VUČIĆ O 100 DANA VLADE: Ministri su radili dobro - JA SAM MOGAO I MORAO BOLJE!

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
VUČIĆ O 100 DANA VLADE: Ministri su radili dobro - JA SAM MOGAO I MORAO BOLJE!Premijer Aleksandar Vučić ocenio je danas, povodom 100 dana rada vlade, da su ministri radili dobro, a da je on mogao i bolje
17. 11. 2016. 14:11
Tanjug
- Oni su pristojno i dobro radili, a ja sam mogao i morao uvek bolje - rekao je Vučić odgovarajući na pitanja novinara u Ćupriji, gde je prisustvovao otvaranju kineske fabrike "Eurofiber".
Odgovarajući na pitanje o kontaktima sa Rudijem Ðulijanijem, koji slovi za kandidata za državnog sekretara u administraciji novog predsednika SAD Donalda Trampa, Vučić je odgovorio da će kontakti Vlade s njim biti dobri, ali da ne treba zaboravljati da sve zavisi pre svega od našeg rada.
S Jankovićem posle Nove godine, ja nemam slobodne dane!Premijer Aleksandar Vučić poručio je danas da će sa zaštitnikom građana Sašom Jankovićem moći da se sastane tek posle Nove godine, jer do tada već ima isplanirane obaveze.

Upitan da komentariše Jankovićevu izjavu da se godinu dana nije sastao sa premijerom, Vučić je rekao:

- Posle Nove godine, o tom potom...Kad se kandiduje, onda polako, onda ćemo neke druge stvari... - rekao je Vučić.

Naveo je da ima mnogo obaveza do kraja godine, da nema nijedan neradni slobodan dan.

- Nemam neradne dane, a sada nemam nijedno slobodno popodne - rekao je Vučić.
Vučić je rekao da se inače svašta piše, pa čak i to da je platio da bi video aktuelnog predsednika SAD Baraka Obamu, iako, podsetio ke, Obamu nikada nije video, niti je išta ikada platio za tako nešto slično.
- Kod nas svako može da izmišlja šta god mu padne na pamet - rekao je Vučić i zapitao kako će sada da prihvate da je Vucić dobar sa nekim, a lagali su da ne poznaje nikoga iz nove administracije SAD.
Tanjug
On je poručio građanima Srbije da mogu da budu spokojni, jer ćemo uvek imati i znanja i volje i umeća da ostvarimo dobar pristup sa svima i imamo prijateljske odnose.
Vučić je podsetio da je Ðulijani jedan od prvih svetski značajnih ličnosti koji je podržao Beograd na vodi, i dodao da su takve stvari bitne a ne to da li ga je i gde vodio, kada je Ðulijani bio u Beogradu.
Plate veće samo na osnovu rasta, a ne partijskog dogovoraSvako povećanje plata u javnom sektoru može biti zasnovano samo na rastu, odnosno na zdravim javnim finansijama, a ne na političkom dogovoru, poručio je danas premijer Aleksandar Vučić.

- Ozbiljna država ne funkcioniše na partijskim dogovorima - rekao je premijer novinarima i ponovio da država ne može, niti hoće da poveća plate bez realnog osnova.

- Ne mogu da vam povećam, da ste još toliki, da štrajkujete još sto godina, jer budžet nije ćup iz kojeg se vadi novac - rekao je Vučić.

Ističući da Srbiju očekuju dobre godine, Vučić je rekao da će sledeće godine rast biti viši od 3,5 odsto, ali da građani nikada nisu zadovoljni.

- Povećavamo platu šest odsto, a oni traže 14 odsto. Dajemo pet odsto, a oni kažu dajte šest. Neki će imati plate veće nego ranije, neki će imati ono što su pre imali, jer imamo zdrave javne finansije - rekao je Vučić. Premijer je rekao da je država ranije funkcionisala tako što predstavnici dve partije sednu i dogovore se o povećanju penzija deset odsto, a da se niko ne pita na osnovu čega su doneli tu odluku.

- Skoro su nam uništili zemlju time, penzione fondove su pojeli, razorili zemlju. Danas imamo zdrave finansije i to kažu sve svetske instuticije - rekao je Vučić.

On je podsetio da će penzioneri sledeće nedelje dobiti po 5.000 dinara jednokratne pomoći.
Srbija može da razgovara sa svima i radimo na tome da imamo što više prijateljskih odnosa.
- Očekujem najviše od našeg rada. Zamislite da je neko od ovih stručnjaka, polupismenih, poznavao te ljude, pa ne bi mogli da živimo od njih. Polako, imaćemo dobre kontakte, ali sve zavisi najviše od nas".
http://informer.rs/vesti/politika/1...E-Ministri-radili-dobro-SAM-MOGAO-MORAO-BOLJE
...............

Neradnici, manipulanti, lopovi, izdajice, i sve to samo u 100 dana. Veliki neradnici!

Sent from my SM-T815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dojadio je više sa tim folirantskim preuzimanjem odgovornosti.

Kao "preuzimam odgovornost", al' nikakve posledice ne uslede.

Tako mogu i ja da preuzmem odgovornost.

Ako si morao bolje - onda podnesi ostavku. U suprotnom ne drami i ne foliraj.

Pazi Vucic je smenio Vucica sa mesta koordinatora sluzbi bezbednosti!

- - - - - - - - - -

Ubi te ovaj Vucic u pojam, doktore.:sad2:

Jok vec ja njega. :hahaha:

Vidim po vama botovima. Ebem vas pa rasturam.:rotf:
 
Može Vučko, ....pardon Likana da nam karu lomi, .....tebi klozetarki ne bi je povjerili!

Не вређај Ликану...најготивнија Бг - транџа.......била би успешнија у скупштини, него Чићолина .......и ****** би и била /за паре/ карана......али поштено, а не
као ови сада.....пешовани, а 'оће да карају....
 

Back
Top