Ne radi mi Fejsbuk...

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Meni danas ceo dan ne radi Fejsbuk.
Ne mogu uopšte da mu pristupim. Kada kliknem na sajt pojavi mi se ovo:

AEWSAWA.PNG


A povremeno mi iskače i ovo:

ABWQEQEQ.PNG



Inače sve ostalo mogu bez problema da otvaram i koristim?
Može li neko da mi pomogne i kaže u čemu je problem, i da li se to još nekom dešava?
 
proveri koji flash imas ili ga iskljuci, pa pokusaj ponovo. mozda je neki virus. msm, ne koristim fejs , pa nemam pojma kakve veze ima flash sa fejsom.
ili stavi neki ad blocker, pa probaj ponovo. ako ti to ne izlazi to upozorenje i ulogujes se normalno onda je neko sranj.ce koje oce da ti se nakaci.

- - - - - - - - - -

meni je flash stalno iskljucen, osim ako mi bas treba.:think:

- - - - - - - - - -

evo probala sam na fejk profilu na fejsu da s eulogujem...iskljucen mi je flash. normalno sam se ulogovala. to je neko sranjce koje oce da ti se nakaci, ako kliknes na to. stavi adblocker neki.

- - - - - - - - - -

i ocisti komp nekim antimalverom i antivirusom.
 
proveri koji flash imas ili ga iskljuci, pa pokusaj ponovo. mozda je neki virus. msm, ne koristim fejs , pa nemam pojma kakve veze ima flash sa fejsom.
ili stavi neki ad blocker, pa probaj ponovo. ako ti to ne izlazi to upozorenje i ulogujes se normalno onda je neko sranj.ce koje oce da ti se nakaci.

- - - - - - - - - -

meni je flash stalno iskljucen, osim ako mi bas treba.:think:

- - - - - - - - - -

evo probala sam na fejk profilu na fejsu da s eulogujem...iskljucen mi je flash. normalno sam se ulogovala. to je neko sranjce koje oce da ti se nakaci, ako kliknes na to. stavi adblocker neki.

- - - - - - - - - -

i ocisti komp nekim antimalverom i antivirusom.

A kako da isključim fleš?
 
A kako da isključim fleš?

moras da nadjes gde su ti pluginovi. posto je to plugin....sad zavisi od browsera. ja ne koristim firefox uopste, pa nemam pojma gde su. mada nema ti to veze sa flashom, u sustini. proverila sam i najnormalnije mi je otvorio fejs stranu i ulogovala se na taj nalog.

ne moras cak ni da ga iskljucis..stavi neki adblocker i procisti komp od virusa i malvera.

ja konkretno sada koristim ublock, imas ga za sve browsere, pa ukucaj u goolu ublock pa svoj browser koji koristis dal firefox, operu, chroma i instaliraj ga. ili bilo koji drugi. pa vidi opet dal ti se pojavljuje to. jer adblockeri generalno imaju zastitu i od malicioznih strana. znam da su meni dok sam gledala filmove preko filmovisije trazili da instaliram tako neke stvari, te nije dobro ovo, te ono, a sve ok...samo sto su to bili malveri i virusi.

i ocisti komp, mozda te nesto iz kompa preusmerava na tu stranu.

evo ti ublock za firefox, a imas i druge extenzije adblockere pa pogledaj pod adonovima..ne znam koji browser koristis, ja koristim operu

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/ublock/

to je ono sto bih ja prvo posumnjala da je neki malver u pitanju.

- - - - - - - - - -

ako koristis google chrome, onda idi na

https://chrome.google.com/webstore/category/apps?hl=sr

imas raznih ublock, adblock, adblock plus, discconect, adguard
 
mozda zato sto je sa tog sajta pokupljeno i utice samo na taj sajt. jedan je odavde bese imao problem samo sa 4umom i stalno je preusmeravan, pa je cistio komp..sad ne secam se dal je u samom kompu nesto bilo ili sta je bilo u pitanju, u svakom slucaju posle ciscenja nije bilo preusmeravanja.
 
mislim, otkud znamja na fejs ne idem, a i sad kada sma se ulogovala ne vidim reklame, jer su meni sve reklame blokirane i sve zivo je blokirano na svim stranama..samo cist sadrzaj vidim. a i desavalo mi se da me adblocker upozori kada je maliciozna strana negde na netu.

- - - - - - - - - -

Sad ne mogu da otvorim ni Jutjub! :eek: :(

pa tubet je preso na html ne treba ti flash za njega. :confused:

hitro pocni da ribas komp. :lol:

- - - - - - - - - -

probaj sa nekim drugim browserom da udjes na fejs i yt.
 
:(
Nervira me što je sutra nedelja, znači tek u ponedeljak mogu otići do servisa da pogledaju.
I ako ga zadrže dan-dva, moći ću da ga koristim tek u sredu...:aha:

ps. Ja se ne razumem u kompjutere, ne znam šta je fleš, html,.. :(
Ne mogu da otvorim Modzilu. :confused:
 
Poslednja izmena:
:(
Nervira me što je sutra nedelja, znači tek u ponedeljak mogu otići do servisa da pogledaju.
I ako ga zadrže dan-dva, moći ću da ga koristim tek u sredu...:aha:

ps. Ja se ne razumem u kompjutere, ne znam šta je fleš, html,.. :(
Ne mogu da otvorim Modzilu. :confused:

skini adwcleaner i skeniraj sa njim
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/


skini malwarebytes i skeniraj sa njim
https://www.malwarebytes.org/mwb-download/


skini superantyspyware

http://www.superantispyware.com/

skini ovu sa crvenim poljem sto je free verzija..

i predji antivirusom koji imas instaliran, ako imas neki

ybt uzece ti mozda pare za dzabe, a to mozes i sama da odradis.

pa ako nista ne nadjes ili se ponavlja onda ga prepusti servisu, jer se komplikuje dalje resavanje slucaja.

i onako je nedelja i moras da cekas ponedeljak, pa lepo uzmi i uradi to.

- - - - - - - - - -

mozda ti je vezano samo za firefox.

- - - - - - - - - -

meni je jednom ubacio proxy, pa me je preusmeravao svuda, ali sam ga izbacila i obrisala mu taj proxy. tjah nije me ni preusmeravao nego su se strane tesko ucitavale i cesto mi je izlazilo da mi strana nije dostupna.

a pre par meseci mi je upala neka glupost sa nekim free programom i to sma ocistila i od tada vise nista.
 
Evo npr pronašla sam ovaj sajt sa svim detaljnim objašnjenjima - sve sam uradila što piše, i ništa mi nije pomoglo.
http://malwaretips.com/blogs/warning-your-flash-player-may-be-out-of-date-virus/


A problem je baš takav kao što je opisano... :aha:
Čak sam proverala i taj proxy, ali to je sve bilo u redu.
U control panelu nisam našla nepoželjne programe koje su naveli, ni u hromu.

Ja sam verovatno jedina na ovom svetu koja se boji da će nešto još više da iskomplikuje ako se sama upustim u instalaciju programa za zaštitu.
A sve je to zato jer nemam blage veze sa svetom kompjutera. :roll: Bukvalno se osećam nepismenom u tom smislu.

Hvala ti puno što imaš dobru volju da mi pomogneš! :cmok2:


ps. 100% je neka glupost koja je sve zakočila, ali ja to ne umem da rešim. :(
 

Back
Top