Zasto se moderacija na Politici ne drzi Pravilnika Krstarice?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U Pravilkniku foruma JASNO KAZE:

"NIJE DOZVOLJENO VREDJANJE SVIH BIVSIH I SADASNJIH LIDERA I PREDSEDNIKA"

Odredjeni clanovi redovno i veoma grubo vredjaju lik i delo druga Tita sa kojim su mnogi Srbi ratovali i ginuli u ratu, a u miru gradili sve ono sto Srbija danas ima.

VEOMA JE RUZNO I TUZNO kada se nekim potpuno beznacajnim likovima i napaljenim pubertelijama dozvoljava da NAJRUZNIJE pljuju po nasem bivsem /i nekima voljenom/ Predsedniku.

A moderacija NISTA ne preduzima...Cak ni posle 100 prijava....


Takodje je KONTRA PRAVIKLNIKA pljuvanje po sadasnjim liderima Srbije Nikolicu i Vucicu....

Ispada da u Srbiji niko ne valja ni nikada nije valjao?

Mora se malo dodati OZBILJNOSTI i AUTORITETA i ODREDJENOSTI prema nekim /nemilim/ pojavama koje se stalno ponavljaju.

U intesu kvaliteta foruma.
 
Pa Vucic i Nikolic nisu lideri... Lider se postuje, budala se izmejava sta je tu cudno?!

Oni su izabrani na ta mesta i dok su tamo trebaju se postovati.

Kritika moze i treba da postoji, ali recena na odgovarajuci i kulturan nacin.

Nikada svi nece postovati izabrane lidere, ALI SVI SU DUZNI da se kulturno i ljudski ponasaju.
 
U Pravilkniku foruma JASNO KAZE:

"NIJE DOZVOLJENO VREDJANJE SVIH BIVSIH I SADASNJIH LIDERA I PREDSEDNIKA"

Odredjeni clanovi redovno i veoma grubo vredjaju lik i delo druga Tita sa kojim su mnogi Srbi ratovali i ginuli u ratu, a u miru gradili sve ono sto Srbija danas ima.

VEOMA JE RUZNO I TUZNO kada se nekim potpuno beznacajnim likovima i napaljenim pubertelijama dozvoljava da NAJRUZNIJE pljuju po nasem bivsem /i nekima voljenom/ Predsedniku.

A moderacija NISTA ne preduzima...Cak ni posle 100 prijava....


Takodje je KONTRA PRAVIKLNIKA pljuvanje po sadasnjim liderima Srbije Nikolicu i Vucicu....

Ispada da u Srbiji niko ne valja ni nikada nije valjao?

Mora se malo dodati OZBILJNOSTI i AUTORITETA i ODREDJENOSTI prema nekim /nemilim/ pojavama koje se stalno ponavljaju.

U intesu kvaliteta foruma.

Da, zbog druga Tite su mnogi Srbi izginuli.
 
U Pravilkniku foruma JASNO KAZE:

"NIJE DOZVOLJENO VREDJANJE SVIH BIVSIH I SADASNJIH LIDERA I PREDSEDNIKA"

Odredjeni clanovi redovno i veoma grubo vredjaju lik i delo druga Tita sa kojim su mnogi Srbi ratovali i ginuli u ratu, a u miru gradili sve ono sto Srbija danas ima.

VEOMA JE RUZNO I TUZNO kada se nekim potpuno beznacajnim likovima i napaljenim pubertelijama dozvoljava da NAJRUZNIJE pljuju po nasem bivsem /i nekima voljenom/ Predsedniku.

A moderacija NISTA ne preduzima...Cak ni posle 100 prijava....


Takodje je KONTRA PRAVIKLNIKA pljuvanje po sadasnjim liderima Srbije Nikolicu i Vucicu....

Ispada da u Srbiji niko ne valja ni nikada nije valjao?

Mora se malo dodati OZBILJNOSTI i AUTORITETA i ODREDJENOSTI prema nekim /nemilim/ pojavama koje se stalno ponavljaju.

U intesu kvaliteta foruma.

Zato.
 
Oni su izabrani na ta mesta i dok su tamo trebaju se postovati.

Kritika moze i treba da postoji, ali recena na odgovarajuci i kulturan nacin.

Nikada svi nece postovati izabrane lidere, ALI SVI SU DUZNI da se kulturno i ljudski ponasaju.

Hoces postovati direktora firme koji izrabljuje zaposlene i prema njima se ponasa kao rema robovima? Narabvno da neces, kada ga vidis smeskaces se a kada nije u blizini pljuvaces ga kao da je najgori moguci smrdljivi pacov....

Kada se premijer bude odnosio prema gradjanima Srbije sa postovanje a ne da ih podjebava, ismejava i vredja onda ce i narod Srbije premijera da postuje..

On nije osoba za koga sam glasao a takodje nisam u obavezi da ga postujem....
 
Hoces postovati direktora firme koji izrabljuje zaposlene i prema njima se ponasa kao rema robovima? Narabvno da neces, kada ga vidis smeskaces se a kada nije u blizini pljuvaces ga kao da je najgori moguci smrdljivi pacov....

Kada se premijer bude odnosio prema gradjanima Srbije sa postovanje a ne da ih podjebava, ismejava i vredja onda ce i narod Srbije premijera da postuje..

On nije osoba za koga sam glasao a takodje nisam u obavezi da ga postujem....

