Ko puno prica......

Ljudi ne koriste search, inače bi našli sve one teme koje postoje a ponavljaju se.
Zato sam ja otvorio samo jednu temu, a ovde sam već par meseci.
A kakve izraze koristiti ako ne one koji svi razumeju?
**** **** ****...
:P
 
(Ma, Resident, mnogo mi se svidja tvoj nick! Veliki sam obožavalac Resident Evil-a!)
Nego... pomalo si u pravu. Ovaj se podforum zove "Ljubav i sex" a većina govori o samo o sexu. S obzirom na tvoju temu, jesi pomislio da "ko mnogo priča, malo upražnjava"?
 
Meni je baš smaranje da uopšte i čitam te teme u kojima se raspreda o tome koje poze volite, koliki vam je, kolika nam je .... da li bi ste ostavili dečka zato što mu je mali/veliki i sl. .....
Ovaj deo LJ&S deluje više kao tezga za nabacivanje.
 
Fantina:
(Ma, Resident, mnogo mi se svidja tvoj nick! Veliki sam obožavalac Resident Evil-a!)
Nego... pomalo si u pravu. Ovaj se podforum zove "Ljubav i sex" a većina govori o samo o sexu. S obzirom na tvoju temu, jesi pomislio da "ko mnogo priča, malo upražnjava"?

Tako nekako, deluje mi poput onih sms poruka na palmi i slicnim tv. Treba ljudi da pricaju o sex-u to je normalno, moze se to i drugacije izvesti. Ali ko sam ja da o tome sudim, poz za sve koji me razumeju!!!
 
NatasaNatasa:
Meni je baš smaranje da uopšte i čitam te teme u kojima se raspreda o tome koje poze volite, koliki vam je, kolika nam je .... da li bi ste ostavili dečka zato što mu je mali/veliki i sl. .....
Ovaj deo LJ&S deluje više kao tezga za nabacivanje.


Ah to ti mislis da se svi tebi nabacuju? :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top