Real Madrid - Partizan 1:0

Keeper:
nisam gledao utakmicu (nemam B92) ... ali kazu da je njihov gol bio iz ofsajda ??? ... ne znam. Al Pantic se pokazao kao dosta dobar.

ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
nisam gledao utakmicu (nemam B92) ... ali kazu da je njihov gol bio iz ofsajda ??? ... ne znam. Al Pantic se pokazao kao dosta dobar.

ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.

... ma pokazace oni njima u beogradu :lol: hehe.
tetke 'oce sve parama, e ne moze :lol:
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
nisam gledao utakmicu (nemam B92) ... ali kazu da je njihov gol bio iz ofsajda ??? ... ne znam. Al Pantic se pokazao kao dosta dobar.

ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.

... ma pokazace oni njima u beogradu :lol: hehe.
tetke 'oce sve parama, e ne moze :lol:

pa da trebalo bi ih u Beogradu napunit.
ne zbog pobjede vec zbog cigana da im se zacepe usta
kad bi zvezda odigrala ovako dobru utakmicu kao partizan protiv reala? nikad, nikad, nikad.

MNOGO SMO JAKI
 
ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.[/quote]


Kako si gledao utakmicu kad je gol dao Raul i to iz cistog ofsajda!
 
JUPI!!!!
Partizan izgubio!!!Nemoj da ste smesni koji crni partizan da pobedi?Pa jel ste videli bre da su se ovi iz reala takmicili (ko ce vise puta da sutne na gol a da ga ne postigne!)Pa real da je hteo zgazio bi ih ne bi prisli golu!Videli ste da su izbacili Ronalda i Zidana sto tako ne uradise protiv Juventusa u polufinalu proslogodisnje lige sampiona?
Ono je bilo cisto zezanje sinoc!
A tek onaj komentator mnogo k*nja izjavama tipa da partizan moze do sva tri boda kod kuce protiv reala!
Pozdrav od jednog vatrenog DELIJE!
 
cegevara:
ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.


Kako si gledao utakmicu kad je gol dao Raul i to iz cistog ofsajda![/quote]

zatp sto sam gledao utakmicu u jednoj kafani jer nijesam imao premiere kuci.

sad sam skontao da sam pogrijesio ime a ono to bogami nije bilo no o od ofsajda.
 
Chan Shaolin Si:
cegevara:
ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.


Kako si gledao utakmicu kad je gol dao Raul i to iz cistog ofsajda!

zatp sto sam gledao utakmicu u jednoj kafani jer nijesam imao premiere kuci.

sad sam skontao da sam pogrijesio ime a ono to bogami nije bilo no o od ofsajda.[/quote]
 
Anonymous:
Chan Shaolin Si:
cegevara:
ni o od ofsajda covjece figo ga glavom dade preko 16 partizanovih igraca.

ja sam gledao utakmicu samo da si vidio kakvu sansu je imao ilic cini mi se nego mu se Beckam postavi naidje mu lopta on je iz voleja napuca vidio je onaj golman nebi covjece steta bas mi zao dobro su igrali nema sta.


Kako si gledao utakmicu kad je gol dao Raul i to iz cistog ofsajda!

zatp sto sam gledao utakmicu u jednoj kafani jer nijesam imao premiere kuci.

sad sam skontao da sam pogrijesio ime a ono to bogami nije bilo no o od ofsajda.
[/quote]

To sam ja rekao.
 
Vlado_KV:
JUPI!!!!
Partizan izgubio!!!Nemoj da ste smesni koji crni partizan da pobedi?Pa jel ste videli bre da su se ovi iz reala takmicili (ko ce vise puta da sutne na gol a da ga ne postigne!)Pa real da je hteo zgazio bi ih ne bi prisli golu!Videli ste da su izbacili Ronalda i Zidana sto tako ne uradise protiv Juventusa u polufinalu proslogodisnje lige sampiona?
Ono je bilo cisto zezanje sinoc!
A tek onaj komentator mnogo k*nja izjavama tipa da partizan moze do sva tri boda kod kuce protiv reala!
Pozdrav od jednog vatrenog DELIJE!

ej, Chao, evo ih "delije" opet, sta sam ti rekao :lol: :lol: :lol:
hihiihihihiihihiihihihiihh
ej, decko, ja mislim da se i Njukastl zezao sa nama ....... PppPpp
ne, ozbiljno, ne budi smesan. mislis li ti da su oni ludi da se zezaju na 1:0 pred svojom publikom protiv "autsajdera"? ..... naravno da su hteli, poput vas cigana, da odemo kuci sa barem petardom, al' sta ces, nije se moglo :wink: :lol:
 
