SUTRA VAŽNA KONFERENCIJA: Vučić o problemima i optužbama na račun vlade!

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Vucic sutra razresava sve prevare i lazi.

Inace, ne znam Kami sto ti je cudno sto odgovara jednom sportisti, pa on je izgradio toliki rejting upravo na tom svadjalackom imidzu, gde uvek istice kako nikome nece da se klanja i cuti. Srbi se odusevljavaju takvim likovima, zato to i radi.

Znam, samo je smehotresno. Umesto da razbija huligansku bagru i raznorazne Kokeze i Novaka Nedica (Ako govorimo o najvecim problemima u sportu ), on se ponasa kao histericna baba koja se svadja sa komsinicom, jer Srbi to vole.
 
Sta pricas? Pa taj tamo neki sportista je OLIMPIJSKI PRVAK!! Prvak Evrope i svetski prvak a Vucic je premijer zemlje koja je po svemu u najboljem slucvaju na 93 mestu u ekonomiji sto je njegov posao.

Gresis . Ekonomija je posao ministra finansija . A premijer osim ekonomije ima jos dosta podjednako vaznih poslova .

Kad cete vec jednom da se naucite da politika nije isto sto i ekonomija . Koliko je vazna ekonomija isto toliko je vazna i kultura na primer .
 
Gresis . Ekonomija je posao ministra finansija . A premijer osim ekonomije ima jos dosta podjednako vaznih poslova .

Kad cete vec jednom da se naucite da politika nije isto sto i ekonomija . Koliko je vazna ekonomija isto toliko je vazna i kultura na primer .
To bi trebalo da bude pravilo,ali ipak se Vucic za sve pita.
 
vucic besan1
Издвајамо Србија
21. августа 2016.
ВУЧИЋ ПОБЕСНЕО – СУТРА ВАНРЕДНА КОНФЕРЕНЦИЈА: Прлаиновић га распаметио и пореметио му планове!
Аутор: urednik 0 Коментара



Изјава ватерполисте Aндрије Прлаиновића о катастрофалном стању спорта у Србији за шта криви политичаре распаметила је српског премијера Александра Вучића. Изјава ватерполисте одјекнула је данас друштвеним мрежама и тотално срушила план медијског тима СНС-а да се повратак спортиста искористи за промоцију Александра Вучића.

Напредњаци су планирали да премијер дочека спортисте на аеродрому а да се онда са њима превезе до балкона Скупштине града, међутим Прлаиновићев искрен говор у директном преносу РТС распаметио је Вучића и натерао га да одустане од тога, сазнаје Ослобођење у Влади Србије..

СНС је прво активирао страначке ботове који су преко друштвених мрежа и у коментарима у медијима који су смели да пренесу видео покушали да дискредитују спортисту, али је већина грађана стала у одбрану освајача олимпијског злата за Србију. Када су Вучићу рекли да ботови не могу да одраде посао, он је наредио да се хитно за сутра закаже конференција за медије на којој ће говорити о улагању у спорт, тврди саговорник Ослобођења

– Премијер ће одговорити и на многе лажи и неистине које су поводом улагања државе у врхунски спорт, последњих дана у јавности износили поједини политичари и неки медијски послeници”- саопштила је Канцеларија за сарадњу са медијима Владе Србије.

Вучић је планирао да олимпијске успехе окрене у своју корист, али сада мора да се правда због тога што је дозволио даље пропадање српског спорта. Наш саговорник је психичко стање премијера описа као „тешко“.
 
Preiskusan je Vučić manipulator da bi ustajao protiv osvajača zlata.

Pomenuće ga, ali sasvim sigurno tako da u odnosu na Prlainovića zvuči pomirljivo, a da se ostrvi na neke tangencijalno vezane sa njim.

Recimo, tako što će reći da je Prle u pravu i da ga sasvim razume, a onda ustvrditi kako tu njegovu izjavu "neko drugi" pokušava da ispinuje u svoju političku korist.

Potcenjujete ga ako mislite da će otvoreno tu nešto da se kurobeca na Prlainovića.
 
To bi trebalo da bude pravilo,ali ipak se Vucic za sve pita.

Nije u pitanju samo Vucic . To je postao trend u Srbiji . Pogledaj na primer onog Malagurskog on je omiljen kod mladih . On na primer samo prica o ekonomiji . Pa onda pogledaj Radulovica , on vazi za najzesceg opozicionara , covek je ekonomista i ni o cemu drugom ne prica osim o ekonomiji .

