Илегални Сенегалац освојио 400.000 евра на лутрији

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.505
.
Senegalac koji je putem mora došao do Španije kao ilegalni migrant, osvojio je na Božićnoj lutriji 400.000 evra u Andaluziji.

„Ne mogu da verujem, ni pet evra nisam imao u džepu“, kazao je 35-godišnji Senegalac Ngame.

Ngame objašnjava da je pre osam godina došao sa suprugom na špansko ostrvo Tenerife u improvizovanom čamcu, nakon čega je prešao u pokrajinu Almeriju.

„Bilo nas je 65 na tom čamcu i ovde smo zahvaljujući Špancima, koji su nas spasli kada smo već bili u vodi nakon što smo doživeli brodolom“, ističe srećni dobitnik.

On je u Roketas de Maru povremeno radio u staklenicima poljoprivrednih gazdinstava, dok nije ostao bez posla.

 
I sad će lepo da mu traže račun banke za uplatu, koji ne može da otvori jer nema potrebnu dokumentaciju i biće po kratkom postupku deportovan. Bez para, naravno.

Došao je pre 8 godina. Imao je vremena da se snađe. Pored toga na lutriji može dobiti i strani državljanin, bitno je da je kupio tiket. Recimo kad bi neki Nemac uplatio Loto kod nas na osnovu čega bi mogli da mu uskrate nagradu, a otvaranje računa je poso od 10 minuta.
 
I sad će lepo da mu traže račun banke za uplatu, koji ne može da otvori jer nema potrebnu dokumentaciju i biće po kratkom postupku deportovan. Bez para, naravno.

Za koga navijaš ?

Ja za indijance protiv kauboja,
za Sadama Huseina protiv Amerikanaca,
za Vrljike Donje protiv Nemačke (u fudbalu, a i vojno),
za Ruse protiv bilo koga i u bilo čemu,
za gangstere protiv policajaca,
za građanina protiv države ....

I UVEK ZA SIROTINJU PROTIV SISTEMA !
A, ti, kako si ?
Će budeš na televizoru, ha ?
 
Ja navijam da ispetljaju nesto i da on ne dobije te pare...I ja zivim jadno,ne mogu ko on da pobegnem i eto Bog mene mucenika nije pogledao i sve gore zivim.On em 8 godina lepo zivi nista ne radi em sad i preko p... dobio k.... e yebaga dokle vise

Како бре не ради, видиш да се потуцао по стакленицима, брао парадајз и заливао броколи.
А за ово друго што причаш, јесте, није у реду што би нас одмах депортовали кад би се помоћу гумењака докопали обале ЕУ само зато што смо белци.
 
E alal mu vera , Bog da je pogledao i zaista zasluzio je pa i mnogo vise od toga ; )

Takvima da mogu iz svog dzepa bi dao i to ne samo imigrantima iz Afrike , Azije ili odakle , vec i ovde koliko ima tuznih sudbina , kao recimo ona 2 mala brata sto su ostala bez majke ili onaj jadni decko maratonac iz Sombora , nazalost slucajeva je zaista mnogo , a i jedan jedini takav slucaj je previse , bez obzira da li se radilo o Srbinu, Hrvatu, Senegalcu, Sudancu, Vijetnamcu, Kinezu, Paragvajcu ili bilo kome.
 

Back
Top