ARMAGEDON Nasa šalje letelicu na asteroid koji preti da UNIŠTI ZEMLJU

Astronomi Australijskog nacionalnog univerziteta pronašli su četiri objekta u Sunčevom sistemu koji bi mogli da budu proglašeni planetama. Naučnicima je pomagalo 60.000 dobrovoljaca širom sveta, koji su razgledali fotografije 4 miliona objekata iz svemira u potrazi za potencijalnim novim planetama.

http://www.nezavisne.com/nauka-tehnologija/svemir/Pronadjene-nove-planete-u-Suncevom-sistemu/420670

125164_54_news_hub_117102_656x500.jpg


Predlazem osobama koji veruju u lopte da se prikljuce istrazivackom timu Zooniverse i sa 60 000 drugih koji isto veruju u lopte, da pregledaju slike kako bi otkrili nove planete.
 
Oblik Zemlje nema nikakve veze sa verom i verovanjem. A ni sa ovom temom.

Ali pošto sekta nalaže članovima da spamuju ceo forum, tu smo i mi da sve to polupamo kao staru kantu...

Ja ću da postanem glavni ravnozemljaš na svetu ako budem video sazvežđe Južni Krst iz Evrope. Da smo na ploči, jelte, svi bismo videli iste zvezde i sazvežđa. Dajem ti priliku da me preobratiš... i zaradiš na tome...

Dakle...

Kad je na severnom polu dan na južnom je noć, i obrnuto, dok na ekvatoru u toku cele godine dan i noć traju skoro tačno po 12 sati. To je nemoguće na ravnoj ploči, već je moguće samo na lopti. Tačka.

Kad mi budeš pokazao tačku iz Evrope sa koje se može videti sazvežđe Južni Krst, em što ću ti dati 5000 €, em što ćeš me ubediti da je Zemlja ravna ploča, jer da jeste, jelte, svi bismo videli iste zvezde i sazvežđa, ne bismo imali polove, ekvator i godišnja doba. Dakle? Ti si na potezu.

U čemu je problem? Đe ba zapelo?

Pošto je ovde od strane protivnika zdravog razuma i logike pomenuta logika...

Svi vrlo dobro znamo da Sunce ovako zalazi...

Anatomy of a Sunset.jpg


Ako bismo bili na ploči - kad jednom zađe Sunce cela “ploča” bila bi u mraku. :hahaha:

Svi vrlo dobro znamo da nije tako, već da imamo časovne zone. Čista logika.
 
Ima veze, napalio si se na loptu, iz dobre namere sam ti i tebi slicnima predlozio da se pocnete baviti kreativnim radom, pridruzite se ljudima koji isto veruju da zive u prostoru ispunjenom sa loptama i da trazite nove lopte.

Seksualne konotacije ne vrede ni pet para kada se radi o astronomiji. Ti si ili za vrtić ili za ludaru. Pomozi sebi i prestani da širiš sektaške nebuloze. Nađi neku žensku i spavaj po noći a budi aktivan po danu. I nemoj da imaš projekciju. Ubuduće piši o onome što je tema. Tvoje frustracije ovde nikoga ne zanimaju.
 
Reče lik koji je umislio da je Zemlja palačinka. Cirkus :hahaha:

Zamolio sam te da skines menzis sa avatara i jos to nisi uradio. Palacinke su vase galaksije, obicno odradjene u roze ili lila boji

download.jpg


Jesi li video poslatu raketu, postoje li snimci raketa u svemiru, ili barem Zemlje iz svemira, bilo sta?

- - - - - - - - - -

Soja je zdrava i nije GMO, a Zemlja je jedina ploča u svemiru. :rida:

Soja se konzumira hiljadama godina na istoku i niko ne pravi famu oko ove namirnice. Samo bolesni umovi sa zapada na cije je kontinente (evropski, americki) dosla pre nepunih 100 godina, prave od iste zaveru.
 
Soja se konzumira hiljadama godina na istoku i niko ne pravi famu oko ove namirnice. Samo bolesni umovi sa zapada na cije je kontinente (evropski, americki) dosla pre nepunih 100 godina, prave od iste zaveru.

