Smak sveta - 23. septembar

Koji po redu ? :rotf:

smileys-sommer-25.gif
 
ja vec spremio konzerve corka 5k ojra , seme da mogu da sadim posle apokalipse , trenutno sam u nabavci dobrog jarca za mojih 15 koza koje u podrumu brste komsijin krevet , vise destina dugih cevi i dovoljno dzebane da posle apokalipse
mogu da postanem lokalni warlord
dokle ste vi stigli?
 
Extra tema Buu,hteo ja da postavim,ali me mrzi da pisem toliko,mozda veceras po mom vremenu napisem...nije kraj sveta,nije uopste takva sprdnja,ostaje svet kakav jeste,ali CERN iz swize,tada krece da otvara portal...periuod 22-28.9 je 7 Pasha 7x7= 49...2015-49=1967 i upostavljanje izraela (izabrani narod,samo izabran od koga) ( svakih tih 7 god se nesto desi 9.2001 razlog za pocetak 3.ww koji i sad traje ali u prikrivenom obliku,naucili su lekciju ranije...potom 2008...isto mislim septembar,vestacko urusavanje jevrejskih banaka u americi i vestacko izazivanje krize koja i danas traje) ...potom 4 krvava meseca...22.9 Papa odlazi prvi put u Washington...zajedno sa obamom treba da drzi neki govor (ovaj papa je vestacki postavljen da bude zadnji papa po prorocanstvu sv.malahije,papa esesovac je smenjen,sto nikada do sada nije bilo,a postavljen je ovaj...po imenu franjo,,,ne petar,kako glasi ime poslednjeg pape,no,on je uzeo ime po sv. franji asiskom,kojem je prezime petrus,tj petar).....24-25-26 je velika zurka u atlanti...zapravo satanisticka orgija....proslavljanje dolaska na vlast

CERN treba da otvori kapiju,nebesku kapiju...to je sve simbolika,jer su iluminati i ti gospodari sveta,koji prkosno odbijaju da umru iako im je zadnji prijatelj umro krajem proslog veka Elizabeta,Rokfeler,Rotsild,Kisindzer,Bzezinski svi starci Foce,e oni su malo flipnuli sa svojim idejama i hoce da otvore portal tim CERn-om za dolazak Satane licno
To se naravno nece desiti,ali ce doci oni,oni ce tih dana Papa i Obama zdruzeno,proglasiti verovatno,nesto kao NWO...tj,dolazi doba antihrista iz Biblije (traje 3-4 god) a Vatikan je definitivno kurvha Vavilonska sa 7 glava ....to se desava

Zasto ISIS...opet da bi "predskazanje" iz Biblije i Kurana bilo "istinito" ...i Quran kaze,da se pred kraj sveta pojavljuju ljudi sa crnim zastavama....zato su ih i oformili,i deca vide da su ih stvorili i ostavili im u Mosulu 500 miliona dolata i oruzje za rat....zasto to...pa prosto,Armagedon...borba koju je Pajk obisao dragom bratu kao 3SR...Kriscani i Mu'amedanci...e sad,da li bi Mubarak,Asad,Husein,Gadafi ikada ujedinili snage da zarate sa NATO recimo,nikada,ni u ludilu...zato su ih sve poskidali i sada u svim tim zemljama caruje ISIS ...koji ce ujediniti pod svojom komandom (cekam sasmo da vidim kako egipat) ceo arapski svet,i po najasvama koje prave,naoruzani kalasnjikovima i rucnim bombama,obuveni u papuce,krenuti da osvoje Vatikan,Ameriku,Evropu itd...tada ce se dobri Ameri pojaviti,polupati ih za 3 dana i zdravo cao,eto i Armagedona tj Pajkicevog 3WW sa muslijama,a potom oni kao caruju celim svetom,ko da sada navodno ne...

Ja sam dugo verovao da ce Putin pomoci,da je on jedini beli igrac u toj prici,ali sam skoro pronasao nesto,sto me je malo probudilo,a to je informacija da je njegov deda,jevrejin,i da je bio u najuzem krugu Lenjinovih pomocnika,zapravo njegov kuvar i brica,covek od tolikog poverenja da je smeo staviti Lenjinu britvu pod grlo,te sam poceo sumnjati i u njega...evo teksta