Niko da se pojavi i da kaze : narode , pare jesu dosta vazne ali nisu sustina , duhovnost i kultura su vazniji od para ! Prvi koji to bude rekao ce dobiti moj glas na izborima .

- - - - - - - - - -

Pa realno ..Vucic je degenerik ali sto bi drzava ulagala u neke vaterpolo klubove. Treba i ovo sto ulazu u Zvezdu i Partizan ukinuti sto pre. Da se privatizuju i cao

Sto ? Pa zato sto smo trenutni olimpijski , evropski i svetski prvaci u vaterpolu a klubovi su nam u dugovima i pred gasenjem .

Drzava da je pametna sav novac koji ide za fudbal bi preusmerila na ostale sportove tipa kosarka , odbojka , vaterpolo , atletika , itd . . .
 
Pa realno ..Vucic je degenerik ali sto bi drzava ulagala u neke vaterpolo klubove. Treba i ovo sto ulazu u Zvezdu i Partizan ukinuti sto pre. Da se privatizuju i cao

Ma nije to poenta. Odvaja se iz budzeta za vaterpolo i vodene sportove ali znas gde ide novac pa za plate ovima u savezu, Takav je sistem prvo plate za administraciju a znas ko tamo sedi sve SNS seljanija i njihova decurlija plus kurave pa ne ostane nista za sportiste, U stvari izvrseno je preusmerenje novca na SNS administraciju koja je lepila plakate za drzavnu platu.
 
Nije u pitanju samo Vucic . To je postao trend u Srbiji . Pogledaj na primer onog Malagurskog on je omiljen kod mladih . On na primer samo prica o ekonomiji . Pa onda pogledaj Radulovica , on vazi za najzesceg opozicionara , covek je ekonomista i ni o cemu drugom ne prica osim o ekonomiji .

Niko da se pojavi i da kaze : narode , pare jesu dosta vazne ali nisu sustina , duhovnost i kultura su vazniji od para ! Prvi koji to bude rekao ce dobiti moj glas na izborima .

- - - - - - - - - -



Sto ? Pa zato sto smo trenutni olimpijski , evropski i svetski prvaci u vaterpolu a klubovi su nam u dugovima i pred gasenjem .

Drzava da je pametna sav novac koji ide za fudbal bi preusmerila na ostale sportove tipa kosarka , odbojka , vaterpolo , atletika , itd . . .

Ja ne pratim fudbal, ne interesuje me, ali mahom se pominje to da se ulaze novac u fudbal...a meni nije jasno zasro, ako smo toliko neuspesni u fudbalu? Kontam da je fudbal propao, koja je korist ulagati u njega i dalje? Nekada jesmo imali uspesne fidbalere i dobar fudbal...koliko se ka secam, al to je bilo nekada.
 
Ma nije to poenta. Odvaja se iz budzeta za vaterpolo i vodene sportove ali znas gde ide novac pa za plate ovima u savezu, Takav je sistem prvo plate za administraciju a znas ko tamo sedi sve SNS seljanija i njihova decurlija plus kurave pa ne ostane nista za sportiste, U stvari izvrseno je preusmerenje novca na SNS administraciju koja je lepila plakate za drzavnu platu.

Ima i toga, ali premije koje dobijaju vaterpolisti iz budzeta su ti vece od njihovih godisnjih plata, u najvecem broju slucajeva, osim kod ovih najboljih. Zato se vaterpolisti tako jako bore za reprezentaciju, i uvek idu u najjacem sastavu, za razliku od fudbalera i kosarkasa, koje boli krac.

- - - - - - - - - -

Ja ne pratim fudbal, ne interesuje me, ali mahom se pominje to da se ulaze novac u fudbal...a meni nije jasno zasro, ako smo toliko neuspesni u fudbalu? Kontam da je fudbal propao, koja je korist ulagati u njega i dalje? Nekada jesmo imali uspesne fidbalere i dobar fudbal...koliko se ka secam, al to je bilo nekada.

Posao mase ljudi u Srbiji zavisi od fudbala, pa zato.

To ti je kao i za industriju, svi znamo da je gubitaska i da gubi pare, ali od nje hiljade ljudi ima posao.
 

Back
Top