EKSKURZIJA OSNOVACA: Đake odveli u posetu Ceci u njenoj vili i dobili CD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

proka

Legenda
Poruka
57.100
EKSKURZIJA OSNOVACA: Đake odveli u posetu Ceci u njenoj vili i dobili CD
DRUŠTVO12:34, 03.06.2016








BEOGRAD - U okviru jednodnevne eskurzije odeljenja trećeg razreda osnovne škole "23. oktobar" iz Sremskih Karlovaca, đaci su imali priliku da posete dom Svetlane Ražnatović, koja se sa mališanima družila, a na poklon im je dala potpisan CD.
Ovaj nesvakidašnji događaj otkrio nam je roditelj učenice III/2 razreda ove škole (ime poznato redakciji), koja se pre dva dana vratila sa pomenute ekskurzije i tati ispričala kako joj je bilo.
"Na moje pitanje kako je bilo na eskurziji, prvo što mi je rekla je da su bili kod Cece u kući, da je kuća ogromna, da su dobili autogram i CD lično od nje. Moje dete nije vaspitano da zna ko je Ceca, pogotovo ne da se takvoj osobi divi i traži od nje autogram", kaže on.

U dogovoru sa školom i prema planu puta trebalo je da deca posete Zoološki vrt, Avalski toranj, Muzej vazduhoplovstva i stadion Crvene zvezde. Prema rečima njegovog deteta, ali i još nekolicine vršnjaka koju je, kako tvrdi, kontaktirao, tri učiteljice koje su vodile decu na ekskurziju dosetile su se da bi zanimljivo da probaju da posete i Cecinu kuću, koja se nalazi pored Marakane.
"U početku sam mislio da je šala, ali sam shvatio, znajući svoje dete da ipak govori istinu. Naravno da je većina dece i roditelja sa oduševljenjem, a ne sa nevericom kao ja, dočekala priču o toj poseti, jer živimo u takvom društvu gde je sve naopako, ali moje dete i ja ne delimo to oduševljenje", jasan je on.
Znamenitosti Beograda (Foto: Zorana Jevtić)
Za 021 dodaje i da je jutros lično pozvao direktora škole, koji mu je objasnio da su učiteljice Cecu "verovatno srele na parkingu", a kako tvrdi, nakon toga je počeo da ga vređa. I redakcija 021 pokušala je da stupi u kontakt sa direktorom škole "23. oktobar" Goranom Maravićem, ali je on spustio slušalicu nakon što je čuo razlog poziva.
Javnost će za sada ostati uskraćena za obrazloženje ovog postupka učiteljica, jer direktor Maravić ni nakon nekoliko kasnijih pokušaja nije želeo da se odazove.
Načelnik školske uprave za Južnobački okrug Jovan Vukčević rekao je da ne može da komentariše slučaj o kome nema sve potrebne informacije, ali je napomenuo da ni jedna škola ne sme da odstupa od utvrđenog plana ekskurzija.
(Radio 021/Gordana Ćosić)

- - - - - - - - - -

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/e...ceci-u-njenoj-vili-i-dobili-cd-clanak-2292537

- - - - - - - - - -

da li je to primereno školi?

da li deca u 3 razredu osnovne, znaju ko je ceca?

da li je jelena karleuša u pravu sa svojim izjavama o cecI ??

- - - - - - - - - -

da li da učiteljice decu odvedu i na farmu, pa da deca imaju vrh eskurziju i kompletiraju događaj ???
 
"U početku sam mislio da je šala, ali sam shvatio, znajući svoje dete da ipak govori istinu. Naravno da je većina dece i roditelja sa oduševljenjem, a ne sa nevericom kao ja, dočekala priču o toj poseti, jer živimo u takvom društvu gde je sve naopako, ali moje dete i ja ne delimo to oduševljenje", jasan je on.

kljucne reci po meni

i ne moze se reci i ne zapl;akati , nego samo reci uz plac
 
Да ли су деца посетила све што је било у плану екскурзије и да ли су дошли кући жива и здрава? Јесу. Дакле, проблема нема.
А што се тиче певаљкиних песама, ко их слуша, нека их слуша, њихов проблем (да, проблем).
 
лепше цеца нег титов гроб ил јелена
Titov grob je nasa istorija koja, a s obzirom da nam je novija istorija prilicno kratkog veka, je jako vazna
za vaspitavanje dece. Da li deca u skolama uce kako se Ceca udala za Arkana ili uce potpisivanje pakta,
pa onda i 27. mart, pa 6.april1941.
Ja sam znala da ti nisi cist u glavu,a l bre da ovoliko nisi, nisam mogla ni da pretpostavim
A imas skolovanje od 7 stepena ( ne Celzijusivih, verovatno Faenehajtovih).
Ej, covek sedmi stepen ( to je valjda univerzitetski profesor barem na Megatrendu) i kaze da je Ceca vaznija od
60 godina istorije Jugoslavije.
 
Пре неко вече сам на једном јавном месту (које сам убрзо напустила због лоше музике) начула како неки агресивни аутономаши унајвеће разглабају о тој певаљки, њеним песмама ћерки, сину, породици док су слушали музику која је исто то као што та певаљка пева, али на енглеском... ваљда више воле шунд на енглеском јер га не разумеју добро као српски.
 