TAB 503:

"Ne smete vređati nekoga ko misli drugačije od Vas, niti ga nazivati pogrdnim imenima. Kada to činite, vređate drugu osobu, a za to nemate osnova. Svaki građanin je slobodan da izrazi svoje nezadovoljstvo postojećom situacijom, ali prilikom toga nema pravo da vređa, optužuje i političare naziva pogrdnim imenima. Ako to oni čine, to je njihovo viđenje komunikacije, ali ne i komunikacije koju želimo na Krstarici."

Iz Pravilnika Krstarice
 
TAB 503:

"Ne smete vređati nekoga ko misli drugačije od Vas, niti ga nazivati pogrdnim imenima. Kada to činite, vređate drugu osobu, a za to nemate osnova. Svaki građanin je slobodan da izrazi svoje nezadovoljstvo postojećom situacijom, ali prilikom toga nema pravo da vređa, optužuje i političare naziva pogrdnim imenima. Ako to oni čine, to je njihovo viđenje komunikacije, ali ne i komunikacije koju želimo na Krstarici."

Iz Pravilnika Krstarice

PA kada me Vucic bude primio licno u njegov kabinet onda cu mu to reci i u lice. Da mi brat orima otima po Srbiji kaku mu se stigne ( za ono sto se zna su Gigatron, Alti, maxbet.... ) zajedbo sa jos nekolicinim ljudi koji su bliski vlascu.

A opet da postujem coveka koji te "gleda" i lice i smeje ti se namam nameru...

Bolje idi da nastavis to suncanje u senci banana nego sto palamudis nama ovde u Srbiji...
 
PA kada me Vucic bude primio licno u njegov kabinet onda cu mu to reci i u lice. Da mi brat orima otima po Srbiji kaku mu se stigne ( za ono sto se zna su Gigatron, Alti, maxbet.... ) zajedbo sa jos nekolicinim ljudi koji su bliski vlascu.

A opet da postujem coveka koji te "gleda" i lice i smeje ti se namam nameru...

Bolje idi da nastavis to suncanje u senci banana nego sto palamudis nama ovde u Srbiji...

Ti svasta mozes da uradis na ulici, u kuci, u kabinetu Predsednika kada tamo stignes......Ali na Krstarici bi MORAO da se ponasas kako Pravilnik ukazuje i dozvoljava.:rtfm:

Kao kada dodjes u novu firmu i moras da se ponasas onako kako ti kazu da treba.


Ako to ne postujes i teras svoje ....jednostavno te izbace napolje!
 
U Pravilkniku foruma JASNO KAZE:

"NIJE DOZVOLJENO VREDJANJE SVIH BIVSIH I SADASNJIH LIDERA I PREDSEDNIKA"

Odredjeni clanovi redovno i veoma grubo vredjaju lik i delo druga Tita sa kojim su mnogi Srbi ratovali i ginuli u ratu, a u miru gradili sve ono sto Srbija danas ima.

VEOMA JE RUZNO I TUZNO kada se nekim potpuno beznacajnim likovima i napaljenim pubertelijama dozvoljava da NAJRUZNIJE pljuju po nasem bivsem /i nekima voljenom/ Predsedniku.

A moderacija NISTA ne preduzima...Cak ni posle 100 prijava....


Takodje je KONTRA PRAVIKLNIKA pljuvanje po sadasnjim liderima Srbije Nikolicu i Vucicu....

Ispada da u Srbiji niko ne valja ni nikada nije valjao?

Mora se malo dodati OZBILJNOSTI i AUTORITETA i ODREDJENOSTI prema nekim /nemilim/ pojavama koje se stalno ponavljaju.

U intesu kvaliteta foruma.

ај покажи тог већег пубертетлију од тебе...
да се правилник поштује ти никад не би имао пост на форуму.
а твоје лажи и измишљања у која само ти верујеш су довољни и за доживотни боравак у + установа.
 
Ti svasta mozes da uradis na ulici, u kuci, u kabinetu Predsednika kada tamo stignes......Ali na Krstarici bi MORAO da se ponasas kako Pravilnik ukazuje i dozvoljava.:rtfm:

Kao kada dodjes u novu firmu i moras da se ponasas onako kako ti kazu da treba.


Ako to ne postujes i teras svoje ....jednostavno te izbace napolje!

Pa nisam ja nov na krstarici, nesto posle tebe sam se uclanio iako sam koristi krstaricin Mirc kanal vise od pola decenije pre toga, tako da ko zna, mozda imam i nalog iz 2003-2004 samo treba da se setim mail-a.... Mada daleko, daleko manje vremena provodim "ovde"

Takodje moja odgovornost za iznesene stvari( napisane ) je dalko manja od reci/recenica koje izgovori premijer, niti imaju znacenje ( jer sam ubedjen da malo ko ovo cita ) niti tezinu. Takodje nista ne obecavam ljudima za razliku od premijera koji je u dosadasnjim kampanjama obecao mngo toga.

Mogu da pokusaju da e izbace al slabe vajde... Takodje kada je rec o irmama uzmes lepo adokata, ako mislis da si u pravu i isteras svoje. Zamilsi kada bi se penzionri angazovali i tuzili Vucka jer m je smanjio penzije....
 
Voleo bih da se MODERACIJA ovog foruma izjasni da li je za njih Tito BIO ILI NIJE nas lider?

Pa da ovo pitanje jednom za uvek resimo, a ne da se stalno o njega spoticemo.

Nema potrebe da prozivas ovu moderaciju, jer je za nju Tito istorijska licnost na koju se primenjuje Pravilnik , kao i za sve druge istorijske licnosti..
Sve dalje sto te zanima mozes da mi se obratis na pp, da resimo
tema se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top