomažeš svakako i dalje može da uživa tvoju pomoć. Da li treba da kućiš tuđu kuću ili svoju? Da li treba da plaćaš tuđe greške životne kako bi se pokazao ili dokazao ''dobrom osobom'' u očima nekoga ko će danas pričati jedno, a sutra pričati drugo?

Ja mislim da je desetak godina konstantnog pomaganja, vozikanja, jurcanja ''iz topa'', prevođenja, papirologije itd sasvim dovoljno. Čak previše, daleko previše davati sebe zbog toga što neko ne želi da koristi kondom.
 
Како се беше зове она метода астрологије где поставиш питање и посматраш тренутно стање на небу? Је л би могло тако да се гледа ко ће да победи?
 
Како се беше зове она метода астрологије где поставиш питање и посматраш тренутно стање на небу? Је л би могло тако да се гледа ко ће да победи?

Može, ali nije dovoljno detaljno osim ako ne znaš uveliko ko je glavni plejmejker ili ako gledaš penale. I za taj pristup ti je potrebno da razumeš koja država odakle dolazi i sa kakvom istorijom fudbala za konkretnu prognozu.

Da je recimo u pitanju Boks, bilo bi prostije. Fudbal je dosta komplikovaniji.
 
Pa to smatram normalnim da je potrebno znati nešto o igračima kako bi se dale prognoze. U fudbalu pogotovo kada su plejmejkeri u pitanju jer većina igre zavisi od njih ili barem onaj klasičan deo. Gledao bih koliko su njima tog dana planete naklonjene. To je ako želim precizne rezultate i znanje ko će da povede.

Ako gledam samo koja država ima bolje šanse, onda mundana za taj trenutak, uporedim državu sa državom.

A ako me najmanje interesuje, onda samo tranzite za specifičan event i ništa dalje. Mislim da za poznavaoce fudbala horarna nije dovoljna da bi rekli ko će biti strelac. Dovoljna je da kažemo ko će da povede. Nisam siguran za penale kako bi gledali.

Čak i penal se zove jedanaesterac, imamo Merkur 11 u priči. Po 5 pokušaja. Odmah imamo analogiju 11 i 5, ali nema teorije da otkrijemo ko će sve pucati na gol osim ako ne pogledamo pojedinačne horoskope za igrače. Možda ako znamo broj dresa. A za to je opet potrebno da znamo nešto više od samo momenta kada počinje utakmica... Barem tako ja vidim. Šta ti misliš?
 
Konkretan primer.
Promene se ljudi od dobrih, iskrenih i lepih u ljigave i lude. Neki prividni odrazi ljudskosti se mogu nazirati, ali ako nekome daješ i daješ kako bi oni mogli da žive, a u stvari uopšte ne mare za tvoj lični život, onda ipak treba da se to precrta, da se stavi tačka.
Čovek, ipak, prvo sebi mora da pomogne bez obzira koliko je nekom drugom potrebna pomoć. Pogotovo ako je čovek već pomagao i pomagao bez nekog efekta napretka.
E, sada, ja te pitam kada je dosta? Kada treba prestati davati nekome, a i dalje zadržati taj ''status dobre osobe'', pogotovo kada osoba kojoj pomažeš svakako i dalje može da uživa tvoju pomoć. Da li treba da kućiš tuđu kuću ili svoju? Da li treba da plaćaš tuđe greške životne kako bi se pokazao ili dokazao ''dobrom osobom'' u očima nekoga ko će danas pričati jedno, a sutra pričati drugo?

Ja mislim da je desetak godina konstantnog pomaganja, vozikanja, jurcanja ''iz topa'', prevođenja, papirologije itd sasvim dovoljno. Čak previše, daleko previše davati sebe zbog toga što neko ne želi da koristi kondom.

 
:D
Capture+_2018-06-27-22-41-05.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top