Riba zene

Zamisljam samo sta si ti zavrsio sa takvim mentalnim sklopom,molim adminke da reaguju i izbrisu moj profil posto ne zelim da dozivljavam psihoticne izlive gluposti,dokone osobe koja se ne skida sa interneta 24 casa! A medicinski fakutet moze da se ukine samo u tvojoj masti. Ti i nemas pojma sta pises. Zelim ti srecu!
 
Poslednja izmena:
Zamisljam samo sta si ti zavrsio sa takvim mentalnim sklopom,molim adminke da reaguju i izbrisu moj profil posto ne zelim da dozivljavam psihoticne izlive gluposti,dokone osobe koja se ne skida sa interneta 24 casa! A medicinski fakuter moze da se ukine samo u tvojoj masti. ti i nemas pojma sta pises. Zelim ti srecu!

Šta sam sad rekao ... ?
 
znam dve Ribe zene...
Sve nevolje i tuge sveta obrusile su se na njih :mrgreen:
Mislim da im je tesko u vlastitoj kozi. Iz razgovora sa njima. Ni malo laka uloga.
I zahtevne dosta.
 
znam za jos neke koje su rodjene u tom znaku, ali bukvalno znam 'za njih', ne poznajem ih. ove poznajem jako dobro.
nisam primetila da lazu, ali da sakrivaju istinu...o da, toliko da boli
 
Ja sam onda totalna suprotnost,nit svoje nit tudje krijem...Lepo meni mama kaze,tebi ne sme nista da se kaze odma svima sve ispricas....Imam 2 drugarice ribe.....jako tesko se otvaraju,za razliku od mene,pa mozdaje to to skirivanje istine........ali da lazu nisam primetila
 
Ja sam onda totalna suprotnost,nit svoje nit tudje krijem...Lepo meni mama kaze,tebi ne sme nista da se kaze odma svima sve ispricas....Imam 2 drugarice ribe.....jako tesko se otvaraju,za razliku od mene,pa mozdaje to to skirivanje istine........ali da lazu nisam primetila

Ti imaš 4 planete u prvom polju i to bitne
Znači da imaš dosta osobina i Ovna
A Ovan je baš otvoren
 
ali da smo generalno preosetljive i placljivice to je tacno,jer i ove moje dve drugarice su iste kao i ja u tom smislu......i jos nesto je interesantno ,da kod sve 3 nas u ovom periodu uopste nema ljubavi....
 
Precute istinu jer im ne odgovara da pricaju o tome, jer izfilozofiraju zasto je tako jednostavnije i usput zakomplikuju sebi zivot :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
moguce......kod mene to nije slucaj.........vise bih volela da sam se ugrizla za jezik mnooogo puta........al jace je od mene
jos ako sam nervozna,ili u gradu popijem koje pice......nema sta ne kazem.....znaci strasno.....sto puta sam zazalila
 
ali da smo generalno preosetljive i placljivice to je tacno,jer i ove moje dve drugarice su iste kao i ja u tom smislu......i jos nesto je interesantno ,da kod sve 3 nas u ovom periodu uopste nema ljubavi....

generalno volite nezne grubijane

- - - - - - - - - -

A sto lazu,a sto mazu..
I nikad kraja.

klinacke su lazljivice na kilometar prepoznatljive...ali nekad to ima sharma
 
Ru%C5%BEica%20Veljkovi%C4%8703_RAS_foto%20goran%20srdanov_1000x0.jpg
 
Svaka "žena riba" koju ja poznajem, a i sama sam pripadnik ovog znaka su harizmaticna i zanimljive...
Skoro svi očekuju da su žene ribe njanjave i nikakve, a one su smekeri i cvrst oslonac.
Često su na dobrim pozicijama i odlično rukovode i delegiraju zadatke.
#pravda za zene ribe :)
 
Najvece k.... zodijaka, teatralne, pateticne, melodramaticne.. misle da su emotivni giganti a emocije gaje prema ljudima koji toga nisu vredni jer one nisu sposobne za promenu misljenja.. Inteligentne za nebitne stvari a za one bitne glupe ko K., naivne u toj meri da moze dete iz osnovne skole da ih prevari.Jako koristoljubljive(iako to preziru kod drugih ljudi) slatkorecive kad im treba usluga. U ljubavi su dupljaci, prevrtljive koketne satro dame obicno prosecnog izgleda, sklone nabijanju rogova svojim partnerima pa cesto zavrse sa sljivom na oku... obicno su alkoholicarke i narkomanke, smatraju da muskarci zele samo p...., pa su one tu kao otkrile Ameriku, ako nekome i da to ce mu naplatiti sto ce se posle pokazati kao bespotrebna investicija... na kraju zavrse same a najbolji prijatelji su im gejevi.
 
Kritiku za svoju glupost prihvataju jako tesko, nekad reaguju drcno a nekad to vesto prikriju, cak su u stanju iz inata ponavljati istu glupost na istom nivou sto ih vodi u vecu dubiozu, vestacko uzdizanje coveka koji ih je nasamario i na kraju u stokholmski sindrom. Seks, mazenje i sami dodiri im nisu jaca strana i oko sebe stvaraju auru nekog ko je naelektrisan jer su one u sustini jako gadljive osobe. Nisu ni radnici meseca, mrze rutinu, svakodnevnicu a posle svoje smene kukaju po tri sata kao da su jedini radnici na planeti, odbolovali su sve od galopirajuceg virusa do groznice subotnje veceri. Vole da spavaju i na to im ode dobar deo zivota, prilicno su ciste i uredne, nisu robovi firmirane garderobe, vole cvetne dezene u latino stilu. Jednostavno morate biti mucenik da bi vas ona zavolela ako pokazete trunku ega ona ce vas smatrati za nadobudnog i tu se vasa prica zavrsava a sve zbog njenih licnih frustracija i kompleksa, na taj nacin ona ce oterati dobar deo kvalitetnih ljudi od sebe.. Eto to je moje iskustvo o zenama ribama na osnovu nekih 5-6 primeraka njihove vrste, i nije bas pozitiva al sta da kazem
 

Back
Top