http://www.ivonazivkovic.net/RUSIJA/RUSIJA-TRECI-DEO.html

Ovo sto sam sve napisao,vrlo je konfuzno i nabacano,treba dobro znati situaciju da bi se razumelo,jer je sve povezano i 4 meseca krvava,i jerusalem i jevrejska ta verska pasha koja je specijalna svakih 7 god a sada je bas ciklus 7x7 i najava jevrejskih zvanicnika od marta prosle godine,da nas za 500 dana od tada cekaju velika klimatska nevremena i poremacaji,te uloga vatikana i poslednjeg pape te iluminata tj tih prebogatih ljudi iz senke itd itd,kazem,natuknuo sam napisacu sve potanko,a verujem da i vi znate
 
blincikov1.jpg


Putin isti on sunce ga grejalo! :hahaha:
Ako je i Putin mason masni, onda se ovi masoni makljaju između sebe :D

postoje i medju njima frakcije,ali na kraju,ipak padne dogovor,normalno,nekad se dohvate i oni oko podele plena i podele para,ko i svaka mafija....recimo Nikolaj 2 nije hteo da ispuni neki dogovor,ili sta ti ja znam,pa je zatrt sa celom porodicom,pobili su zlikovci i male devojcice....a ako imas zelju da vidis ko je to uradio,proguglaj imena ljudi,njih nekoliko,koji su izvrsili egzekuciju poorodice....niti jedno rusko prezime,svi s bili uvezeni,madjarski i nemacki jevreji...znaci osveta vladara iz senke,hazara...iluminata.....isti primer imas i sad...a objasnicu ti kako...kada su resili da rasture carevine u evropi,da cela evropa bude republika...skinuli su tim ratom 3 carevine....dva cara,su kooperirala,i nisu izgubili glavu,poslati su u penziju,u neki lep zamak sa poslugom da uzivaju, Habzburzi i Kajzer...narocito Kajzer Viljem....Ruski car je svirepo kaznjen.....mozda,opet kazem,mozda i jer je ucenio Engleze izlaskom iz rata ako ne spasu Srbe iz Albanije...verovatno je igra veca,ali tu se vidi da nije pratio uvek sve planove...nama su Englezi namenili drugu sudbinu.
Istu situaciju imas i danas,recimo,svojeglavi Gadafi i Husein,nisu hteli da koperireaju do kraja i ubijeni su...i sinovi su im pobijeni,nema naslednika,bar Husein,neznam jesu svi Gadafijevi pobijeni...isto ceka i Asada...Mubarak pak,je u Egiptu sisao sa vlasti bez borbe,predao vlast Morsiju,i za to je nagradjen...izlaskom iz "zatvora" i eno ga sedi u vili u sarm el seiku i uziva,ceka da umre jer ima 100 god....a igra sudbine je,da je Morsi,koji je bio svojeglav,sada u zatvoru...on nije shvatio sta se od njega ocekuje,te je zato zamenjen mnogo pogodnijim Sisijem
Milosevic...nije ostao lojalan do kraja,umro je tacnije ubijenm u zatvoru,ko poslednji kriminalac dok su Tudjman i Alija umrli ko slobodni ljudi i zasluzni gradjani....

Znaci,i Putin je deo ifre,samo nekad oscilira,ovako ili onako,oko podele para se oni kolju,koga briga za Sibir,pa jel ti stvarnbo verujes da oni nemogu da kupe od Rusa gas,pa mogu i kupuju,cela igra se oko Ukrajine,Bugarske,Turske vodi oko gasovoda,Juzni tok i Nabuko.......to je borba,tu se Putin kolje sa njima,oko podele para za gas,ko ce uzeti lovu od gasa
Ameri vuku iz azerbejdzana,hoce da snabdeju Evropu,naravnom,da bi to uradili,moraju iseci Ruse....prvo su sjebali ideju Juznog toka,tako sto je Bugarska blokirala...sadasnje tokove,ce blokirati preko Ukrajine,a dovesce svoj tog iz Azerbejdzana i ukrasto posao Rusima....drugih problema oni nemaju,ako neko misli da se oni bore oko Ukrajine sa nekim drugim razlogom,jok...niko vise nece napasti Rusiju,znaju oni dobro sta tamo ceka,cak su i saveznici,ko u vreme Careva,ali podela trzista...rekoh ti,ko mafija,a to i jesu...svi oni...i taj Putin koji drzi vlast ko Milo u CG...on i Medvedev se vrte u krug
 
