iz acrobata u power point???

Neeeeeeeee, nemoj ovo da radis sa ovom opcijom, jer u tom lsucaju dobijas SLIKU, jedino ako ti slika treba kao takva u redu, a sta ako je tabela veca nego sto je print skrin obuhvati, onda je samo polovicna tabela, znaci od tog posla nema nista..

Ako vec zelis da PDF dokument imas u cjelosti i da radis s njim sta hoces onda ti treba neki PDF transformer koji ce ti cijelu sadrzinu ili neke dijelove koji ti trebaju da prenesu u Word recimo, i kao takav prenesen dokument mozes da radis s njim sta hoces, pa dal to bio tekst, slike ili tabela, nebitno..

Meni je cesto potreban takav vid posla i iskljucivo koristim ABBYY PDF Transformer koji odradjuje posao Odlicno, napomena samo da sam probao dosta programa sa slicnom tematikom, ali pomenuti program to odradjuje ODLICNO..

S toga skini ovaj program i rijesio si sve svoje probleme sa PDF-om...

Poz.
 
Tacno.. program je povelik, a ne znam koje veze koristis.. U krajnjem slucaju ako ti je potrebno da iz PDF-a uzimas dokumenta cesce u svakom slucaju se isplati imati ovakav program.. Govorim iz iskustva jer ovo programce vise nego li da odradjuje posao.. Napominjem da sam probao dosta drugih iste namjene ali ni jedan mu jos opanaka ne moze da obuje a kamoli cipele da ne govorim da mu neki stoji rame uz rame..

Poz.
 

Back
Top