Drugarica

Dzoni crni

Obećava
Poruka
53
Izvinite ako tema postoji ali moram da pitam.
Ja imam jedni drugaricu Milicu:worth: meni se svidja ali ne znam kako da zapocnem razgovor.Ja bih znao posle sta da pricam ali samo ne znam kako da pocnem.Znam da se vecina devojaka pali na duhovite muskarce(ja to nisam je sam vise stidljiv) ja ne znam sta bi joj bilo smesno,a da nije tipa neki vic (sigurno ne Cak Norris) vec nesto drugo sto je smesno.Znam neke drugove koje kazu nesto sto nema veze sa zivotom ili bilo cim pa ona krene da se smeje.:dash::dash::dash:

Hvala na svim odgovorima.:ok:
 
Ma jok,one vole konkretno...Priđi joj i reci da bi rado imao snošaj sa njom,a ako iz tehnički razloga nije u mogućnosti da ti to pruži,zadovoljićeš se i pušenjem u trajanju ne kraćem od 25 minuta...
Ovo svaki put prolazi...
 
Izvinite ako tema postoji ali moram da pitam.
Ja imam jedni drugaricu Milicu:worth: meni se svidja ali ne znam kako da zapocnem razgovor.Ja bih znao posle sta da pricam ali samo ne znam kako da pocnem.Znam da se vecina devojaka pali na duhovite muskarce(ja to nisam je sam vise stidljiv) ja ne znam sta bi joj bilo smesno,a da nije tipa neki vic (sigurno ne Cak Norris) vec nesto drugo sto je smesno.Znam neke drugove koje kazu nesto sto nema veze sa zivotom ili bilo cim pa ona krene da se smeje.:dash::dash::dash:

Hvala na svim odgovorima.:ok:
a sta misis da skratis muke ono odma je napijes i zigujes:kafa:
 
Izvinite ako tema postoji ali moram da pitam.
Ja imam jedni drugaricu Milicu:worth: meni se svidja ali ne znam kako da zapocnem razgovor.Ja bih znao posle sta da pricam ali samo ne znam kako da pocnem.Znam da se vecina devojaka pali na duhovite muskarce(ja to nisam je sam vise stidljiv) ja ne znam sta bi joj bilo smesno,a da nije tipa neki vic (sigurno ne Cak Norris) vec nesto drugo sto je smesno.Znam neke drugove koje kazu nesto sto nema veze sa zivotom ili bilo cim pa ona krene da se smeje.:dash::dash::dash:

Hvala na svim odgovorima.:ok:

Jaooo, Miiiilica :heart:
samo nemoj previše da razmišljaš, ponašaj se prirodno :ok:
 
Čim si ti došao u poziciju da je nazivaš "drugaricom"; nemam ti šta reći osim... you're screwed, dude.
Vidiš, nisi morao da odabereš kako ćeš je zvati, mogao si reći: riba, likuša, devojka, žena, kurrva, smradulja, gadura... ali ne, ti si već isprogramiran za frendzoun, i nazvao si je, pred nama barem, drugaricom.
 
Čim si ti došao u poziciju da je nazivaš "drugaricom"; nemam ti šta reći osim... you're screwed, dude.
Vidiš, nisi morao da odabereš kako ćeš je zvati, mogao si reći: riba, likuša, devojka, žena, kurrva, smradulja, gadura... ali ne, ti si već isprogramiran za frendzoun, i nazvao si je, pred nama barem, drugaricom.

Čim sam pročitao prvu rečenicu, isto mi je palo napamet :lol: S obzirom da momak ima svega 13-14 godina, baš me zanima kako su su se likovi što ga ovdje sad zezaju ponašali prema njihovim vršnjakinjama kad su oni bili u tom uzrastu.

Sve u svemu, o toj zoni sam u drugoj temi napisao referat, tako da neću dužiti ovdje, samo ću postavljaču teme reći jedno. Znam da je jako mlad, uplašen i sve, ali bolje sad da se čeliči. Pozovi je da se vidite, reci joj sve. 99% su šanse da će ti reći da te samo gleda kao druga, ali bolje da ti sad slomi srce, no kad je neđe sretneš kako se sa momkom ljubi na školskom dvorištu. E to boli mnogo više. A da li treba da se družiš sa njom? Kratko i jasno, ne.
 
Izvinite ako tema postoji ali moram da pitam.
Ja imam jedni drugaricu Milicu:worth: meni se svidja ali ne znam kako da zapocnem razgovor.Ja bih znao posle sta da pricam ali samo ne znam kako da pocnem.Znam da se vecina devojaka pali na duhovite muskarce(ja to nisam je sam vise stidljiv) ja ne znam sta bi joj bilo smesno,a da nije tipa neki vic (sigurno ne Cak Norris) vec nesto drugo sto je smesno.Znam neke drugove koje kazu nesto sto nema veze sa zivotom ili bilo cim pa ona krene da se smeje.:dash::dash::dash:

Hvala na svim odgovorima.:ok:

reci joj.. mico lozis me jako bilo bi nam opako :aha:
 

Back
Top