Nesvesno a i nesavesno koriscenje nadimaka....

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Palo mi je napamet da napisem ovu temu, ako vec nije bila, na brzinu nisam je nasao, jer sam gledao spisak clanova na krstarici, i...

Inace ja sam hteo da se prijavim kao samo "Aleksej", ali... nije moglo....

I skoro naletim na tom spisku clanova neki tip se registrovao kao "Aleksej" napisao jedan ili nijedan posti, i nikad se vise nije pojavio..... A ja zbog njega ne mogu da koristim taj nadima, morao sam da dodam i ono BASO iza, a to mi je skracenica za nesto....

Imate li neka ovakva iskustva....?
 
Vec su raspravljali o tim clanovima sto imaju 1 ili nijedan post....ispade da ih ne teba brisati..Mada ja imam problema na jednom drugom forumu (da ga ne reklamiram sada). Clan koji ima malo poruka (kao ja,4) gubi pravo da salje PPove! A meni bas treba...nadam se da ce se neki mod smilovati da umesto mene posalje PP
 
treba zasukati rukave....i uhvatiti se u koshtac sa takvom problematikom....jer ipak je to nadimak na nekakvome forumu....treba tu dosta toga smisliti....to su dani rada....temeljnog....a onda ti neko prijavi taj nik pre tebe....i sad se moramo ponovo napinjati da smislimo neki da bude dobar....i sve...hahaha super fora...
 
loop:
Zasto, mnogo je bolji i upecatljiviji Aleksej_BASO nego Aleksej.
I dosad ako mi nije palo na pamet 50 nickova koji nisu registrovani nije ni manje.

Znas u pravu si totalno! Bezveze sam i postavljao temu, kad malo razmislim, ovako sam dao neku bas personalnu notu svom niku, i istovremeno reklamiram brend, kako to sad ljudi kazu, a za koji jos niko ne zna sta je, a ja znam. :D
 

Back
Top