postoje i medju njima frakcije,ali na kraju,ipak padne dogovor,normalno,nekad se dohvate i oni oko podele plena i podele para,ko i svaka mafija....recimo Nikolaj 2 nije hteo da ispuni neki dogovor,ili sta ti ja znam,pa je zatrt sa celom porodicom,pobili su zlikovci i male devojcice....a ako imas zelju da vidis ko je to uradio,proguglaj imena ljudi,njih nekoliko,koji su izvrsili egzekuciju poorodice....niti jedno rusko prezime,svi s bili uvezeni,madjarski i nemacki jevreji...znaci osveta vladara iz senke,hazara...iluminata.....isti primer imas i sad...a objasnicu ti kako...kada su resili da rasture carevine u evropi,da cela evropa bude republika...skinuli su tim ratom 3 carevine....dva cara,su kooperirala,i nisu izgubili glavu,poslati su u penziju,u neki lep zamak sa poslugom da uzivaju, Habzburzi i Kajzer...narocito Kajzer Viljem....Ruski car je svirepo kaznjen.....mozda,opet kazem,mozda i jer je ucenio Engleze izlaskom iz rata ako ne spasu Srbe iz Albanije...verovatno je igra veca,ali tu se vidi da nije pratio uvek sve planove...nama su Englezi namenili drugu sudbinu.
Istu situaciju imas i danas,recimo,svojeglavi Gadafi i Husein,nisu hteli da koperireaju do kraja i ubijeni su...i sinovi su im pobijeni,nema naslednika,bar Husein,neznam jesu svi Gadafijevi pobijeni...isto ceka i Asada...Mubarak pak,je u Egiptu sisao sa vlasti bez borbe,predao vlast Morsiju,i za to je nagradjen...izlaskom iz "zatvora" i eno ga sedi u vili u sarm el seiku i uziva,ceka da umre jer ima 100 god....a igra sudbine je,da je Morsi,koji je bio svojeglav,sada u zatvoru...on nije shvatio sta se od njega ocekuje,te je zato zamenjen mnogo pogodnijim Sisijem
Milosevic...nije ostao lojalan do kraja,umro je tacnije ubijenm u zatvoru,ko poslednji kriminalac dok su Tudjman i Alija umrli ko slobodni ljudi i zasluzni gradjani....

Znaci,i Putin je deo ifre,samo nekad oscilira,ovako ili onako,oko podele para se oni kolju,koga briga za Sibir,pa jel ti stvarnbo verujes da oni nemogu da kupe od Rusa gas,pa mogu i kupuju,cela igra se oko Ukrajine,Bugarske,Turske vodi oko gasovoda,Juzni tok i Nabuko.......to je borba,tu se Putin kolje sa njima,oko podele para za gas,ko ce uzeti lovu od gasa
Ameri vuku iz azerbejdzana,hoce da snabdeju Evropu,naravnom,da bi to uradili,moraju iseci Ruse....prvo su sjebali ideju Juznog toka,tako sto je Bugarska blokirala...sadasnje tokove,ce blokirati preko Ukrajine,a dovesce svoj tog iz Azerbejdzana i ukrasto posao Rusima....drugih problema oni nemaju,ako neko misli da se oni bore oko Ukrajine sa nekim drugim razlogom,jok...niko vise nece napasti Rusiju,znaju oni dobro sta tamo ceka,cak su i saveznici,ko u vreme Careva,ali podela trzista...rekoh ti,ko mafija,a to i jesu...svi oni...i taj Putin koji drzi vlast ko Milo u CG...on i Medvedev se vrte u krug


Kako sad to? Najmoćnija i najorganizovanija mafija se kolje sama sa sobom?
Kada su toliko moćni zašto ne kažu Putinu da zaboravi na Južni Potok i Turski. Zašto kinezima ne zabrane da im yebu dolar?Zašto EU družina puca po šavovima?
Možda što navedene države gledaju svoje interese?
 
Kako sad to? Najmoćnija i najorganizovanija mafija se kolje sama sa sobom?
Kada su toliko moćni zašto ne kažu Putinu da zaboravi na Južni Potok i Turski. Zašto kinezima ne zabrane da im yebu dolar?Zašto EU družina puca po šavovima?
Možda što navedene države gledaju svoje interese?

Vidi,i u Mafiji,a i kina i Rusija su deo te mafije,pogotovo Kina,nikoga Kina ne hebe,to budi siguran,elem i u mafiji,svaki iole jaci mangup hoce da ubije bosa,da bi postao bos,u ovom slucaju nije tako,ali,oko podele para se i rodjena braca kolju,a kamoli drzave....ali kao sto vidis,ne kolju se.vec nadmudruju,velika je razlika....ali,kada je u pitanju jedan veliki globalni plan,tu svi igraju isto i to ces videti,kada papa ovog septembra bude odrzao govor u Senatu US a potom i u UN,par dana kasnije,Ban Ki Mun ima i on neki govor da odrzi,neka sarada,a poenta je,uvodjenje jedne svetske vlade,ne bukvalno,jedan covek komanduje svetom,vec kao jedan savet,koji ce kontrolisati ceo svet,to su ti ti bilderberzi,tih 13-120-300 koliko ih ima po nivoima,oni i sada odlucuju,ali hoce da se ozvanice
 
Ko je gledo mačkove na ijebištu dobro zna da pametniji i iskusniji mačkovi dugo sede na mrazu i čekaju da se mlađi i manje iskusni mačkovi potuku i kastriraju jedni druge.

