ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Standardna grobarska prica nikad slabiji BATE i nikad jaci Jang Bojs hahaha .. cuj raspali bundesligas haha .. pa ako ste tolko bolji od nas sto nas onda ne pobediste u derbiju

Nastupas ovde kao da vi svake godine prezmiljavate u Evropi a ne jednom u 15 , 20 godina

ti da mi se ne obracas, idi u teretanu napumpaj mozak pa posle trci terzi i prodavajte milionere...

mi bar igramo skoro standardno ligu evrope u grupama dok je vama ovo bilo senzacija da i udjete u grupu...

drugo JANG BOJS JE UBEDLJIVI PRVAK SVAJCARSKE, ISPRED JEDNOG BAZELA KOJI JE I OVE GODINE UMEO DA POBEDI ENGLESKOG VELIKANA U LIGI SAMPIONA, A VI STE IGRALI SA KELNOM KOJI JE U DRUGU LIGU ISPAO JOS U NOVMEBRU!!!


to su cinjenice, a ti geto strucnjace, zabij se u te blokove beogradske i cuti...

- - - - - - - - - -

kup i nije nesto za icm zudimo ali je dokaz da terzina komsinica ne moze da uzme duplu krunu...mi smo njima prosle godine zadali takve samarcine, da dugo to nece zaboraviti...

odvaliti ih gotovo u svim debrijima gde su dali gol iz auta, uzeti titulu a potom ih kao slag na tortu odvaliti i u kupu proslaviti duplu krunu...jedino dobro od kupa je sto rupcaga ne slavi duplu titulu...za to nemaju potencijal ma koliko terza posecivao svlacionice sudija...
 
ti da mi se ne obracas, idi u teretanu napumpaj mozak pa posle trci terzi i prodavajte milionere...

mi bar igramo skoro standardno ligu evrope u grupama dok je vama ovo bilo senzacija da i udjete u grupu...

drugo JANG BOJS JE UBEDLJIVI PRVAK SVAJCARSKE, ISPRED JEDNOG BAZELA KOJI JE I OVE GODINE UMEO DA POBEDI ENGLESKOG VELIKANA U LIGI SAMPIONA, A VI STE IGRALI SA KELNOM KOJI JE U DRUGU LIGU ISPAO JOS U NOVMEBRU!!!


to su cinjenice, a ti geto strucnjace, zabij se u te blokove beogradske i cuti...

- - - - - - - - - -

kup i nije nesto za icm zudimo ali je dokaz da terzina komsinica ne moze da uzme duplu krunu...mi smo njima prosle godine zadali takve samarcine, da dugo to nece zaboraviti...

odvaliti ih gotovo u svim debrijima gde su dali gol iz auta, uzeti titulu a potom ih kao slag na tortu odvaliti i u kupu proslaviti duplu krunu...jedino dobro od kupa je sto rupcaga ne slavi duplu titulu...za to nemaju potencijal ma koliko terza posecivao svlacionice sudija...

:lol:
 
Bas je zavukao golcinu ovaj Gomes. Koliko sam razumeo istekao mu je ugovor i dolazi kao slobodan igrac, bez placanja obestecenja.

To je dobar znak :mrgreen: Ali ne verujem nista novinarima veliko je pitanje da li smo uopste planirali da ga dovedemo

Vidim ti i fanste zivite u proslosti stalno se vracate na tu famoznu proslu sezonu .. ako cemo tako a sta je onda bilo pretprosle . zaboravio si brzo - 32 . ?? ne znam ko je koga samarao tad na derbijima jos vas boli guza od Huga Vieire , Kataija i Luca bombardera

Za ono sto smo vam mi uradili prosle godine nema leka.....uzalud vam secanje na pocetak sns vladavine jer prosle sezone smo osvojili duplu krunu u direktnim okrsajima sa drzavnom konkubinom.....nije nam trebala pomoc sudije cak naprotiv.
Nasi lopovi su prodali sve sto su mogli...sad je terza na redu da vas ukanali .I.
 
Poslednja izmena:
djukic ostaje , sto je najgore... dzaba nama igraci i pojacanja...ovaj bi umrtvio i nejmara...

kam osrece da su nasi debili vrbovali na vreme veselinovica, koji je iz spartaka gde je napravio cudo presao u vojvodinu... e to bi bio potez...
covjek ume i ima karaktera...setim ose nejgove ostavke u vojvodini pred derbi s nama... nije hteo igra namestaljku...posle tri nedelje dao otkaz...

u ponoc napustio klub...

u vojvodini sad niej mogao da pokaze jer nema s kim ali ako dovede dobre igrace videcete kakav je majstor...


da imamo nekogo sim debila ivice ovaj bi odavno bio na skeneru...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top