ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slazemo se. Nego ja pod utiskom :D Danas je bio super raspolozen sa Panticem u Lucanima. Na 7 metara od mene u staklenoj lozi. Mislim, svaka mu cast kao igracu, ali ove sezone je ubo vola prakticno samo sa Zakaricem... Ne mogu samo Bati zamerati za igru. Sa kim igra, dobro je i ovo.

Bas mi je drago da bar neki partizanovac ima razlog da ima osmeh na licu kada gleda nasu igru. Pitam se ja sa kojim legitimitetom ce on da radi ovaj prelazni rok kada je najavio odlazak u slucaju neosvajanja titule, sto je vrlo izvesno.

Sto se dosadasnjih bravura tice, on nas je ukopao u prethodna 3 prelazna roka, Suma (1,6 miliona), Ivanovic (450k), Zdjelar (500k), Nikolic (200k), Scekic (200k), Zakaric (150k). Da ne idem dalje. Ovo je preko 3 miliona evra spucanih u obestecenje za igrace koji nisu napravili nikakvu razliku na terenu, plus plate. Za to vreme nam je objasnio kako klub nema para da zadrzi Marka Nikolica, Leonarda i Evertona, na nemoj!!! Bas mi je drago da i dalje ima razloga da se smeje i obitava u klubu. Dobio je od uprave masne pare da ulozi u igrace, a doneo nam je tuki i to dokolenka, oci da nam ispadnu.

Kada na ovo dodam brilijantne izbore trenera (Djukic, Batica), jasno je ko je glavni i odgovorni urednik ovog naseg posrtanja... cigani za cigane i njihova namestanja i lopovluci, ali pre svega smo sami sebe lepo ukopali, do guse.
 
dokle vise da se zavaravamo?


debilniji tim nismo imali u istoriji!

UPRAVA LOPOVSKA, poptuni debakl, i krah... I PRESTANIMO VISE SA ANALIZAMA I NADANJIMA.

kraj tome.

uprava napolje, bez price.

tim na rasprodaju, metla.

i da se vidi sta se moze dovesti.

ako ne odigravaj sa mladima, uvezbavaj ih, jer je prvenstvo i onako propalo.

KRAJ.
 
Ma o ovde se nikada stvari nece promeniti. Cak i da neko napravi neki rezultat i nesto, kao poruceno dodje neko da te vrati tri koraka unazad i anulira sve postignuto. To vazi za sve klubove, i za reprezentaciju. Do skora je kosarka odolevala,ali i tu pocinje sve da ide silaznom putanjom. Ostace nam vaterpolo i jos po neki sportic za rts2. Sa toliko nazovi ''talenata'' koje imamo, bicemo pravo cudo sto nismo bolji. I vec smo cudo. Gledam bre fudbal iz onih sankcija 90tih, to bre prsti sve, ne zna se koji igrac je bolji od kog, ovo danas, uzas, a sve neka nazovi pojacanja... Nema vise ni onih legendi kluba, poput Ilica, niti se takvi uopste prave vise. Smuti pa prospi, u svemu. I posle me pitaju, a zasto ides u Nemacku...
 
Bata mora da pocne da deluje inovativno i nesvakidasnje, izvan svih ustaljenih okvira, mora nesto sokantno na treningu da se desi jer ne vredi njima pricati oni od price nikad nista nauciti nece jer kao nekad sto je govorio Stanoje "hocu na treningu da osete pritisak"....zato sutra posle regularnog treninga Rikardo, Ivanovic, Jankovic, Zakaric, Nikolic, Pantic, Tosic na suterski trening, na gol stoje dva golmana, a na liniji peterca ispred gola u nizu cetiri ispumpane lopte koje se ne koriste i ne ides u svlacionicu dok ne das minimum 5 komada zaredom i to sutem iz prve bez prijema sa svih pozicija....igraci moraju da se podlegnu nekoj traumi na treningu jer ocigledno nisu izasli iz onog "automatizma" koji je doneo onaj nesretni spanski inovator....uhvatili jednu brzinu i lepo im je...
 
Bacili su dve sezone niz vetar, katastrofalnom kadrovskom politikom, od naspanovane ekipe sa udarnim iglama i Markom na klupi, za dva meseca su sve razbucali. Danas, godinu i po kasnije, i dalje gazimo po tim rusevinama, lutamo bez plana i koncepta. Svako ko tvrdi drugacine i krije se iza ciganskih kleptomana je lazljiv, lud ili slep.
 
