Windows 7: Glitch

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.658
Pozdrav dragi moji forumaši.
Problem je u tome što mi je OS Windows 7 oštećen, konkretno da kažem da u toku rada na kompjuteru, na monitoru u donjem delu slika zaigra. Navedena pojava se iznova dešava.
Molim Vas da mi predložite kako da rešim navedeni problem.
 
Pozdrav dragi moji forumaši.
Problem je u tome što mi je OS Windows 7 oštećen, konkretno da kažem da u toku rada na kompjuteru, na monitoru u donjem delu slika zaigra. Navedena pojava se iznova dešava.
Molim Vas da mi predložite kako da rešim navedeni problem.

Meni ceo ekran zaigra dok ne otvorim neki sajt.
Bio u servisu pre mesec dana.
Menjan ekran i flet kabl, uz'o majstor 80 E.
Bio OK dve nedelje i poče da jebucka pre neku dan....
Ali, sreća - čim se otvori neki sajt, prestaje treperenje.....
 
Ako je grafika u pitanju, da li znate zbog čega dolazi do kvara?
Da li sešava zbog hladnoće u kojoj se kompjuter nalazi, starosti grafičke karte ili nečeg drugog?:confused:

Zbog hladnoće nemože.
Ćak grafička se više grije ako igraš ove nove
moderne igrice (koje i jedu mnogo RAM-a).

"Seljačko" rešenje, često vrlo delotvorno:
Skini bočni lim i uradi jedan ventilator sa napajanja.
Podesi ga da hladi grafičku.

PS: "Rat" sa proizvodačima nemožeš da dobiješ.
I za trenitno najbolju konfiguraciju
za 5-6 meseci će izaći nova igrica koja
će tražiti bolju grafičku.
 
Poslednja izmena:
Ako je grafika u pitanju, da li znate zbog čega dolazi do kvara?
Da li sešava zbog hladnoće u kojoj se kompjuter nalazi, starosti grafičke karte ili nečeg drugog?:confused:
Mora i kod nje da secisti ventilator ako ga grafika ima,ako ne,onda hladnjak,a i na njoj bi trebalo povremeno,zameniti pastu,kao na procesoru i na kraju dotrajalost iste.Moze se desiti i da u slot upadne sitne fine prasine i da nema dobar kontakt,pa bi je trebalo izvaditi i ocistiti kontakte na njoj,ali nikako bolim prstima vec,recimo gumicom za brisanje grafitne olovke,ili stapicem za isi natopiti alkoholom,ne rakijom,nego alkoholom sa obe strane,a slot usisati i isto sa stapicem za usi i alkoholom,proci polako po kontaktima slota.sacekati da se osusi i jedno idrugo i vratiti grafiku na mesto,prikaciti kabli i probati.
 
Poslednja izmena:

Back
Top