Aha, jeste, sojine GMO kobasice, čvarci, salame, mleko, namazi, premazi, tofu, sirevi i ostala gowna su "zdraviji" od kokosovog oraha. Važi. Da ne govorimo da jadnici koji sve ovo konzumiraju imaju potrebu da kopiraju i konzumiraju konvencionalnu ishranu. :bljak:

Pre izvesnog vremena sam na svom Facebook zidu, na kome ćelavbi Kemal svakodnevno visi i masturbira na stvari koje pišem, i na nekoliko veganskih Facebook grupa, ukazao na to da je soja GMO otrov, kao i svi njeni industrijski proizvodi (naročito “sojino mleko” i “tofu sir”), te izrazio sumnju da je oko 96% soje u svetu GMO. Neki pametnjakovići su se raspravljali sa mnom, govoreći kako to nije tačno, da je soja odlična, prirodna namirnica, da je “sojino mleko” zdrava hrana, a “tofu sir” najzdravija prirodna hrana, bez obzira što je na Codex alimentarius-u i HACCP-u, te su rekli kako je udeo GMO soje u proizvodnji soje u svetu svega 7%... i sve to naravno bez ikakvih argumenata. Ojha. Da ih demantujem. Evo linka koji potvrđuje moje sumnje:


http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/413696/Sramota-Kriju-da-vec-jedemo-GMO-hranu


Koga zanima da pročita ceo tekst, neka ga pročita; koga ne zanima ceo tekst, neka pročita samo one cifre u četvrtom pasusu, ispod naslova... citiraću najvažnije:

“Prema poslednjim podacima, kontrolom Ministarstva poljoprivrede utvrđeno je da je genetski modifikovana soja posejana na 23.000 hektara. Pregledano je 1.300 parcela, a prisustvo je potvrđeno u 42 od 45 uzetih uzoraka.”

E, pa, majstori, vi što vas plaća GMO lobi, Soroš, i ostala belosvetska gamad koja truje planetu, 42 uzorka od 45 uzoraka nisu celih mojih 96%, ali nisu ni vaših jadnih 7%. Preciznije, tačan podatak je 93,33%. No pomenutom rezultatu je daleko bliže mojih 96% GMO soje nego vaših 7% GMO soje. Od sve soje zasejane u Vojvodini, kao i u svetu, GMO je precizno oko 93,33%. Što znači da su sve te vaše sojine GMO proserotine ( “sojino mleko” i “tofu sir”) otrov opasan po zdravlje prosečnog čoveka.

Prosta matematika kaže sledeće; račun iz “proporcije”:

42:X=45:100

45X=42x100

X=4200/45

X=93,33

Dakle, nije 7% nego 93,33%. Znači ja sam bio bliži. Ojha. Kako volim kad sam u pravu.

Mada, kad bolje razmislim... Zašto uopšte upozoravati ljude na GMO soju? A soja je, bila ona GMO (93%) ili ne (7%), “odlična namirnica”. Ubija inteligenciju i sposobnost brzog reagovanja na događaje iz okoline. Svi ljudi koji ne znaju šta je HACCP i Codex alimentarius, koji konzumiraju industrijsku hranu iz kutija, treba da jedu soju, jer soja je hrana za stoku, a stoka ne treba da misli. Ovo je naravno ironično.

Kad bi mene neko ovako poklopio argumentima bilo bi me sramota. A sada da se vratimo na temu. Ojha.
 
