Djokovic misterija

Verovatno zato što je gubio zbog zdravstvenih razloga, ode lakat, ode koleno pa traži pomoć....mada je to suviše apstraktno da bi delovalo kao istina, pa mi je drago, iako nisam fan Đokovića a i tenis mi je dosadan što je ova tema strpana u teorije zavera....

- - - - - - - - - -

Kada je zdrav taj nema šanse da izgubi a nekada uđe u igru i povređen, nepriča on tebi sve.

Reputejšon a postavljača teme gnusno kazniti.:lol:
 
Pre nekoliko godina po kioscima u Novom Sadu, a i širom Srbije, prodavala se neka knjiga Novaka Đokovića, koja između ostalog propagira bezglutensku (ishranu bez hleba, brašna i uopšte žitarica), a samim tim i vegansku ishranu. Čuo sam da je Nole kolega vegan, da se zdravo hrani i živi zdravo. Vrhunski sportista, po meni jedina VIP ličnost u ovoj našoj državici. Skidam kapu za sve uspehe u privatnom životu i na planu karijere.

Ali... setih se i ove jadne, bedne i mizerne reklame od pre otprilike tri godine:






Kaže: „Za sve koji brinu o svom zdravlju.“ Kakvo sranje. Kakvom zdravlju? Ko jede margarin najebo je, jer je margarin jedan od najgorih GMO otrova.

Setih se, ovom prilikom, i neke priče sa jednim svojim bivšim prijateljem, od pre jedno desetak godina. Čovek mi je bez pardona rekao da mu kojim slučajem muslimani fundamentalisti postave ultimatum da pređe u islam - ili da će ga ubiti - kako bi bez problema prešao na islam. Ja sam mu tada rekao, a isto javno kažem i sada, kako nikada ne bih prešao na islam, hrišćanstvo, judaizam ili bilo koju drugu prizemnu religiju, koju su osnovali cionisti, a koja stavlja ljude na pijedestal boga, slavi bogoborno i bogohulno obrezane ljude kao što su Mojsije, Isus i Muhamed, pa makar poginuo, jer odnos sa bogom nema nikakve veze sa organizovanom religijom, ljudskim izmišljotinama ili mentalnim programima, smišljenim od strane tajnih vladara sveta, preko kojih kontrolišu ljudsko stado. Ne pripadam nijednoj religiji po rođenju, niti ću ikada biti član bilo kakve religije. I on se tada zapitao, sa razlogom, da li je moguće da je toliko lošiji čovek od mene. Ispalo je da jeste.

Isto važi i za Noleta. Ja nikada ne bih savetovao ljude da jedu ono što ja ne jedem, a paštetu (taj najgori otpad iz mesne industrije) ne bih dao čak ni psu, ni za kakav novac, ili bilo šta drugo. Ispade da sam daleko moralniji od Noleta, koji se, na žalost, prodao industriji nezdrave hrane, koja proizvodi GMO kobasice, GMO salame i GMO paštete od goveđih, svinjskih i pilećih tumora, za veoma malu svotu novca. Šta reći? Tuga jedna...
 
Verovatno je u kandzama demona, pa ga nekad oni vode do pobede i daju mu natprirodnu snagu a on im obeca da nece placati porez drzavi Serbije i serbskom narodu, a nekad ga kazne jer hoce da mu isisaju dusu zato ide na joge i budisticke hramove tamo se moli njima za pomoc.
 
Pre nekoliko godina po kioscima u Novom Sadu, a i širom Srbije, prodavala se neka knjiga Novaka Đokovića, koja između ostalog propagira bezglutensku (ishranu bez hleba, brašna i uopšte žitarica), a samim tim i vegansku ishranu. Čuo sam da je Nole kolega vegan, da se zdravo hrani i živi zdravo. Vrhunski sportista, po meni jedina VIP ličnost u ovoj našoj državici. Skidam kapu za sve uspehe u privatnom životu i na planu karijere.

Ali... setih se i ove jadne, bedne i mizerne reklame od pre otprilike tri godine:






Kaže: „Za sve koji brinu o svom zdravlju.“ Kakvo sranje. Kakvom zdravlju? Ko jede margarin najebo je, jer je margarin jedan od najgorih GMO otrova.

Setih se, ovom prilikom, i neke priče sa jednim svojim bivšim prijateljem, od pre jedno desetak godina. Čovek mi je bez pardona rekao da mu kojim slučajem muslimani fundamentalisti postave ultimatum da pređe u islam - ili da će ga ubiti - kako bi bez problema prešao na islam. Ja sam mu tada rekao, a isto javno kažem i sada, kako nikada ne bih prešao na islam, hrišćanstvo, judaizam ili bilo koju drugu prizemnu religiju, koju su osnovali cionisti, a koja stavlja ljude na pijedestal boga, slavi bogoborno i bogohulno obrezane ljude kao što su Mojsije, Isus i Muhamed, pa makar poginuo, jer odnos sa bogom nema nikakve veze sa organizovanom religijom, ljudskim izmišljotinama ili mentalnim programima, smišljenim od strane tajnih vladara sveta, preko kojih kontrolišu ljudsko stado. Ne pripadam nijednoj religiji po rođenju, niti ću ikada biti član bilo kakve religije. I on se tada zapitao, sa razlogom, da li je moguće da je toliko lošiji čovek od mene. Ispalo je da jeste.

