Intervideo home theater i asus tv fm card kako to radi?

Sasa Zuber

Početnik
Poruka
23
Za rodjendan sam dobio ASUS TV FM CARD i uz nju ovaj softver.Ne znam kako da sa radija ili tv-a da snimim nesto u komp tj kliknem na rec dugme i n kao snima kad prekinem imam kao snimljen neki fajl(konkretno sa radija sam probao on to snimi u mp2 fajl kad pustim sni,mljeni materijal necuje se nista samo tisina onda to konvertujem u mp3 i pustim sa nekim od plejera ali avaj meni opet iso TISINA).Da li neko zna kako se koristi ovaj program i da mi pomogne oko toga.
PS Unapred puno hvala
 
Sasa Zuber:
Za rodjendan sam dobio ASUS TV FM CARD i uz nju ovaj softver.Ne znam kako da sa radija ili tv-a da snimim nesto u komp tj kliknem na rec dugme i n kao snima kad prekinem imam kao snimljen neki fajl(konkretno sa radija sam probao on to snimi u mp2 fajl kad pustim sni,mljeni materijal necuje se nista samo tisina onda to konvertujem u mp3 i pustim sa nekim od plejera ali avaj meni opet iso TISINA).Da li neko zna kako se koristi ovaj program i da mi pomogne oko toga.
PS Unapred puno hvala
Kada budeš pokrenuo makar jedan od mnogo alternativnih programa, videćeš koliko je home theater loš. Prvo pokušaj sa Dscaler-om koji, sa svojim filterima daje apsolutno najbolju sliku.
http://prdownloads.sourceforge.net/deinterlace/DScaler4114.exe?download
Sledeća preporuka je Fly2000 tv.
 
Imam instaliran home theater najnoviju verziju.Stose tice slike nije lose.Snimanje zvuka sa radio stanica je katastrofalno lose.A i ne podrzava teleteks.
Zato sam presao na CHris tv.
Inzvanredno radi sa asusovom tv karticom samo ne podrzava u potpunosti daljinski.
Snimanje tona sa radio stanica je izuzetno kvalitetno(ujedno u njemu imas da biras u koji format odmah hoces da snimas pesme)A imas i TELETEKS sto sa inter video nema.
 
Prvo jesi ubo kabal iz tv karte u zvuccnu.
Drugo jesi isso da podesiss source za zvuk u Inter.Video config po defaultu je source cd izaberi aux.
Treche onda che da snima zvuk a fajl je mpeg i imass izbor good better best isto u configu
Ccetvrto ako za zemlju ne izaberess croatia vech izaberess nesrechnu yu nechess imati teletext.
Dok sam imo win i doticcnu karticu sve je lepo ssljakalo.
Et nadam se da sam ti nessto pomogo.
 

Back
Top