Energija i zavere

Blajbašine, mi samo možemo da nagađamo kako je on radio, šta je tu bilo po sredi... uostalom, kao što neko gore napisa, njegov patent je sad u javnom domenu, da je to sve bilo ispravno i logično, neko bi iz njegovog patenta nešto zaključio.

Nego ti ŽELIŠ da veruješ da je to istina, pa si spreman da zažmuriš i pred logičnim pitanjem - zašto neko nije iskoristio njegov patent?

Имаш на youtube-у гомилу таквих ствари, само мене мрзи да кренем да правим то, да не кажем да не верујем да ће да ради..
 
Negde sam to pročitao, da je svaki drugi patent u patentnom zavodu (zaboravih čijem) varijacija na temu perpetuum mobile i motora na vodu. Izlišno je reči da se za svaki ispostavi da ne radi, a autor se pokunji i ode uz reči "imam samo još nešto da popravim, i proradiće..."

E pa, neće. :kafa:
 
Negde sam to pročitao, da je svaki drugi patent u patentnom zavodu (zaboravih čijem) varijacija na temu perpetuum mobile i motora na vodu. Izlišno je reči da se za svaki ispostavi da ne radi, a autor se pokunji i ode uz reči "imam samo još nešto da popravim, i proradiće..."

E pa, neće. :kafa:

Vama je jasno da industrija nafte UPRAVLJA OVIM SVETOM?

Culi ste za 'Sedam Sestara" koje ratuju na Bliskom Istoku, smenjuju vlade, ubiju nezelejne predsednike, iskorenjuju cele narode...?

Vi mislite da bi "sestre' aplaudirale automobilu na vodu koji bi im preko noci ODUZEO MOC da GOSPODARE SVETOM?

Naivni ste...

I auto na vodu i njegovog pronalazaca bi progutala pomrcina PRVE NOCI...

Kao sto se vec i dogodilo...
 
Negde sam to pročitao, da je svaki drugi patent u patentnom zavodu (zaboravih čijem) varijacija na temu perpetuum mobile i motora na vodu. Izlišno je reči da se za svaki ispostavi da ne radi, a autor se pokunji i ode uz reči "imam samo još nešto da popravim, i proradiće..."

E pa, neće. :kafa:

Preterujes sa kafom :)
I ja sam cuo za slican procenat kada sam predavao patent.
Predaja kosta malo, i sa potvrdom o predatom patentu imas pokrice za pokretanje posla,
Potrebno je oko dve godine za odbijanje patenta kao neoriginalnog ili nemoguceg. To su dve dobre godine za neometan rad.
Razlika izmedju predatog i odobrenog patenta je pravno i poslovno mala.
Otud spam u zavodu.

Ozbiljni tragaci ne prave perpetuum mobile nego pokusavaju da zarobljene i tesko uocljive prirodne postojece energije pretvore u rad. Ima tu lepih pokusaja.
Ne govorite arapima za auto na vodu, jer je njima voda vrednija od nafte.
 
Velika lova se okrece u nafti.Sve dok je bude, drugi izvori energije nece izaci na svetlo dana.Pronalazke niko nije spaljivao nego su ih lepo sklonili da bi ih posle u odredjenom momentu izneli u javnost i na tome opet uzimali veliku lovu.
 

Back
Top