Na kraju na čitavoj teritoriji ostane dva do tri mačka koji jedni druge retko diraju, mada stalno zapišavaju granice jedan drugome.

Kolega mamba govori o tome da se našo jedan mačak koji misli da je sazrelo vreme da se upusti u borbu protiv ostalih i zavlada sam .

Moje iskustvo kaže da će najverovatnije ostati bez muda do kraja balade, al zaludna je to uteha nama mačićima koji ostajemo u nekoj postapokaliptičnoj Pobesneomax scenografiji nakon događaja koji gotovo izvesno dolaze a koje možda može da spreči intervencija vanzemaljskog faktora koja ga je i zakuvala.
 
Ko je gledo mačkove na ijebištu dobro zna da pametniji i iskusniji mačkovi dugo sede na mrazu i čekaju da se mlađi i manje iskusni mačkovi potuku i kastriraju jedni druge.

Na kraju na čitavoj teritoriji ostane dva do tri mačka koji jedni druge retko diraju, mada stalno zapišavaju granice jedan drugome.

Kolega mamba govori o tome da se našo jedan mačak koji misli da je sazrelo vreme da se upusti u borbu protiv ostalih i zavlada sam .

Moje iskustvo kaže da će najverovatnije ostati bez muda do kraja balade, al zaludna je to uteha nama mačićima koji ostajemo u nekoj postapokaliptičnoj Pobesneomax scenografiji nakon događaja koji gotovo izvesno dolaze a koje možda može da spreči intervencija vanzemaljskog faktora koja ga je i zakuvala.

Mislim da je i on shvatio da nemoze,nema sa kim,niti jednog saveznika,leci ce na rudu,ako vec i nije,cim to organizuju,celu tu saradu 22-28.9 .....Kina je tezak dupljak,tj dvostruki igrac,Kina je americka staka,bez njih bi pali odavno,oni im daju dozu,kad god im je kriza,i ne traze hvala....upamtite to,tako da se nikada oni nece zvanicno prikloniti nikome,ko je zaista protiv Amerike
 
Vidi,i u Mafiji,a i kina i Rusija su deo te mafije,pogotovo Kina,nikoga Kina ne hebe,to budi siguran,elem i u mafiji,svaki iole jaci mangup hoce da ubije bosa,da bi postao bos,u ovom slucaju nije tako,ali,oko podele para se i rodjena braca kolju,a kamoli drzave....ali kao sto vidis,ne kolju se.vec nadmudruju,velika je razlika....ali,kada je u pitanju jedan veliki globalni plan,tu svi igraju isto i to ces videti,kada papa ovog septembra bude odrzao govor u Senatu US a potom i u UN,par dana kasnije,Ban Ki Mun ima i on neki govor da odrzi,neka sarada,a poenta je,uvodjenje jedne svetske vlade,ne bukvalno,jedan covek komanduje svetom,vec kao jedan savet,koji ce kontrolisati ceo svet,to su ti ti bilderberzi,tih 13-120-300 koliko ih ima po nivoima,oni i sada odlucuju,ali hoce da se ozvanice

Zato su Rotšild, Soroš i družina vazda dobro došli u Rusiju z:D
Putin je njhov čovek samo vešto manipuliše ruskim i svetskim narodima, godinama. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Putin uživa veću popularnost u SAD nego klempavi maneken. A ti njihovi masoni mnogo glupi kada su postavili tagvog čoveka da ih hebe i na njihovom terenu a oni mu ne mogu ništa. :super:
 
ja vec spremio konzerve corka 5k ojra , seme da mogu da sadim posle apokalipse , trenutno sam u nabavci dobrog jarca za mojih 15 koza koje u podrumu brste komsijin krevet , vise destina dugih cevi i dovoljno dzebane da posle apokalipse
mogu da postanem lokalni warlord
dokle ste vi stigli?

Ja ću spremiti 10-tak lutki na naduvavanje iz sexy šopa...kad razradim posao, uzeću Vam sve !!! :D
 

Back
Top