Rambo Petkovic!

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
33.146
Dakle,Rambo Petkovic!Zasto njega ne zovu u reprezentaciju?Kome se on covek ogresio?Iako ima preko 3 banke,igra kao da ima 20 god.Zvali su ga da igra za Brazil,ali je odigrao vec tekmu za SRJ te nije mogao...Na njegovoj poziciji zovu raspalog Sashu Ilica ili Chicha Glishu Miladinovica iz Zvezde (valjda se tako preziva),onog sto su ga oterali iz Rendzersa...mislim,objasnite mi o chemu se radi,a i smorio sam se jer igraju sa Korejom i Kinom,voleo bi da puknu,tesko im bilo da igraju sa nekim normalnijim....
 
problem je u tome dto covek ima 33 godine...to je jedan razlog

drugi razlog je sto danas svi moraju da igraju odbranu,pogledajte samo kezmana koliko se vraca u odbranu,pa i zigica,purovica
rambo uglavnom kada nema loptu statira dok je ne dobije,a odbrana mu ne pada na pamet,bas zato njemu odgovara brazilska liga,on nigde u evropi nije mogao da igra ni u realu posle cak ni u veneciji
 
nije njegovo proslo, veruj mi, mozda bi nam i treba jedan takav igrac, odlican asistent i daje golove... a mi damo gol samo kad nas us..ere.. ili na zigica ili na kezmana ono da ugura neki odbitak, dok on bi mogao prodorima sam da dodje do gola i da resi sve
 
nemam pojma sta se desava sa njim. O njemu je bilo price jos dok je Santrac vodio reprezentaciju (zasto ga ne stave kad je odlican igrac) pa je tad kolala prica da se covek isvadjao i posvadjao sa ovima iz saveza i da ga zato ne zele u reprezentaciji.
Ko ce ga znati. Uglavnom zbog necijeg inata ili ponosa nasa reprezentacija trpi jer je cinjenica da covek igra svetski i da za njega u ovoj (a i u onoj prethodnoj) reprezentaciji ima mesta jer mozemo mi da pricamo sta hocemo i da se divimo uspehu da smo usli na prvenstvo direktno bez baraza ali je cinjenica da se nasa igra svodi na muljanje i nekako uteravanje gola bez neke igre. Ok neko ce reci, svaka igra koja donosi rezultat je dobra ali isto tako ja uopste nisam optimistican da nesto moze da se uradi na prvenstvu ako nastave ovako da igraju.. Cini mi se da je jedno od zvanicnih objasnjenja bilo da covek ne moze da se uklopi u rep[rezentaciju. Pa sad je druga reprezentacija a u ostalom ovi i ovako nisu uklopljeni nego svi muljaju bez neke tecne igre.
 
Rambo je tehnicar i zato se odlicno snasao u Brazilu. Ma sta snasao bio najbolji strelac lige !!!
Igrao je i za Veneciju! Pa se opet vratio u Brazil.
Sada je mator,ali da je trebao da igra trebao je! Posebno sto nam je reprezentacija bila qratz u vreme kada je on zario i palio po Brazilu.
I to FIFA pravilo treba da se modifikuje! rambo je mogao da bude prvak sveta sa brazilom,a nije jer je idigrao yebene 3-4 utakmice za Yu...drzvau koja vise i ne postoji !!!
To pravilo treba da se promeni...da neko moze da igra za neku drugu reprezentaciju,ako je odigrao za 4 godine recimo manje od 10 utakmica za svoju zemlju...ili tako nekako.
 

Back
Top