Skyrim

megatron_sr

Domaćin
Poruka
4.329
Proslo je 5 godina od kada se pojavila nasa voljena video igra Skyrim, a sada napokon dobija i next gen grafiku u remasterovanom izdanju koje bi trebalo da izadje za nekih par dana.
Sta ocekivati od Skyrim Remastered? Da li ce stari modovi da rade ili ce morati da se rade potpuno novi modovi?

Prihvata se i prosirivanje teme na sam Skyrim. Sta nas toliko tjera da volimo ovu video igru, jer mu mom slucaju ne mogu da se opredelim ni za sta ponaosob.
Znam samo da prilikom instalacije kada sam cuo soundtrack vec sam znao da cu voljeti ovu igru, dakle muzika je fantasticna.
Prica iako kratka u domenu main storyline po meni je izvrsna i emotivna (iako se ne govori o ljubavi)
Sama pomisao da se pojavio jedan od najjacih zmajeva koji su ikada zivjeli i da je rodjen posljednji zmajoubica u isto vrijeme. To breme koje on ima, jer je sam i
ne smije da pogrijesi, sve je na njemu, meni je to bilo skroz emotivno imajuci u vidu da on/ona ustvari nije ni svjestan ko je i sta je.

Sta je po vama ono sto ste voljeli u ovoj igri?
 
Poslednja izmena:
Meni je igra bila zanimljiva prvi put kad sam je igrao.. ali moja zainteresovanost bila je kratkotrajna.. Iz mog ugla, u igri je sve sjajno urađeno osim gejmpleja. Igra je repetativna do iznemoglosti i to mi je bilo dosadno.
 
Mislim da će morati novi modovi da se rade zbog 64-bit verzije. Pre sam igrao sa dosta instaliranih modova TES serijal, ali sam sada više za vanilla verziju igre.
 
:hahaha:

"To breme koje on ima, jer je sam i ne smije da pogrijesi, sve je na njemu, meni je to bilo skroz emotivno imajuci u vidu da on/ona ustvari nije ni svjestan ko je i sta je."

Avaj, Dragane Bornoviću, Mustanga osedlaj, ne vapi za sudbom kobnom, u te je at ljut, te zadah Bel'oga Luka Zmajouhodača!
 

Back
Top