Пре неко вече сам на једном јавном месту (које сам убрзо напустила због лоше музике) начула како неки агресивни аутономаши унајвеће разглабају о тој певаљки, њеним песмама ћерки, сину, породици док су слушали музику која је исто то као што та певаљка пева, али на енглеском... ваљда више воле шунд на енглеском јер га не разумеју добро као српски.
I kakve sada ovo veze ima sa naslovom i ovom decom?
Da se nisi zayebala pa piskaras na pogresnom mestu?
Koga briga sta si ti slusala i gde si bila.
 
I kakve sada ovo veze ima sa naslovom i ovom decom?
Da se nisi zayebala pa piskaras na pogresnom mestu?
Koga briga sta si ti slusala i gde si bila.

То је чисто поређење оних који лансирају овакве дебилне вести и оних против којих те вести лансирају.
И има везе са темом, либерални муслимански хрватски сепаратисти знају зашто.
 
Titov grob je nasa istorija koja, a s obzirom da nam je novija istorija prilicno kratkog veka, je jako vazna
za vaspitavanje dece. Da li deca u skolama uce kako se Ceca udala za Arkana ili uce potpisivanje pakta,
pa onda i 27. mart, pa 6.april1941.
Ja sam znala da ti nisi cist u glavu,a l bre da ovoliko nisi, nisam mogla ni da pretpostavim
A imas skolovanje od 7 stepena ( ne Celzijusivih, verovatno Faenehajtovih).
Ej, covek sedmi stepen ( to je valjda univerzitetski profesor barem na Megatrendu) i kaze da je Ceca vaznija od
60 godina istorije Jugoslavije.

1. титов гроб је ВАША историја, ВАМА је гроб важан, Србима не, они су постојали и пре тита.
2. ко је чист а ко не - јасно је из многих ствари, ти осим дрскости немаш ниједан квалитет, ал ни дрскост код тебе није квалитет јер заступаш пропале ствари, ти си самим тим лузер јер све што је тито направио је пропало.
према том твоја дрскост није ни дрскост већ безобразлук.
3. оног момента, од 1943. - 1945. кад је тито примио хрватске фашисте домобране и усташе у партизане - идеја југословенске нације тј југословена је урнисана. тим је тито аболирао хрвате од страшних злочина које су починили и превео их са поражене стране у ww2 на страну победника тј Срба. хрвати су то схватили као награду, помислили да се злочин исплати и наравно поновили злочин деведесетих година потпуно етнички очистивши лијепу њихову, а опет су награђени за злочин добивши државу. оно што није успео павелић успео је твој тито водећи далековиду патриотску хрватску политику. према том да се даље не објашњавамо, твоји комплекси видљиви су и без моје одбране од твојих напада. обиђи моје постове наредни пут и сваки следећи пут јер ћу те сваки пут урнисати, знај..
 
Нисам чула да се душебрижничка новинаршчад бунила због разних матурских вечери или најобичнијих викенд-излазака омладине на којима грозота од најгорег турбо фолка бургија мозгове. Можда им то не смета јер можда волУ такву ,,мелодију и поезију''.

- - - - - - - - - -

Niko nema pravo da namece mimo skolskog programa koji je utvrdjen ne slucajno, svoje afinitete deci (i to kakve?).

I da se zna, apsolutno nemam nista protiv nje kao pevacice, ali .....tu je toliko veliko "ali" da je besmisleno dalje i pisati.

Тачно. Нити деца имају права да намећу свој лош укус наставницима у разним изласцима у дискотеке који су предвиђени на скоро свим екскурзијама па опет се то чини и то уз благослов и родитеља и туристичких агенција и шире јавности. Правда за строги музички укус!
 
Пре неко вече сам на једном јавном месту (које сам убрзо напустила због лоше музике) начула како неки агресивни аутономаши унајвеће разглабају о тој певаљки, њеним песмама ћерки, сину, породици док су слушали музику која је исто то као што та певаљка пева, али на енглеском... ваљда више воле шунд на енглеском јер га не разумеју добро као српски.
A jel ta pevaljka sto je zavijala na engleskom pravnosnazno osudjena da je ostetila drzavu Srbiju za 22 miliona maraka putem utaje poreza . :think:
 
Titov grob je nasa istorija koja, a s obzirom da nam je novija istorija prilicno kratkog veka, je jako vazna
za vaspitavanje dece. Da li deca u skolama uce kako se Ceca udala za Arkana ili uce potpisivanje pakta,
pa onda i 27. mart, pa 6.april1941.
Ja sam znala da ti nisi cist u glavu,a l bre da ovoliko nisi, nisam mogla ni da pretpostavim
A imas skolovanje od 7 stepena ( ne Celzijusivih, verovatno Faenehajtovih).
Ej, covek sedmi stepen ( to je valjda univerzitetski profesor barem na Megatrendu) i kaze da je Ceca vaznija od
60 godina istorije Jugoslavije.

Izvini, ali Megatrend je Sorbona spram tvog (današnjeg) Filološkog a Ceca je Grejs Keli spram Jovanke, pratilje srbomrsca Josipa.
Ne kažem da je Ceca dobra za Srbiju ali barem nije smrtonosna za razliku od ustaše Josipa.

Uostalom, da ti je tako fino bilo u SFRJ, ne bi živela u Nemačkoj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top