Priznajem...

Meni se uopšte ne jede swatko.

Pojo sam samo pre neki dan neki novi model sa pistaćima...bezveze...a baš lepo što nemam potrebu za slatkim.


Bitju fit i slim kad se skinem u kupatje gaće, vrata ću da otvaram pločicama na100maku ( :

- - - - - - - - - -

Baš mi žao što se mučite. Žao mi kewemi.
 
Meni se uopšte ne jede swatko.

Pojo sam samo pre neki dan neki novi model sa pistaćima...bezveze...a baš lepo što nemam potrebu za slatkim.


Bitju fit i slim kad se skinem u kupatje gaće, vrata ću da otvaram pločicama na100maku ( :

- - - - - - - - - -

Baš mi žao što se mučite. Žao mi kewemi.

Ja batalila slatko. Bas kad mi se jede uzmem menaz cokoladu. Gazirano isto batalila (osim kisele vode)
A ishranu sam prebacila iskljucivo na proteinsku.
 
Ja batalila slatko. Bas kad mi se jede uzmem menaz cokoladu. Gazirano isto batalila (osim kisele vode)
A ishranu sam prebacila iskljucivo na proteinsku.
Tek reda radi neku tortu...ali to vrlo retko...o praznicima.
.... gazirano samo Mivelu...ništa više. Ništa koka-kola žena gola, bulovi i ostali otrovi..Ni kupovni sokovi. Pametno se hranimo nas dvoje, esi primetila?

- - - - - - - - - -

Leba što manje, vkors.
 
Tek reda radi neku tortu...ali to vrlo retko...o praznicima.
.... gazirano samo Mivelu...ništa više. Ništa koka-kola žena gola, bulovi i ostali otrovi..Ni kupovni sokovi. Pametno se hranimo nas dvoje, esi primetila?

- - - - - - - - - -

Leba što manje, vkors.

Sa hlebom vecito muku mucim jer sam zavisnik, narocito od domaceg. Sad samo sa crnim brasnom ili tonus mada je i to smanjeno na minimum.

Pasta je nesto sto najvise volim a cega sam morala da se odreknem. Skuvam integralnu ponekad ali jos patim za ovom :lol:

- - - - - - - - - -

rekao bi čovek da trenirate kada čita sa strane i to baš ono u fulu...Andjelka jel treniraš kad si na proteinu ?

L karnitin i teretana aktuelni :lol:
Ponekad uleti i whey protein.
 
Ja ništa, al plivam redovno 4 meseca godišnje... vozim bajskl...neki tegitj dignem.. namestim tarabu ako se skljokala..msm, to ću za 1. maj..ozidam nešto sa majstorima... ako se ne računa što povremeno, usled obaveza idem pešaka od Donjeg Dortjola do Saajevske 2x dnevno u poslednje vreme...znate vi koji je to teror za mene...ne bih živeo dole da me hjebu...
Ništa se ja u te vejove vaše ne razumem. Ne bih smeo ja to tek tako da pijem..ai ša će mi...ništa ni za potenciju...toe za vas mlade ( :

- - - - - - - - - -

Anđelija...isto...paste su mi slaba tačka....netju da ih se odreknem...pa ne...kineze sam izbacio, previše je tu soje i koopusa..

- - - - - - - - - -

zasitio sam se trenutno, te ne osetjam potrebu.
 
Ja ništa, al plivam redovno 4 meseca godišnje... vozim bajskl...neki tegitj dignem.. namestim tarabu ako se skljokala..msm, to ću za 1. maj..ozidam nešto sa majstorima... ako se ne računa što povremeno, usled obaveza idem pešaka od Donjeg Dortjola do Saajevske 2x dnevno u poslednje vreme...znate vi koji je to teror za mene...ne bih živeo dole da me hjebu...
Ništa se ja u te vejove vaše ne razumem. Ne bih smeo ja to tek tako da pijem..ai ša će mi...ništa ni za potenciju...toe za vas mlade ( :

- - - - - - - - - -

Anđelija...isto...paste su mi slaba tačka....netju da ih se odreknem...pa ne...kineze sam izbacio, previše je tu soje i koopusa..

- - - - - - - - - -

zasitio sam se trenutno, te ne osetjam potrebu.

Kinezi grr, teletina sa nudlama u tomato sosu:heart:
Nekad bilo :lol:

Sad spagete od graham brasna sa tunjevinom i mladim sirom i gas :lol:
 
ja slabo jedem slatko


od jela ono što baš često jedem i volim je kuvana junetina sa salatom od krompira i zelenom salatom
uz to hleb skoro da i ne jedem iako volim hleb uz to mi se ne traži

- - - - - - - - - -

Piletina mi je najbrza. Ne volim da se zadrzavam mnogo u kuhinji.

pa to je baš za one koji ne vole mnogo u kuhinji
staviš u vodu ubaciš povrće i to je to

mada meni kevica skuva <3333
 
ja slabo jedem slatko


od jela ono što baš često jedem i volim je kuvana junetina sa salatom od krompira i zelenom salatom
uz to hleb skoro da i ne jedem iako volim hleb uz to mi se ne traži

Uz krompir hleb ne bi ni trebao da se jede.
Krompir je izbacen kod mene. Tezak mi je.

Skoro sam pravila proteinske kuglice sa whey proteinom od vanile i prijatno se iznenadila.

- - - - - - - - - -

Otkrila sam cari proteina i razvalila svoj novcanik :lol:
 

Back
Top