Riba zene

Od mog dolaska na ovaj forum moj stil pisanja je uvijek ovakav ...
Jer,to je stil ...

Tradicionalna astrologija za osmi znak zodijaka,znak Škorpiona kao glavnog ''vladar'' postavlja planetu Mars ...
Obzirom da sam ja tradicionalan i jednostavan čovjek,međutim sa velikog dozom bunta,ja sam onda(nakon što sam te podatke pronašao) prihvatio da je vladar osmog znaka zodijaka,znaka Škorpiona,planeta Mars ...
Prema podacima koje sam saznao,a koje daje tradicionalna astrologija,planete Uran,Neptun i Pluton djeluju samo na veoma maloj udaljenosti od druguih objekata(od jedan do tri stepena) ...
Dakle,postoji kontradiktornost između moderne i tradicionalne astrologije ...

U TA Ur,Pl,Ne ne postoje

- - - - - - - - - -

Komunikaciju,inteligenciju,brzinu,pokretljivost,transakcije,spisateljstvo i ekonomiju,
No-da ne spamujemo devojci temu
Ovaj razgovor možemo nastaviti u Astro caffe gde ima boljih astrologa od mene

+ pisanje,kola,voznju,um itd
 
zato što su daleko od zemlje mali im je orbis
u konjukciji se računa više

Ukoliko je riječ o stepenu na kome se nalazi podznak, u astrologiji poznat pod nazivom Ascedent i neke ''važnije'' tačke,onda se uzima veća udaljenost ...
Ovaj podatak dolazi od jednog tradicionalnog astrologa sa kojim sam imao prilike razmjeniti par riječenica ...

Sto je planeta sporija uzima se manji orbis

Dakako ...
 
Ukoliko je riječ o stepenu na kome se nalazi podznak, u astrologiji poznat pod nazivom Ascedent i neke ''važnije'' tačke,onda se uzima veća udaljenost ...
Ovaj podatak dolazi od jednog tradicionalnog astrologa sa kojim sam imao prilike razmjeniti par riječenica ...



Dakako ...
sve je to tačno i spada u osnovno znanje
te mi je poznato:)
Ali sam Asc. pravi mali orbis 1 - 2 stepena
 
Žena Riba je baš ženstvena-tzv-prava žena
Meni su drage
Jer su uglavnom tople i prijatne osobe
Često vrlo inteligentne i radoznale
A ti si baš tipična sa tim stelijumom u Ribama
Imam dobrog druga Ribu Vodoliju-briljantan um

Ja znam jednu "ribu" koja je prevarila muža, uhvaćena na delu, a onda nije htela da prizna, da bi posle batina sve priznala. E posle je ucenjivala muža da neće da se vrati kući dok on ne otera majku. Sada je sva fina, ali i dalje joj viri ***** iz očiju.

A znam i jednu drugu što je glupa ko *****.

Sve u svemu, ne mislim da su nešto inteligentne, osim da ucenjuju nekaoga i prave zvrčke, što po sadašnjim standardima ne spada u inteligenciju.

- - - - - - - - - -

Od mog dolaska na ovaj forum moj stil pisanja je uvijek ovakav ...
Jer,to je stil ...

Tradicionalna astrologija za osmi znak zodijaka,znak Škorpiona kao glavnog ''vladar'' postavlja planetu Mars ...
Obzirom da sam ja tradicionalan i jednostavan čovjek,međutim sa velikog dozom bunta,ja sam onda(nakon što sam te podatke pronašao) prihvatio da je vladar osmog znaka zodijaka,znaka Škorpiona,planeta Mars ...
Prema podacima koje sam saznao,a koje daje tradicionalna astrologija,planete Uran,Neptun i Pluton djeluju samo na veoma maloj udaljenosti od druguih objekata(od jedan do tri stepena) ...
Dakle,postoji kontradiktornost između moderne i tradicionalne astrologije ...

Na osnovu ovog zacrvenjenog, ti si dinarski tip čoveka, a ne škorpija.
 
Ne mora da znaci da ce zena u znaku ribe imati dominantne osobine ovog znaka ako joj je horoskop takav da ribe nisu ni u prvoj kuci niti bitnim planetama, dakle moguce je da zena bude u znaku Ribe ali da ima osobine drugih znakova . Ja sam znao jednu devojku koja nije bila Riba u znaku ali je imala sve osobine tog znaka jer taj znak joj je bio i u mesecu i u prvoj kuci . Bila je na prvi pogled povucena i fina ali na drugi veoma prevrtljiva, sklona odrzavanju paralelnih veza, uglavnom osobe koje imaju dominantne osobine ovog znaka su veoma nepouzdane i prevrtljive, nemaju neki karakter, mutne su , povucenije, dvolicne, koketne.
 
Poslednja izmena:
Ja znam jednu "ribu" koja je prevarila muža, uhvaćena na delu, a onda nije htela da prizna, da bi posle batina sve priznala. E posle je ucenjivala muža da neće da se vrati kući dok on ne otera majku. Sada je sva fina, ali i dalje joj viri ***** iz očiju.

A znam i jednu drugu što je glupa ko *****.

Sve u svemu, ne mislim da su nešto inteligentne, osim da ucenjuju nekaoga i prave zvrčke, što po sadašnjim standardima ne spada u inteligenciju.

- - - - - - - - - -



Na osnovu ovog zacrvenjenog, ti si dinarski tip čoveka, a ne škorpija.

Dva primera ne govore o znaku
I te osobine koje si opisao ko zna čemu mogu da se prepišu
Ucenjivati i varati može svako-svi znaci to rade -nema veze sa horoskopom
 

Back
Top