Велики Прасак и добро питање

Ja se ne tešim, al' zato mogu da pravim velike rasprave;)

Bolje ti je da prestaneš dok nisi stvarno polude:rolleyes:

Ja bi ipak više voleo da ti poludiš na prirodni način:cool:

Hahahaha, to što ti praviš, to su samo velike fantazije, a rekoh ti alfalogo, fantazirati može svako... škola za to nije potrebna. To i sam najbolje znaš :klap: Koliko god se ti trudio da proturiš blogerske rasprave, kod mene to ne prolazi.... Stena sam ti ja, i to ogromna :):klap::hahaha:
 
Hahahaha, to što ti praviš, to su samo velike fantazije, a rekoh ti alfalogo, fantazirati može svako... škola za to nije potrebna. To i sam najbolje znaš :klap: Koliko god se ti trudio da proturiš blogerske rasprave, kod mene to ne prolazi...
Pa dobro, a el možeš da nam navedeš na kom principu bi trebao da funkcioniše kvantni komojuter?! Jedino ako ti i to nije blogerska rasprava:zblesav:

. Stena sam ti ja, i to ogromna :):klap::hahaha:

Biće da smo mi ovde svi definitivno upoznati sa time da si ti jedan ogroman blentov, a može biti i da si blizu nekih terapija:(
 
Pa dobro, a el možeš da nam navedeš na kom principu bi trebao da funkcioniše kvantni komojuter?! Jedino ako ti i to nije blogerska rasprava:zblesav:



Biće da smo mi ovde svi definitivno upoznati sa time da si ti jedan ogroman blentov, a može biti i da si blizu nekih terapija:(

A ne, ovde taj princip neću objašnjavati, nije tema. Stena sam ti ja, i to ogromna :)
 

Back
Top