Zamolio sam te da skines menzis sa avatara i jos to nisi uradio. Palacinke su vase galaksije, obicno odradjene u roze ili lila boji

download.jpg


Jesi li video poslatu raketu, postoje li snimci raketa u svemiru, ili barem Zemlje iz svemira, bilo sta?
.
Tebe su totalno obuzele budalaštine koje propagira sekta ravna zemlja. Opšte je poznato da sektaška propaganda ima poguban uticaj na psihu čoveka i da dovodi do nervoze i depresije. Vidimo da si ti u tom stadijumu pošto ne možeš da spavaš nego vileniš po forumu celu noć. Treba da potražiš profesionalnu pomoć dok još nije kasno :(
 
Tebe su totalno obuzele budalaštine koje propagira sekta ravna zemlja. Opšte je poznato da sektaška propaganda ima poguban uticaj na psihu čoveka i da dovodi do nervoze i depresije. Vidimo da si ti u tom stadijumu pošto ne možeš da spavaš nego vileniš po forumu celu noć. Treba da potražiš profesionalnu pomoć dok još nije kasno :(

Potpisujem svaku reč. Ne samo to. Ljudi koji upadnu u takav vrtlog smatraju da su svi drugi bolesni osim njih. :rida:
 
I address you tonight not as the President of the United States, not as the leader of a country, but as a citizen of humanity. We are faced with the very gravest of challenges. The Bible calls this day "Armageddon"-the end of all things. And yet, for the first time in the history of the planet, a species has the technology to prevent its own extinction. All of you praying with us need to know that everything that can be done to prevent this disaster is being called into service.
The human thirst for excellence, knowledge, every step up the ladder of science, every adventurous reach into space, all of our combined modern technologies and imaginations, even the wars that we've fought have provided us the tools to wage this terrible battle. Through all the chaos that is our history, through all of the wrongs and the discord, through all of the pain and suffering, through all of our times, there is one thing that has nourished our souls, and elevated our species above its origins, and that is our courage.
The dreams of an entire planet are focused tonight on those fourteen brave souls traveling into the heavens. And may we all, citizens the world over, see these events through. God speed, and good luck to you.''
 
Ја вам се обратим вечерас не као председник Сједињених Америчких Држава, а не као лидер једне земље, већ као грађанин човечанства. Ми смо суочени са веома најтежих изазова. Библија назива овај дан & # 34; Армагедон & # 34; у даљем тексту: крај свих ствари. Па ипак, по први пут у историји планете, једна врста има технологију да спречи свој опстанак. Сви ви моли код нас треба да зна да је све што може да се уради како би се спречило ову катастрофу се доводи у службу.
Људски жеђ за изврсности, знања, сваки корак на лествици науке, свако авантуристички домет у свемир, сви наши савремених комбинацији технологије и имагинације, чак и ратове које смо & # 39; ве борили су нам пружили алат да воде ово грозно битка. Кроз све хаоса који је наша историја, кроз све неправде и неслоге, кроз сав бол и патњу, кроз све наше време, постоји једна ствар која је негована наше душе и уздигнута нашу врсту изнад његовог порекла, и то је наша храброст.
Снови о читаве планете су фокусирани вечерас на оне четрнаест храбрих душа путују у небо. И можемо сви грађани широм света, погледајте ове догађаје кроз. Бог с вама, и сретно ти
 
Ја вам се обратим вечерас не као председник Сједињених Америчких Држава, а не као лидер једне земље, већ као грађанин човечанства. Ми смо суочени са веома најтежих изазова. Библија назива овај дан & # 34; Армагедон & # 34; у даљем тексту: крај свих ствари. Па ипак, по први пут у историји планете, једна врста има технологију да спречи свој опстанак. Сви ви моли код нас треба да зна да је све што може да се уради како би се спречило ову катастрофу се доводи у службу.
Људски жеђ за изврсности, знања, сваки корак на лествици науке, свако авантуристички домет у свемир, сви наши савремених комбинацији технологије и имагинације, чак и ратове које смо & # 39; ве борили су нам пружили алат да воде ово грозно битка. Кроз све хаоса који је наша историја, кроз све неправде и неслоге, кроз сав бол и патњу, кроз све наше време, постоји једна ствар која је негована наше душе и уздигнута нашу врсту изнад његовог порекла, и то је наша храброст.
Снови о читаве планете су фокусирани вечерас на оне четрнаест храбрих душа путују у небо. И можемо сви грађани широм света, погледајте ове догађаје кроз. Бог с вама, и сретно ти

Znam engleski, što mi sad prevodiš tekst... i to seljački, u najglupljem online prevodiocu. Ma bjaži bre...
 

Back
Top