presretnut poziv ka taxi službi

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
presretnut poziv ka taxi službi, dolazi ludak, vozi gde hoće i priča gadosti, na moje žaljenje njegovom šefu dobih odgovor BUDI SREĆAN ŠTO TE NIJE ***** A ŠTO SE TIČE POVRAĆAJA NOVCA DOVEO TE JE NA ŽELJENU DESTINACIJU TAKO DA OD VRAĆANJA NOVCA NEMA NIŠTA.
 
Није антиреклама, него љага, на оне који фер и поштено обављају свој посао.....а знам их подоста таквих, бар у Београду !

Svi znamo da ima taksista koji zavrcu, narocito ljude iz drugih gradova. Ne vidim na temi ni reklamu ni antireklamu, svuda ma prevaranata pa tako i medju taksistima. Bolje da se skoncentrisemo kako resiti problem, pisati peticije i apelovati na zakon ili uzeti u ruke kuke i motike.
 
presretnut poziv ka taxi službi, dolazi ludak, vozi gde hoće i priča gadosti, na moje žaljenje njegovom šefu dobih odgovor BUDI SREĆAN ŠTO TE NIJE ***** A ŠTO SE TIČE POVRAĆAJA NOVCA DOVEO TE JE NA ŽELJENU DESTINACIJU TAKO DA OD VRAĆANJA NOVCA NEMA NIŠTA.
pitas a sta ako me dovede na zeljenu destinaciju u komadima posle mesec dana seckanja u sumi jese i to racuna
 

Back
Top