Keeper:
Vlado_KV:
JUPI!!!!
Partizan izgubio!!!Nemoj da ste smesni koji crni partizan da pobedi?Pa jel ste videli bre da su se ovi iz reala takmicili (ko ce vise puta da sutne na gol a da ga ne postigne!)Pa real da je hteo zgazio bi ih ne bi prisli golu!Videli ste da su izbacili Ronalda i Zidana sto tako ne uradise protiv Juventusa u polufinalu proslogodisnje lige sampiona?
Ono je bilo cisto zezanje sinoc!
A tek onaj komentator mnogo k*nja izjavama tipa da partizan moze do sva tri boda kod kuce protiv reala!
Pozdrav od jednog vatrenog DELIJE!

ej, Chao, evo ih "delije" opet, sta sam ti rekao :lol: :lol: :lol:
hihiihihihiihihiihihihiihh
ej, decko, ja mislim da se i Njukastl zezao sa nama ....... PppPpp
ne, ozbiljno, ne budi smesan. mislis li ti da su oni ludi da se zezaju na 1:0 pred svojom publikom protiv "autsajdera"? ..... naravno da su hteli, poput vas cigana, da odemo kuci sa barem petardom, al' sta ces, nije se moglo :wink: :lol:

pusti covjeka keeperu ne obracaj paznju on puca od bijesa zbog minimalnog poraza.

e moj KV crvena zvijezda ce da udje u ligu shampiona kad i Jedinstvo iz Bijelog Polja eto ili Rudar iz Pljevalja pa ce bit´ zajedno u grupu znas a znas kad ce to bit?

kad na vrbi zasvrbi
 
svako je postigao sta je mogao...
zvezda je bila prvak evrope, a partizan moze bar da
se ponosi sto danas gubi samo sa 1 razlike, i to je
uspeh, i to veliki, potpuno se slazem :lol:

zvezda se pokazala, bila prvak evrope pa smo se
radovali onda, danas se radujemo kad partizna udje
u ligu sampiona. jedan gol za 3 utakmice je ipak
veliki uspeh za tako mali klub kao sto je partizan,
nadam se samo da nece biti poslednji :(

inace sav nas danasnji fudbal je smesan i glupo
je loziti se oko toga... partizan ce ispasti kao
4. a ni zvezda nece jos dugo... pa ce igrati onda
bar medjusobno u nasoj smesnoj ligi kak bi mogli
bar nekog "jakog" protivnika da pobede :oops: :lol:

bolje gledajte kosarku, vaterpolo.... tu mozete da vidite
kako pobedjujemo najbolje ekipe, a u fudbalu samo da budete
srecni kad ne izgubimo sa puno razlike i da onda kazemo
da smo super igrali :lol: 8)
 
SVAKA SAST CRNO BELIMA
I POZIVAM SVE PRAVE DELIJA DA NE BLAMIRAJU C.ZVEZDU
I DA SE UZDRZE OD SUJETE I MRZNJE I LJUBOMORE JER TO SPORTSKI NIJE...
JOS JEDNOM CESTITKE CRNO BELIMA I DAJ BOZE DA REAL PADNE U BEOGRADU
 
razbijac:
svako je postigao sta je mogao...
zvezda je bila prvak evrope, a partizan moze bar da
se ponosi sto danas gubi samo sa 1 razlike, i to je
uspeh, i to veliki, potpuno se slazem :lol:

zvezda se pokazala, bila prvak evrope pa smo se
radovali onda, danas se radujemo kad partizna udje
u ligu sampiona. jedan gol za 3 utakmice je ipak
veliki uspeh za tako mali klub kao sto je partizan,
nadam se samo da nece biti poslednji :(

inace sav nas danasnji fudbal je smesan i glupo
je loziti se oko toga... partizan ce ispasti kao
4. a ni zvezda nece jos dugo... pa ce igrati onda
bar medjusobno u nasoj smesnoj ligi kak bi mogli
bar nekog "jakog" protivnika da pobede :oops: :lol:

bolje gledajte kosarku, vaterpolo.... tu mozete da vidite
kako pobedjujemo najbolje ekipe, a u fudbalu samo da budete
srecni kad ne izgubimo sa puno razlike i da onda kazemo
da smo super igrali :lol: 8)
ZELIM DA SE IZUZMEM OD OVAKVIH DELIJA OVAKO NESTO MOZE DA NAPISE SAMO NEKO KO U ZOVOTU LOPTU NIJE SUTNUO,KAKAV COVEK...
 

Back
Top