Download full igara.....

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Pozdravche, trazio sam na sve svetske pretrazivache i svuda, isao preko bittornada, preko Kazzae i nisam nasao nigde skoro ni jednu igricu a da nije DEMO. Da li mozda znate neki sajt sa koga se moze preuzeti neka full igra. Velicina te igrice mi nije bitna i po 5gb neka je....
 
BigMazi:
Pozdravche, trazio sam na sve svetske pretrazivache i svuda, isao preko bittornada, preko Kazzae i nisam nasao nigde skoro ni jednu igricu a da nije DEMO. Da li mozda znate neki sajt sa koga se moze preuzeti neka full igra. Velicina te igrice mi nije bitna i po 5gb neka je....
Koristi torrente i p2p programe (samo ne kazza) i naci ces ( naravno uz dobru konekciju)
 
Sve ovo sto ti oni nude su P2P programi a jako je rizicno skidati vece igre preko njih jel nikad ne znas kad ce onaj od koga je preuzimas da se diskonektuje ili da li ce ti uopste dozvoliti da skidas igru od njega.A i uvek ce ti neko koristiti upload za to vreme.
Ja znam sajtove sa ogromnom kolekcjom igara i mozes da ih downloadujes preko bilo koje download managera, cak mozes i da prekidas pa da nastavljas.
Ovo je kulturnije, a ti kako hoces :twisted:
 
2 loop
foliras se.
Da znas rekao bi.Niko te nece banovati ako napises a ako se toliko plasis mozes da posaljes i na privat. A u sustinini pa sta i da te banuju jednostavno otvoris nov nick :)
Nego se ti foliras, kao fora znas a nemas pojma.
Da takvi sajtovi postoje itekako bi znao. Visio sam svojevremno na gomili warez foruma i skoro 90% stvari sa svih takvih sajtova (pogotovo nove vruce stvari) se svode na torret fajlove.
Ili kazi ili cuti.
 

Back
Top