Studentska praksa u NIS-u

naravno...
Danica Draskovic ce im drzati praksu iz predmeta "Kako uzimati masne pare na konto mesta u upravnom odboru NIS-a bez ikakvih kvalifikacija sem politickih"...
ima i drugih selebritija koji mogu da ih prakticno poducavaju "Kako preko stranke upasti u NIS" i slicne teme...
 
a šta znači najbolji student
i šta znači dinamično okruženje?
meni sve to šizofreno i nevaspitano

- - - - - - - - - -

koliku platu očekujete - MAKSIMALNU
sa ovim odgovorom kao kandidat kazujete da ćete biti odličan ološ potreban multinacionalnim komapnijama
 
NIS je pokrenuo novi ciklus programa „Studentska praksa“ koji pruža priliku najboljim studentima da svoja prva praktična iskustva steknu u dinamičnom i internacionalnom okruženju u kompaniji.

To traje već nekoliko godina, znam par njih koji učestvovali u toj praksi, nekolicina je ostala na stalnom zaposlenju. Šteta što više firmi ne praktikuje ovakve programe i što više fakulteta ne teži ka takvom osposobljavanju studenata.

- - - - - - - - - -

a šta znači najbolji student
i šta znači dinamično okruženje?

Najbolji prosek se koristi kao okvir za izbor najboljih studenata a često to budu i projekti u okviru predmeta na fakultetu. Dinamičko okruženje označava takvo okruženje u kojem se odluke donose u međudsobnoj interakciji kadra u kompaniji na osnovu iskustva, kvaliteta i znanja kadra koje posluje u toj kompaniji. Studenti imaju mogućnost da steknu neophodno iskustvo za delovanje na budućim radnim mestima.
 
Konkurisao sam dva puta u Nis-u nisu me zvali ni na razgovor. Brata koji je geolog su pozvali da bude pumpadžija :D :D Istina rekli su mu da ako se ukaže potreba za geolozima da će ga premestiti, ali sve je to na nivou obećanja koja se kod nas često olako daju.
 

Back
Top