Artan Lili

Poruka
18.529
artan-lili-1-jpg_660x330.jpg


Artan Lili je bend iz Beograda, koji su oformili basista Bojan Slačala, inače frontmen još jedne beogradske grupe Štutgart Online, i bubnjar Marko Ajković. Pored njih bend čine i Romana Slačala (vokal) i bivši gitarista Obojenog programa Dragan Knežević.

Artan Lili je odlučio da svoj album prvenac objavi na neuobičajen način, tako što će periodično objavljivati jednu po jednu pesmu sa albuma u formi singla.
Planirano je da album ima ukupno dvanaest pesama, a trenutno je objavljeno deset pesama.

Bend je širu publiku pridobio hitovima "Srce", "Ako stanemo tu" i "Ispod kože".

 
Nekako su mi blagi. Kao boza. Ma šta uopšte znači njihov naziv? Zvuči kao parfem. Ili pivo. Za devojke. Imam osećaj kao da treba staviti slačicu izmedju, ovako 'Aartan-Lilly'. Baš je tako vogue.
 
Meni su tekstovi malo "kritični", ali generalno su mi kul.
Blaži jesu malo, neka vrsta noise-popa, ali ako hoćeš nešto sirovije, onda imaš "Štutgart" :mrgreen:
U svakom slučaju, bolje da se ovo fura kao mejnstrim među klincima, nego Van Gog i slične bulumente :D

Nešto čvršće:

 
Meni nisu ništa posebno...može, ali i ne mora :neutral:
jedan od članova mi deluje kao da je daaaleko talentovaniji od ostalih, nego mi sad ne radi nijedan sajt osim ovog, pa ne mogu da preciziram o kome se radi :p a pevačicu ne mogu očima da gledam.

*sad vidim, mislim na lika koji je drugi s desna na prvoj slici.
 
Poslednja izmena:

Back
Top