Život čine male stvari... Kad ih se dočepamo kako da ih iskoristimo...

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
Evo nam teme da sitnice sto zivot znace uoblicimo nasom aktivnoscu u cilju lijepog osjecaja i zdravlja ...

112153441_large_kallanetika_4.jpg


Ako se probudite tuzni i neraspolozeni, pokusajte da problem rijesite dokazanim trikovima koji ce vam pomoci da budete srecniji i zadovoljniji svakog dana.
Otkrijte umjetnika u sebi...
Mozda ce nas bas razveseliti crtanje, slikanje ili pisanje.
Pronadjite nesto sto ce vas osloboditi stresa...
Mnogi preporucuju upravo slikanje.
Nemojte brinuti o misljenju drugih, uzmite cetkicu i neka ruka sama krene da stvara magiju. .
Manje sjedite
Manjak fizicke aktivnosti pospjesuje depresiji, rad je razbija a to ce nas oraspoloziti.
Uzmite predah od omiljene hrane...
Ovih savjeta ima dosta ....Dodajte i vi neki ...
Pisite o svemu sto mislite da ce biti savjet pouka ... Zdravlju i nasoj ljepoti .
 
Lijep osmijeh dobar je za srce,za dusu, za nasu ljepotu pred sobom, pred drugima .
Govor tijela pocinje osmijehom .Pruzanjem ruke cvrsti stisak i pogled pravo u oci .
Ovo je bila jedna od lekcija za mog djecaka od mame...Vec vidim da se nisam uzaludno trudila .
To sto nosimo u sebi lijepo plemenito pozitivno treba da gajimo do kraja zivota ...
Cesto to nije lako ali ako se koracamo tom cilju, ako nam uspijeh bude nagrada zasto da tako ne nastavimo .


osmijeh.jpg
 
117047523_5398692__1_.jpg


Ove godine vrelina ljeta nije mi dozvolila da u njemu uzivam kako bi inace.
Jul i avgust zaobilazim u sirokom luku bar sto se tice mora i plaze .
Za more sam vezana za septenbar .Nema guzvi more toplo sve mirnije blaze .
Pijem dosta tecnosti jedem manje , setam samo rano ujutro ili kasno nocu .
To su te male sitnice sto zivot znace ja sam ih zgrabila sto ste vi uradili ...?
 

Back
Top