mts lopuze

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.396
Kupio sam internet dodatak za 7 dana . Onda je on istekao 3.10. Medjutim kad sam 4.10 probao da uzmem novi internet za 1 dan rekli su mi da ovaj jos nije istekao . Tacnije stigla je poruka , promociju internet jedan dan ne mozete da aktivirate posto vam je aktivna promocija 1gb 7dana.
Mada sam poveravao ovim recima , posle odredjenog vremena moj sav kredit je otisao .Ne radi se o parama nego o principu . Zalio sam se i oni su rekli da je prigovor neosnovan . Kada se zapocne proces dodataka nije moguce kupiti novi dodatak dok se deaktivacija ne zavrsi .Proces deaktivacije vrsi se u toku noci , a jutro nakon deaktivacije mozete kupiti novi dodatak .


Koliko traje ta deaktivacija . Kome se obratiti za dalji prigovor. Dalje sos kredit sam hteo da aktiviram i pise da je aktiviran naravno nije stiglo nista . Jel i to bilo u procesu deaktivacije
 
Imao sam nekad i MTS i telenor,isti su svi.bezobrazluk do kraja,da je doslo vreme ko mora da uzme od njih net,jer nema drugih uslova,treba da podje sa advokatom da ovaj rastumaci ugovor i da ti tacno objasni kakvi su uslovi i onda ako nest nije u redu.Ne pitas ih nista vec pokrenes parnicu.Kod mene su dosta njih tako dobili i ostecenja za prevaru.Inace ovako nista,uvek su oni u pravu.Bezobrazni su i nemaju mere.
 
Ja cesto koristim 1dan 1 GB dodatak, i jednom se desilo da ode 500din i vise na famozan nacin.
Za sada se drzim da vazi ono da imaju zaposlene koji znaju kako da menjaju zapise u bazi podataka, tj racune.
To mi je verovatnije, jer se mnogo cesce desava nego verovanje da net vazi 24h od trenutka aktiviranja dodatka, a dobijas obavestenje da vazi do kraja dana, a da ti racunaju i naplacuju to sto je po obavestenju dzabe.

Dakle vise mi se cini da je u pitanju neki lovac koji ceslja zapise i onda proizvoljno dopisuje troskove i tako skida kredit na korisnickim nalozima...
Postoji vise dobijenih sudskih slucajeva koji ukazuju upravo na to.
Simptomaticno je da i pored ociglednog muljanja po bazi, tj dopisivanja nenapravljenih racuna, MTS i dalje ne cisti takve pojedince iz svojih redova...

Da li je bahatost drzavne sluzbe, orgganizovana pljacka ili nehat firme u pitanju ne znam...
Oni sami treba da imaju internu sluzbu kontrole ili policije tzv...Radio sam telekomunikacionu kontrolu i sve moze da se i nanjusi i otkrije, na osnovu jednog pokazatelja a kamoli na osnovu neceg sto je sudski jasno...
 
Meni su se desila 2 problema, prvi kada sam kupio karticu mtsa čim sam je ubacio u fon počelo je svih 200 djunti. Drugi je kupio sam internet za 7 dana od 125din stiže poruka da je kupljeno kada sam pokrenuo net ni da popne odem ja na meni kada ono nema ni interneta ni kredita
 
Kupio sam internet dodatak za 7 dana . Onda je on istekao 3.10. Medjutim kad sam 4.10 probao da uzmem novi internet za 1 dan rekli su mi da ovaj jos nije istekao . Tacnije stigla je poruka , promociju internet jedan dan ne mozete da aktivirate posto vam je aktivna promocija 1gb 7dana.
Mada sam poveravao ovim recima , posle odredjenog vremena moj sav kredit je otisao .Ne radi se o parama nego o principu . Zalio sam se i oni su rekli da je prigovor neosnovan . Kada se zapocne proces dodataka nije moguce kupiti novi dodatak dok se deaktivacija ne zavrsi .Proces deaktivacije vrsi se u toku noci , a jutro nakon deaktivacije mozete kupiti novi dodatak .


Koliko traje ta deaktivacija . Kome se obratiti za dalji prigovor. Dalje sos kredit sam hteo da aktiviram i pise da je aktiviran naravno nije stiglo nista . Jel i to bilo u procesu deaktivacije

Pa meni su pokusali da naplate signal modema dok je bio iskljucen interen,oce malo morgen.
 
Internet od nekih 10 megabita nije bio bas 10 megabita nego mozda i duplo sporiji... Kada sam zvao tehnicku sluzbu MTS-a i rekao im da ja placam internet od 10 megabita a ne od 5, oni su mi lepo objasnili da ja ne placam internet brzine 10 megabita vec internet brzine DO 10 megabita. To znaci da moze da bude i znatno sporiji, ali je sigurno da ne moze da bude brzi :)
 
Ja sam imala svoju situaciju sa Mts-om, zbog čega više nisam njihov korisnik.

Pre više godina, tipa kad sam bila 6., 7. osnovne škole, tata mi je bio svako malo u Italiji, posla radi. Telefonom smo se čuli samo putem poruka i to 2-3 u vr' glave. Račun mi je zaista bio skroman uvek, jer u to vreme se nisam toliko ni dopisivala, niti sam imala internet na mobu, ništa. Maltene sam mobilni koristila za neku osnovnu komunikaciju i to je to. Stiže kraj meseca, stižu računi, majka otvara kovertu, a račun oko 8000 dinara. Samo što je šlog nije strefio. Naravno, odmah me je optužila da sam ja nabila račun, ali pošto sam joj rekla da nisam, tražila je listing koji ju je uverio da ne lažem.

Naime, u listingu je ubeleženo da sam ja navodno, što je fizički nemoguće, (a i moj otac je potvrdio jer je maltene 99% računa bilo između mene i njega) slala poruke tipa 30 poruka u jednoj sekundi. Pozvali smo operatera koji je rekao da sam ja verovatno jer poruka nije htela da ode kliknula više puta "send", što opet nije tačno jer mi je svaka poruka otišla iz prve, a i mom ćaletu je stiglo onoliko poruka koliko sam poslala.

Mts nije imao nameru da se batali toga, već su insistirali na svojoj teoriji nadrealnoj. Na kraju sam bacila njihovu karticu i prešla u Vip.

Naravno da me posle nisu opet cimali, jer kapiram da je to bila app varijanta.
 

Back
Top