Bacili su dve sezone niz vetar, katastrofalnom kadrovskom politikom, od naspanovane ekipe sa udarnim iglama i Markom na klupi, za dva meseca su sve razbucali. Danas, godinu i po kasnije, i dalje gazimo po tim rusevinama, lutamo bez plana i koncepta. Svako ko tvrdi drugacine i krije se iza ciganskih kleptomana je lazljiv, lud ili slep.

Tacno. Gledam i navijace i atmosferu, i ne pamitim vecu kolicinu neke negativne energije. Od onakvog poleta sa Markom do ovog ponora, pa to je umetnost unistiti. Oterali Leonarda, a sada ce da ga vrate - Po tom sistemu ti je sve. Unakazis pa spasavas, kao predsednik sto radi. I tako u krug.
 
U novijoj istoriji, pored Partizana i cz, domaći kup su osvajali, sartid, železnik, jagodina, vojvodina, čukarički. To žnači, da fk kontejner, ima jedno 6 trenutaka klejmovanja ponosa, po pitanjima, koja su umobolna. Jedan od njih je dule glavić, koji se sam izdao kao ubica Mancea. utrčavajući na naš teren, pre 15ak godina. ..U najgoru ruku, 'duci' simonović, sektaški orod, ubica Harisa Brkića, a Zoran Đinđić, 3. žrtva, viđen sa šalom Partizana, u Hali pionir. (žaštitnik naših žestokih momaka sa Juga), 'butulija' , partizanomrzac, je njega likvidirao, ) sudbninski gledano. Miletić ga ****, samo tako. I tu trojicu, prema propozicijama EUropskih vrednosti i tekovina, treba da lišite života. Ako vas neki, cz fanovi čija su se imena provlačila, kroz štampu, tu spada i mafijaška pudlica, proganjaju, ili iz okolnih državica, nn osobe, demoni, zombiji,. navijački ostrašćene, ili nacionalno, etnički, verski, u samoodbrani, neće koštati, i njih da eliminišete. Takvi staju i na živac crno-beloj srpskoj hegemoniji i imperiji.
 
Bata Mirkovic zatrazio tajmaut, izgurao polusezonu pa da vidi sta i kako dalje. Svako normalan bi to uradio, da izanilizira i presece. Vrlo je nezahvalno i tesko biti trener Partizana danas, na naporu i trudu mu hvala bez obzira na postignuto. Ipak, malo vise iskustva, znanja, nacina da motivise ekipu nije na odmet, a on to danas nema. Sutra ko zna. Remont igrackog kadra, za pocetak, remont u upravi odavno ceka, remont vlasti kako bi se iole nadali boljim danima... do tada vam zelim puno strpljenja i puno zivaca Grobari. Drugo nemamo. Pozdrav!!!
 
Mislim da uprskos svemu ne treba biti pesimista. Bio je Partizan sedamdesetih godina i 13ti na tabeli, pa evo ga zivog. Vlast, uprave, igraci treneri, sve se to moze i mora jednom ocistiti. Ima puno poznatijih klubova Evrope koji su potonuli dublje nego sto bi iko zamislio. Tonu i po 5-10 godina, pa se uzdignu. E sada, prednost im je prirodnije trziste i zdravija atmosfera (politika i korupcija) pa im je utom lakse da se srede. Ali kako god, ne treba se predati unapred. Meni vise smetaju 3 navijacke grupe koje teraju i ono malo normalnih ljudi sto dolazi. To je ono sto mi bode oci i sto ja nisam nikada pre vidjao. A rezultatski neuspesi, to i mogu da podnesem ako je zasluzeno tako kako je. Problem je sto je ove a i ranijih sezona bilo puno toga na stetu Partizna, a manje toga njemu u prilog. Trebalo bi da bude sto je moguce vise pravde, ali to cemo izgleda morati da sacekamo duuuugo.
 
Партизан иступа из Супер лиге Србије!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...MGRg28WK7DspyMfPCtaHBY8d97zEh16JPzNgwarmo2Jho

Verovatno jedina pametna stvar koju je uprava uradila ove sezone. Doterani smo do kraja, nema dalje. Sad ce cigani po tastaturama da kmece idite u Hrvatsku, tamo vam je mesto, kapiram kako funkcionise mozak gomile retard navijaca po Srbiji, ali sto se mene tice, ovde se sa ovom bandom mora razracunati stvar, makar ovako, nema dalje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top