CSKA Sofija

А неким овдашњим клубовима се дугови крију као паре у сламарици. Само се повремено промени (препоштена) гарнитура у управи и пева се иста песма за широке народне масе. :lol:
------------------
Наравно да ће се вратити, и Ференцварош је доживео исту судбину. Мада, мислим да су они избачени у други ранг такмичења. :think:
Па не видим како се крије дуг када је управо ова управа објавила да је Партизан дужан 15 милиона па они смањили на 12 милиона, и какве све то везе има са државом.Још је гора ствар што навијачи клуба који дугује 50 милиона кукају на ФСС, ваљда траже да их избаце шта ли:)!!!

Има таквих клубова доста познати су Ренџерс, није успео да се врати ове године вероватно ће следеће, Наполи више година у другој и трећој лиги, Боависта коначно се вратила прошле године пошто је фудбалски савез поништио пресуду, ту је поменути ЦСКА Софија и Ференцварош, па италијанска Парма због које ми је посебно жао, Јувентус администативним путем, бразилски Ботафого испао прошле године требало би да се врати ове, испадали су и Палмеирас, ове ће Васко да опандркне све велики клубови, Ривер Плата испала и вратила се, Фејнорд је успео да се спасе у последњем тренутку и урадио оно што звездашком руководству не пада на памет, атински Аек се такође вратио ове године, Атлетико Мадрид је испадао и враћао се, има их доста и нигде се не прави толика драма као по питању Звезде.
Sirakov je iz FK Levski,naj veci neprijatelj CSKA.Levski i CSKA su kao Zvezda i Partizan.U poslednih 6 utakmice medju CSKA i Levski imamo 6 pobede!
Evo kako smo gi pretukli za cetvrti put
Пратим релативно добро шта се тамо дешава, није Бугарска у Африци.:)
Оно што знам да су навијачи ЦСКА просрпски орјентисани и углавном навијачке групе из Србије не само навијачи Партизана симпатишу њих за разлику од навијача Левског који су антисрпски орјентисани па су некако огавни свима овде.

Помрачио им је славу Лудогорец последњих година.
 
Плави и једни и други.:)

Није ми само јасно где се БББ нађоше са атинском Панатанаикосом!?

Једино што ме "нервира" код ЦСКА из Софије је боја дресова јер ми се црвени дресови апсолутно не свиђају, нема толико везе са Звездом већ је више ствар укуса.:)
 
Плави и једни и други.:)

Није ми само јасно где се БББ нађоше са атинском Панатанаикосом!?

Једино што ме "нервира" код ЦСКА из Софије је боја дресова јер ми се црвени дресови апсолутно не свиђају, нема толико везе са Звездом већ је више ствар укуса.:)

Na grb Partizan takodje ima crvena zvezda:)
 
Na grb Partizan takodje ima crvena zvezda:)
Знам, али ја сам мислио на дресове.:)

Кад смо код тога ни Партизан ни ЦСКА немају грбове већ амблеме.А и објашњење за петокраку на амблему ЦСКА на википедији ми је мало вероватно:
Club crest
The main element in the current club crest is the red five-pointed star – symbol of glory and power. Red was the colour of the uniform of the Roman legions, associated with love, freedom and aggression. The 6 oak leaves above the star symbolise strength, endurance and traditions. CSKA's name and year of foundation (1948) can be seen below the star, between two Bulgarian flags. The circle form of the crest symbolises infinity and eternity. After CSKA won its 30th national title in 2005, 3 golden stars were added to the logo.
:)
Имају ли навијачи ЦСКА као организована група неки званичан назив, фигурира више назива Сектор Г, Офанзива па зато питам?Окупљају се на северу стадиона.
Углавном ове из Левског називају говедима колико знам!?
 
Знам, али ја сам мислио на дресове.:)

Кад смо код тога ни Партизан ни ЦСКА немају грбове већ амблеме.А и објашњење за петокраку на амблему ЦСКА на википедији ми је мало вероватно:
Club crest
The main element in the current club crest is the red five-pointed star – symbol of glory and power. Red was the colour of the uniform of the Roman legions, associated with love, freedom and aggression. The 6 oak leaves above the star symbolise strength, endurance and traditions. CSKA's name and year of foundation (1948) can be seen below the star, between two Bulgarian flags. The circle form of the crest symbolises infinity and eternity. After CSKA won its 30th national title in 2005, 3 golden stars were added to the logo.
:)
Имају ли навијачи ЦСКА као организована група неки званичан назив, фигурира више назива Сектор Г, Офанзива па зато питам?Окупљају се на северу стадиона.
Углавном ове из Левског називају говедима колико знам!?

