Westworld

jel samo mene smara sve oko one crne prostitutke?? Zasto je slusaju ono dvoje? Ok kada su u istoj sobi mozda moze da ih ubije ali izvan sobe postoje bukvalno neogranicen nacin da je se otarase..
 
Pratim seriju,zanimljiva,ali već vidim u kom smeru planiraju da je odvedu,čim sam to provalio,smanjilo mi se interesovanje,i intriga mi više nije na nivou početnih epizoda. Da li ste znali da je serija radjena po istoimenom filmu Westworld iz 1973? Film vredi pogledati.
 
Nisu mi se dopale poslednje dve epizode, ali ajde mozda rasplet malo sve popravi, videcemo.

Poslednja epizoda,u nedelju, trajece 1h30min.

Posle cekamo do 2018. na novu sezonu :roll:
 
Jeste li videli ovo?

https://discoverwestworld.com/?forceus

westworld1.jpg


:lol:
 
Serija je super, svidja mi se kraj sezone, i molim te Slavene nemoj da je poredis sa Game of Shit :sad2:

Mislim, mozda su moglji da je poboljsaju u tim nekim filozofsko/psiholoskim raspravama o samosvesti, mislim da su dijalozi mogli da budu jos bolji, ali generalno, super je.

Dok sa druge strane, Game of Shit je kao da gledas nekog opterecenog lika koji ti nabija poentu kako je svet 'Dog eat Dog' mesto, i u svojoj glavi je iskonstruisao da je to najveca moguca dubina i spoznaja sveta. Potpuno dva razlicita nivoa dubine, Game of Shit mogu da gledaju i klinci od 5 godine, ovo ne mogu da gledaju klinci od 5 godina.

- - - - - - - - - -

Najvise mi se svidja sto je najveci negativac istovremeno i najpozitivniji karakter.:per:

Mislim da su svi provalili odavno da je Vilijam- Ed Haris Man in Black. Plus, svaki muskarac moze da se poveze sa tom emocijom, da mrzis i sadista si prema zeni koju si nekad toliko voleo. :mrgreen:
 
Одгледао прву сезону, одушевљен сам серијом.Толико обрта у последње четири епизоде. Једном речју- сјајно !
 

Back
Top