Isto važi i za Noleta. Ja nikada ne bih savetovao ljude da jedu ono što ja ne jedem, a paštetu (taj najgori otpad iz mesne industrije) ne bih dao čak ni psu, ni za kakav novac, ili bilo šta drugo. Ispade da sam daleko moralniji od Noleta, koji se, na žalost, prodao industriji nezdrave hrane, koja proizvodi GMO kobasice, GMO salame i GMO paštete od goveđih, svinjskih i pilećih tumora, za veoma malu svotu novca. Šta reći? Tuga jedna...

Ako je vegan zašto je onda išao u "MB" u Mladenovac na čuvenu jagnjetinu na bukovini? :per:

@tema

Nije on tražio lekara zato što je gubio, već je gubio zato što je bio povređen ili mu je bilo loše. Brkaš uzrok i posledicu, ali tako valjda radi mozak kada želi da bude zlonameran.
 
Poslednja izmena:
Prema savetima kineske medicine, srpski teniser je izbacio mlecne preradjevine.

To sa pastetom mu nije trebalo. Svoju ishranu najvecim delom je bazirao na biljkama, a Srbiji u etar salje sliku sa pastetom.
 
kao prvo pocetna premisa teme nije tacna.

cesto je prevazilazio povrede i pobedjivao.

kao drugo reklama je reklama i sta je lose reklamirati neku firmu . skupile se nekoliko firmi da bi mogle da plate pa ih reklamira.

mislite da svi sto nesto reklamiraju koriste te proizvode i da su reklame istina.

zar stvarno vilja lobo onako pere sudove

kad ga pitaju cim se hrani on kaze sta koristi.

hejteri mogu da ga mrze ( nema cure ) a on nek nastavi sa uspesima .
 
Prema savetima kineske medicine, srpski teniser je izbacio mlecne preradjevine.

To sa pastetom mu nije trebalo. Svoju ishranu najvecim delom je bazirao na biljkama, a Srbiji u etar salje sliku sa pastetom.

O tome sam i govorio u najobimnijem postu na ovoj temi.

- - - - - - - - - -

Đoković nije misterija on je poslovan čovek a to jeono što puno vas ovde nerazumeju.

"Jeovo", "jeono"... Ne piše se "nerazumeju", nego "ne razumeju".

- - - - - - - - - -

kao prvo pocetna premisa teme nije tacna.

cesto je prevazilazio povrede i pobedjivao.

kao drugo reklama je reklama i sta je lose reklamirati neku firmu . skupile se nekoliko firmi da bi mogle da plate pa ih reklamira.

mislite da svi sto nesto reklamiraju koriste te proizvode i da su reklame istina.

zar stvarno vilja lobo onako pere sudove

kad ga pitaju cim se hrani on kaze sta koristi.

hejteri mogu da ga mrze ( nema cure ) a on nek nastavi sa uspesima .

Ja sam govorio o moralnom principu. Ne možeš propagirati nešto što ne koristiš, jer si licemer i prodaješ se za male pare. Šta nije jasno? Reklama dođe i prođe, a obraz treba da ostane...
 
Да бре..
Новак је провалио то буђење чакри.
Има 7 степена до 3 ока кад постајеш непобедив :D
Тај,неки фазон.
Читао сам нешто о томе..о томе,шта су практиковали индијски Гуру-и кроз векове.

Провалите само знаК,ЛОГО сваке апотеке?
Лого апотеке има штап и око њега обмотану змију.

Код сваког од нас та змија чучи(спава) у крстима,на доњем делу кичме.
Извесним Јога-тренинзима ти "будиш ту змију" која се полако диже око кичменог стуба све док ти не направи "3 око",највиши 7 степен.
Али да би то досегао потребан је мелтене цео живот..живот,по неким правилима.
Чак и ако неко живи по тим правилима..малтене нико није досегао то 3 око.

У пар наврата је камера чак и хватала неког нашег лика који је посматрао Новакове мечеве(мршаво,уско лице,риђа брадица) који је као годинама био у Индији и који је Новака направио шампионом.

У томе гарантовано има нешто али ја се не бих зајебавао без правих,конкретних инфи..
ђавоља посла
 
Poslednja izmena:
Verovatno zato što je gubio zbog zdravstvenih razloga, ode lakat, ode koleno pa traži pomoć....mada je to suviše apstraktno da bi delovalo kao istina, pa mi je drago, iako nisam fan Đokovića a i tenis mi je dosadan što je ova tema strpana u teorije zavera....

- - - - - - - - - -



Reputejšon a postavljača teme gnusno kazniti.:lol:

E, baš tako....da mu je barem smislio ili primetio nešto kad pobeđuje msm i kad Nadal vadi gaće iz doopeta je zavera verovatno :)))
 

Back
Top