Zvanican naziv navijaca CSKA je "cesekari",isto taka "armejci",zato sto klub je "Centranlni Sportski Klub Armije".Zapravo ako hoces da kazes da je nekoj navijac ili fudbaler CSKA mora reciti-"on je cesekar".Uvrjedliva rec za navijac ili fudbaler iz CSKA je "prase" (svinja na srpski),ili "čorbar"."Govedo" je uvredjliva rec za navijac ili fudbaler iz Levski,a oni sebe nazivaju "levskari".

Navijaci iz CSKA su u nekoliko grupe-Ofanziva,Sektor G,Animals,Severna tribuna,Varna firm,Cerveni sopi,Torsida Plovdiv itd.Mi prakticno imamo organizovani fanovi u svaki grad u Bugarskoj.

Ovo sta pise u vikipedije za petokraku je netacno,zato sto CSKA je organizovan kao sportski klub Bugarskoj vojske u 1948,a toga emblem nase vojske je bio petokraka.Ali CSKA je naslednik na jedan oficirski fudbalski klub koj je osnovan u 1923 godine i se je zvao Atletik Slava-23(AS-23).Njegov emblem je bio crn lav u belo pole
996f98bbdfd9d9d3.png
 
Poslednja izmena:
Хвала на додатним информацијама, долазе ли на наш дерби сутра, на прошлом су били.
Ovo sta pise u vikipedije za petokraku je netacno,zato sto CSKA je organizovan kao sportski klub Bugarskoj vojske u 1948,a toga emblem nase vojske je bio petokraka.Ali CSKA je naslednik na jedan oficirski fudbalski klub koj je osnovan u 1923 godine i se je zvao Atletik Slava-23(AS-23).Njegov emblem je bio crn lav u belo pole
Могуће да је наследник неког старијег клуба не кажем то, али је петокрака стављена ту 1948 зна се због чега.
996f98bbdfd9d9d3.jpg

Бомбона.:)
 
Хвала на додатним информацијама, долазе ли на наш дерби сутра, на прошлом су били.

Могуће да је наследник неког старијег клуба не кажем то, али је петокрака стављена ту 1948 зна се због чега.
Pogledajte prilog 359830
Бомбона.:)

Lici na pivo:

brand.gif
 
Хвала на додатним информацијама, долазе ли на наш дерби сутра, на прошлом су били.

Могуће да је наследник неког старијег клуба не кажем то, али је петокрака стављена ту 1948 зна се због чега.
Pogledajte prilog 359830
Бомбона.:)

Jeste,veceras navijace iz CSKA dolaziti u Beograd

http://big5.bg/fenove-na-czska-shhurmuvat-belgrad.html
 
Оно што знам да су навијачи ЦСКА просрпски орјентисани и углавном навијачке групе из Србије не само навијачи Партизана симпатишу њих за разлику од навијача Левског који су антисрпски орјентисани па су некако огавни свима овде..

Пријатељство навијача софијског ЦСКА и Партизана је дугогодишње. Клубови су у пријатељским односима, наравно не као са ПАОК-ом и московским ЦСКА.

Плави и једни и други.:)

Није ми само јасно где се БББ нађоше са атинском Панатанаикосом!?

Једино што ме "нервира" код ЦСКА из Софије је боја дресова јер ми се црвени дресови апсолутно не свиђају, нема толико везе са Звездом већ је више ствар укуса.:)

Стварно, то између "Модрих" и Панатенаикоса.... :think: :rotf:

Има ту нешто подсвесно. :lol:
Ни ја не волим комбинацију црне и беле. Невезано за спорт. А једини фудбалски клуб који је црно-бели а да га готивим је Валенсија. Био на Местаљи. Супер стадион на супер локацији. :cool:
 

Back
Top