Hemicari

Alo pa zar se niko nekljuka kao svi fini prirodni ma da to sigurno>
Ja lepo pitam za savet (ono sa tunjevinom je super)
Ko ima dobru kombinacij u
PISI
sta te kosta?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
KAKAROT:
Sta ti to?
Ja bi nesto za cistu misicnu masu,jel zna neko tako nesto?

Steroide ti ne bih preporučio jer moraš stvarno mnogo da znaš o njima da bi ih što "bezbolnije koristio. Nemoj ni slučajno da koristiš dianabol (bianabol, metan,...) jer je aromatizujući visoko androgeni steroid...bla,bla,.. a jeftin je i lako je dostupan. Često ga klinci koriste jer su popaljeni i nemaju pojma o SIGURNIM posledicama, da ih ne nabrajam. Nemoj da kupuješ anadrol, vinstrol,...ma bilo kakvu tu čudesnu hamiju!
.....
Ono što možeš da kupiš, a efikasno je i nije štetno jesu: Whey (surutka) protein, glutamin, obavezni vitamini, može kreatin,.... I naravno da ishranu prilagodiš treninzima. Ishrana je najvažnija, ovo gore su samo dodaci.
Ova tema je stvarno opširna, tako da bi najbolje bilo da se otvori tema BODYBUILDING.
 
NE NE NE NE
netreba mi steroidi ni anabolici
samo nesto kao glutamin<tribulus i tako ja sam samo pitao
dobru kombinaciju
da znam sta bi mi bilo dobro za misicnu masu >cisti misici
Nebi da dobijem na salu vec da sve ide u misice
 
Znaš kako, jedino sa steroidima možeš da dobiješ to da dobijaš mišiće, a gubiš masti. Moraš da se žrtvuješ! Možeš samo da gledaš na to da ne dobiješ previše masti. Ali u svakom slučaju ćeš posle ciklusa za masu morati i da mršaviš, ako uopšte želiš da se izdefinišeš.
Jesi li koristio glutamin, tribulus? Glutamin je suplement koji nikako ne može da ti šteti, uvek je potrban, jedino možeš da dobiješ proliv ako ga pomešaš sa teško varljivom hranom. Uvek ide na PRAZAN stomak. Možeš jedino da ga mešaš sa whey proteinom i dekstrozom u VODI, nikako u mleku.
..........
Tribulus ti povećava (kao i ZMA) nivo testosterona, što te bolje odmara,.....ali ne znam koliko je to dobro, jer ne znam koliko povećava nivo dihidrotestosterona, androgenog hormona koji je zaslužan za ćelavost maljavost po npr. leđima :) , probleme sa prostatom,.... Kažu bilberi da je odličan, ali isto tako i za steroide govore.
Glutamin je odlična stvar. Naime, 60% svih amino kiselina u proteinima mišića je glutamin. ....bla, bla,... Sigurno se nećeš zeznuti ako uzmeš glutamin. Imaš one mikronizovane koji se malo brze uglađuju, ali nećeš se zeznuti i ako uzmeš neki jeftiniji. Možeš čak , pošto se glutamin koristi kod oporavka bolesnika npr. posle operacije, da ga ćorneš iz bolnice. :)
 
Da cuo sam da je glutamin jako dobar,kao majka amino kiselina,da ali inace bilo sta da pijem ja pijem sa vodom,bas sam razmisljo o tribulusu ali nisam siguran jer pise da stetna dejstva nisu poznata,tako da,pa neznam da probam glutamin sa necim ali sta bi bilo dobro uz to jos da uzmem amino k. da ima bolji efekat,mozda cist protein,neznam... :confused:
 
Glutamin ako imas kesa za bacanje + protein visokoproncentni u prahu( ne aminokiseline) + kreatin... To je odlicna kombinacija... Tribulus zaboravi, ne treba ti to uopste. E jos uz sve ovo vitamini i minerali + omega 3 masne kiseline ;) I ne zaboravi ugljene hidrate!
 
Ma DYMATIZE cist protein

Mislio sam da uzmem glutamin >protein i mozda tridulus terrestis
Pa vec duze vremena treniram vise od godinipodana a rezultati su ocajni pa bi da se porpavi tu malo nesto 8-)
 
Ma ako mi pukne film uzecu Animal M Stak i jos po nesto pa ako onda nebude bilo niceg e onda stvarno.Creatin mi se bas nepije vise jer sam dobio stomak od njega tako da samo preparate sa visokim sadrzajem proteina
Trebam DOBRU kombinaciju ;)
 
A da di ovo moze biti lepo
 

Prilozi

  • ;kl;4.jpg
    ;kl;4.jpg
    19,5 KB · Pregleda: 33
Ako su ti razultati bili ocajni bez suplemenata za tih godinu ipo dana, garantujem ti da ni sa suplementima neces imati mnogo vise rezultata.
Zasto?
Zato sto sam skoro siguran da ti je ishrana katastofa i da radis nesto pogresno na trenigu. Napravi dobar program ishrane, puno spavaj i pravilno treniraj, i onda mozes da pocnes da uzimas dodatke ishrani koji ce ti pomoci.
Za pocetak napisi svoju ishranu ovde, da je prokomentarisemo.
 
To je tačno. Ako je sve što si naveo pogrešno, suplementacija je samo bacanje para. Bio je primer da tip koristi unidyne u ciklusu za masu. Bolje da je te kapsule prosuo u wc šolju.
 

Back
Top