Podelimo Bosnu Ponosnu...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.051
Dobro rajo, mislim da je dosta zezancije:
Ako Srbi koji su živeli u jednoj državi još od 1918-e godine nisu više u jednoj državi, ZAŠTO bi 'Bošnjaci' trebali biti u jednoj državi? Vreme je da raskolčimo tu bezveznu veštačku izmišljotinu BiH.....
 
fosilvaso:
Dobro rajo, mislim da je dosta zezancije:
Ako Srbi koji su živeli u jednoj državi još od 1918-e godine nisu više u jednoj državi, ZAŠTO bi 'Bošnjaci' trebali biti u jednoj državi? Vreme je da raskolčimo tu bezveznu veštačku izmišljotinu BiH.....

Ти се можда зезаш... АЛИ ТО ЋЕ ДА СЕ ДЕСИ... и то не због нас, него због ВАТИКАНА... лукави Латини ће да доврше што су започели... 8-)
 
A da, ti lukavi latini kad krenu. Znas imao je deda mog druga obicaj da kaze da lukavi radi to i to. Pr. Koka kola je lepa, ali ima CO2 i tu neke hemikalije. To tako lukavi napravio da nas zafrkne. Itd. Imao je tako dosta prica vezanih za lukavog, koji je moga si pretpostaviti djavo.
Inace razdvajanje BIH. Nema nista od toga. Od ujedinjenja sa Srbijom jos manje. Prvo Ameri nece da dozvole, a ovi iz EU smatraju da posto cemo pre ili kasnije svi postati clanovi, da ce sve da se zaboravi. Ipak cemo tada ziveti u necemu sto lici na jednu zemlju. Da nema mrznje bilo bi kao da smo ponovo u Jugi. I tako nikome osim Srbima i Hrvatima to nije u interesu.
Treba da se razdvoji, treba. Bilo mi je smesno, a Bosancima valjda ponizavajuce kada su Srbi iz Srpske dosli u BG da navijaju za SCG, dok je za Bosnu navijalo par stotina Bosanaca. Mislim smesno. I treba tako da nastavimo. Dajemo svima iz RS pasos, i pustamo njihove sportiste ukoliko zele da nastupaju za nas. Bosanci mogu u tom slucaju samo da se nerviraju. I da im guramo nasu kulturu (mada i nije neka, ali nasa je). Ako ne mozemo u rat sa T 72 idemo sa muzicarima, tajkunima i sportistima.
 
eremita:
Ти се можда зезаш... АЛИ ТО ЋЕ ДА СЕ ДЕСИ... и то не због нас, него због ВАТИКАНА... лукави Латини ће да доврше што су започели... 8-)
Неће, има мач СВ.ПРАВОСЛАВЉА ДА ИХ ЗАУСТАВИ МОЋНА ПРАВОСЛАВНА РУСИЈА
 
@ далматинка

Не живимо више у истој држави, хвала Богу, па смем да погрешим... :lol:
свеједно - доообро... јер ме нешто, право да ти кажем, заболе за вас...
...
националисти, кажеш
...
ако је тако... онда, далеко ти лијепа твоја.
Оде ти селе - на игноре.
 
commodore:
@ далматинка

Не живимо више у истој држави, хвала Богу, па смем да погрешим... :lol:
свеједно - доообро... јер ме нешто, право да ти кажем, заболе за вас...
...
националисти, кажеш
...
ако је тако... онда, далеко ти лијепа твоја.
Оде ти селе - на игноре.

Nikad oni Commodore nisu ni bili ljudi....Ma, ko ih nezna, skupo bi ih platio... :-x
 
analiticar:
Nikad oni Commodore nisu ni bili ljudi....Ma, ko ih nezna, skupo bi ih platio... :-x

Е а ти се одлучи више за кога си...
******, престао сам да те капирам на овом форуму... Шта пишеш сад? Какви су ти то ставови? Ти пре ниси тако писао?
 

Back
Top