Privreda Niša

123MIlan

Početnik
Poruka
1
Radim neki projekat za školu o Nišu, i ne mogu da nađem određene informacije. Ukoliko znate, molim vas da mi pomognete.

-Dominantno privredno obeležje Niša i okruga
-Razvijenost vodećih privrednih delatnosti Niša i okruga
-Veća poljoprivredna područja Niša i okruga, šta se gaji
-Najvažnja privredna preduzeća Niša i okruga
-Podela većih naselja premaprivrednim karakteristikama

Hvala unapred.
 
Radim neki projekat za školu o Nišu, i ne mogu da nađem određene informacije. Ukoliko znate, molim vas da mi pomognete.

-Dominantno privredno obeležje Niša i okruga
-Razvijenost vodećih privrednih delatnosti Niša i okruga
-Veća poljoprivredna područja Niša i okruga, šta se gaji
-Najvažnja privredna preduzeća Niša i okruga
-Podela većih naselja premaprivrednim karakteristikama

Hvala unapred.

Pokusaj na sajtovima gradskih opstina mozda nadjes neke podatke koje te zanimaju. Medijana, Crveni Krst, Pantelej, Palilula.
http://www.niscafe.com/index.php/grad-nis/gradske-opstine.html
 
Moze li mi neko reci kakvi su danas uslovi rada u Fabrici duvana u Nisu? Citao sam nesto da je u duvanskoj inudstriji cest problem da ljudi u proizvodnji nakon nekog vremena razviju jake alergijske reakcije zbog duvanske prasine i prisustva budji na listovima, i da su vrlo ceste respiratorne infekcije, pa cak i hronicne.
 
Moj brat je dao otkaz posle nekoliko meseci. Kaže da kao nepušač nije mogao da podnese miris duvana a ni dim cigareta svojih kolega koji na pauzi mogu da puše besplatno cigare do mile volje.
 
Moze li mi neko reci kakvi su danas uslovi rada u Fabrici duvana u Nisu? Citao sam nesto da je u duvanskoj inudstriji cest problem da ljudi u proizvodnji nakon nekog vremena razviju jake alergijske reakcije zbog duvanske prasine i prisustva budji na listovima, i da su vrlo ceste respiratorne infekcije, pa cak i hronicne.


Pa znam jednog takvog. :D
 

Back
Top