Deep web koliko koristan tolko i bloestan.

MisterXp

Primećen član
Poruka
523
Deep web,tj mracna mreza za one koje ne znaju ne moze se povezati sa obicnim pretrazivacem nego posebnim takozvanim tor.To je kolko ja znam ali ima doista mnogo korisnih koliko i bolesnih stvari.Npr neko vam je hakovao racunar,a tamo lagano mozete naci osobe koje ce pomoci za uzvrat.Ili na prm kako napraviti shell ili kako napraviti Keylogger koji neprimetno slaje podatke vlasniku.A bolesnih...Nmg pricati ali toga nema ni u fantazijama naj bolesnijeg coveka.Hvala bogu nista to dosad nisam video i isao sam jedino kad mi ne trebalo.Ovi ljudi su ti kao iz matrixa.Dzaba ti i 20 vpn i dynamic ip on te i dalje locira.Imam jednog prijatelja od 27 godina tamo.Hvala bogu ok jesamnom i nece mi nista.Ja sam se ziv usrao kad sa upaljenim svim mogucim zastitama on zna SVE O MENI,ime prezime,mob,sifru acc sve.Rekao mi je jedino sto mu treba jeste dynamic ip.Ugl ne zeli me nicemu nauciti ali zato oce pomoci za uzvrat da pokrenem poseban program kojim ce moj racunar viti u njegovoj zombie bot mrezi da kopa bitcoin.Ugl za one koji zele uci u to pazite se...Nije to kao ovi script kiddie.Ovi su zajebani igraci.
 
Ne treba ti deep web da bi video nesto uznemirujuce i bolesno, ima toga i na obicnom web-u koliko ti dusa iste. Ima i zesce sik stuff, ali za to moras da iskesiras odredjenu svotu novca da bi dobio premium naloge i pristup tome. Stvarno ne kapiram te ljude koji imaju potrebu da placaju da bi to gledali ali ok. NA tom deep webu verujem da ima najvise policije, pa tek onda onog sto ti navodis.
 

Back
Top